Elżbieta: Dziękuję Ci Maryjo.

To co się dzieje podczas odmawiania N.P.jest niesamowite.Zmieniając siebie,zmieniamy jakby świat wokół nas i to jest piękne.Moje nowenny jeszcze nie zostały wysłuchane konkretnie,ale mój świat się zmienił.Jestem bardzo szczęśliwa i wierzę ,że Maryja przyjdzie mi w porę z pomocą
Przeczytaj całość

ufająca: Świadectwo modlitwy

Witam serdecznie,odmówiłam już kilka nowenn i składałam tutaj swoje świadectwa.Maryja zawsze pomaga,czasem od razu ,czasem w trakcie nowenny,czasem po skończeniu.
Przeczytaj całość

Janusz: dziękuje za ……

Szczęśc Boże , chcialbym się podzielić otrzymanymi łaskami a mianowicie jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny w intencji uzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej, mama dowiedziała sie w styczniu że jest chora że ma guzy nowotworowe ,operacja nie wchodziła w leczenie tylko chemioterapia tak twierdzi lekarz ,bo ma słabe serce...
Przeczytaj całość

Martyna: sprawy drogie mojemu sercu

Zachęcam każdego, kto zastanawia się nad powzięciem się tej modlitwy, aby nie zwlekał. Niech będzie pochwalony Jezus i Maryja!
Przeczytaj całość

Asia: Przemiana serca i upragniona ciąża

Po wielu latach daleko od Boga doznałam głębokiego nawrócenia praktycznie w jednej chwili, podczas rozmowy z niedawno nawróconą moją teściową. Bóg zawołał mnie po imieniu, wykorzystał moje pragnienie zajścia w ciążę. Postanowiłam kupić w internecie kilka modlitewników, bo sama nie znałam żadnych modlitw oprócz oczywiście Ojcze Nasz i Zdrowaś Mario.
Przeczytaj całość

Msza w Pompejach – 25 kwietnia 2015 r.

Najbliższa Msza święta w Sanktuarium w Pompejach w naszych wspólnych intencjach odbędzie się 25 kwietnia 2015 r. (sobota) o godz. 7 rano przed ołtarzem głównym Królowej Różańca Świętego.

Jak złożyć intencje i ofiarę?

Za pośrednictwem Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Przetłumaczone intencje wraz z ofiarami nasza Fundacja przekazuje bezpośrednio do sanktuarium w Pompejach.

UWAGA: nieprzekraczalną datą jest 20 dzień miesiąca – w ten dzień MUSIMY zamknąć listę, przetłumaczyć i przesłać intencje do Sanktuarium. Dlatego prosimy osoby, które chcą dołączyć swoją intencję o kontakt do 20 dnia miesiąca.

Potwierdzenia o Mszy św.

Wszystkim osobom wysyłamy potwierdzenia na e-mail podany w formularzu z intencją lub telefonicznie (jeśli podano telefon). Potwierdzania wysyłamy w ciągu kilku dni od otrzymania intencji.

Jeśli potwierdzenie nie doszło, to albo podano niewłaściwy adres zwrotny (częsta przyczyna w naszej korespondencji) albo nasza odpowiedź trafiła do skrzynki spamowej. Potwierdzenia wysyłamy jednak zawsze.

Kontakt

Kontakt w sprawie mszy: msza@rozaniec.info.

Powiadomimy Cię o najbliższej Mszy w Pompejach!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!