Edyta: Moje 15 nowenn…

Dziękuję Ci Matko, że wysłuchałaś mojej już kolejnej Nowenny, w intencji pracy dla mojej Mamy! Modliłam się o to aby Mama nie jej nie straciła! Dziękuję Ci Matko, że słuchałaś nawet kiedy ja błądziłam myślami!
Przeczytaj całość

Ewa: Modlitwa za innych

Kochani, to świadectwo powinnam złozyc już dawno temu, jednak chciałam poczekac, aż wszystko będzie wiadomo na 100%. Dodatkowo pojawiły się wątpliwości, czy wogóle mam prawo o tym pisac i czy rzeczywiście, można to potraktowac, jako świadectwo. Zacznę od poczatku ...Przeczytaj Ewa: Modlitwa za innych
Przeczytaj całość

Grażyna: Praca

W listopadzie zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę Pompejańską, prosiłam Matkę Bożą o pracę i już pod koniec grudnia , gdy odmawiałam część dziękczynną dostałam pracę na umowę- zlecenie , cieszyłam się jak dziecko. Była to praca związana z moim zawodem ratownika, ale na stanowisku koordynatora, na SOR , niestety nie...
Przeczytaj całość

Cezary: Prośba o pracę wysłuchana

Witam serdecznie. Pragnę potwierdzić, iż Maryja spełnia prośby zanoszone do Niej za pomocą Nowenny Pompejańskiej. 30 września straciłem pracę i 1 października rozpocząłem Nowennę, z prośbą o pracę. Już 27 października (w ostatnim dniu części błagalnej) uczestniczyłem w spotkaniu rekrutacyjnym, a na trzy dni przed końcem całej Nowenny otrzymałem informację...
Przeczytaj całość

Hanka: problemy z pracą

To już moje drugie świadectwo dotyczące Nowenny Pompejańskiej. Odmawiam ją, z jedną dłuższą przerwą, od września ubiegłego roku. Dwie z intencji zostały wysłuchane w - nazwałabym to - dosłowny sposób (chodziło o pozostanie na zwolnieniu lekarskim, które sprawdzał ZUS i o niewypadanie włosów; naprawdę bałam się, że wyłysieję!). Natomiast inna...
Przeczytaj całość

Monika: pod opieką Matki Boskiej

Nowenne odmawiam już od dwóch lat,w różnych intencjach i praktycznie wszystkie zostały wysłuchane.Dzisiaj dowiedziałam się że następna również została wysłuchana , a była odmawiana w intencji męża aby odzyskał prawo jazdy bez żadnych problemów i tak się stało. Więc wierzcie i nie wątpcie w moc różańca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Monika: pod opieką Matki Boskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja zdawałam 14 razy egzamin i niestety nie udało mi się.Teraz jestem bez prawka! Wydałam mnóstwo pieniędzy na kurs,jazdy doszkalające i egzaminy.Bardzo dużo się modliłam również modliły się za Mnie inne osoby i ofiarowały msze w tej intencji.Tak bardzo chciałabym mieć to prawko ale nie było mi to dane.Bardzo się denerwowałam i płakalam tak,że zachorowałam na tle nerwowym.Gdzie wtedy był Bóg????????????????????????

M.
Gość

Ja też zdawałam wiele razy, więcej niż Ty Agnieszko. Nigdy nie czułam się bardziej upokorzona jak wtedy po każdym oblanym egzaminie. W dzisiejszych czasach prawko jest konieczne, szczególnie jak ktoś mieszka z dala od miasta. Próbuję dalej. Nie wiem, co będzie. Po prostu jednym jest dane to, innym tamto. Nie wiem od czego to zależy. Trzeba ufać, że będzie dobrze. Kiedyś musi :).

aga
Gość

Droga M. może spróbuj w innej miejscowosci .
Moniko nie wiem za co twój mąż stracil prawo jazdy ale chyba za grzechy na drodze? Życzę twojemu mezowi powodzenia i zeby juz nigdy nie stracił prawo jazdy.

Monika
Gość
Monika

Ja zdawałam prawko 11 razy a pomogło mi w zdaniu przeniesienie do innej miejscowości i tam po dosłownie 4 godzinach jazdy z instruktorem po tych rejonach pobliskich ośrodka gdzie mógł mnie egzaminator zabrać, cudem zdałam od razu! Dużo też wtedy się modlilam i się udało 🙂 trafiłam na dobrego egzaminatora 🙂 zmiana miasta dużo daje warto spróbować wiem co się czuje za każdym razem gdy nie mogłam zdać. Życzę Ci wytrwałości i wiary droga M.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!