Monika: pod opieką Matki Boskiej

Nowenne odmawiam już od dwóch lat,w różnych intencjach i praktycznie wszystkie zostały wysłuchane.Dzisiaj dowiedziałam się że następna również została wysłuchana , a była odmawiana w intencji męża aby odzyskał prawo jazdy bez żadnych problemów i tak się stało. Więc wierzcie i nie wątpcie w moc różańca.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Monika: pod opieką Matki Boskiej"

Powiadom o
avatar
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja zdawałam 14 razy egzamin i niestety nie udało mi się.Teraz jestem bez prawka! Wydałam mnóstwo pieniędzy na kurs,jazdy doszkalające i egzaminy.Bardzo dużo się modliłam również modliły się za Mnie inne osoby i ofiarowały msze w tej intencji.Tak bardzo chciałabym mieć to prawko ale nie było mi to dane.Bardzo się denerwowałam i płakalam tak,że zachorowałam na tle nerwowym.Gdzie wtedy był Bóg????????????????????????

M.
Gość

Ja też zdawałam wiele razy, więcej niż Ty Agnieszko. Nigdy nie czułam się bardziej upokorzona jak wtedy po każdym oblanym egzaminie. W dzisiejszych czasach prawko jest konieczne, szczególnie jak ktoś mieszka z dala od miasta. Próbuję dalej. Nie wiem, co będzie. Po prostu jednym jest dane to, innym tamto. Nie wiem od czego to zależy. Trzeba ufać, że będzie dobrze. Kiedyś musi :).

aga
Gość

Droga M. może spróbuj w innej miejscowosci .
Moniko nie wiem za co twój mąż stracil prawo jazdy ale chyba za grzechy na drodze? Życzę twojemu mezowi powodzenia i zeby juz nigdy nie stracił prawo jazdy.

Monika
Gość
Monika

Ja zdawałam prawko 11 razy a pomogło mi w zdaniu przeniesienie do innej miejscowości i tam po dosłownie 4 godzinach jazdy z instruktorem po tych rejonach pobliskich ośrodka gdzie mógł mnie egzaminator zabrać, cudem zdałam od razu! Dużo też wtedy się modlilam i się udało 🙂 trafiłam na dobrego egzaminatora 🙂 zmiana miasta dużo daje warto spróbować wiem co się czuje za każdym razem gdy nie mogłam zdać. Życzę Ci wytrwałości i wiary droga M.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij