Joanna: miejcie radość z tej modlitwy, zaufajcie i wierzcie!

Długo czekalam na napisanie tego świadectwa i w końcu z przepełnionym radością sercem mogę to zrobić. Pisałam już tutaj nieraz , więc pewnie niektóre osoby mnie kojarzą, jak i modlą sie za zdrowie mojej nienarodzonej córeczki.Przeczytaj Joanna: miejcie radość z tej modlitwy, zaufajcie i wierzcie!
Przeczytaj całość

Juzka: Przejrzałam na oczy…

Szczęść Boże, mam na imię Justyna (na drugie Zuzanna ) i 9.10 ukończyłam moją pierwszą NP. Spadł na mnie deszcz łask i czuję się wręcz zobowiązana żeby o niektórych z nich napisać.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Krok po roku bliżej macierzyństwa

Obecnie odmawiam 3 nowennę w podobnych intencjach.Mam 30lat i cierpię na zespół policystycznych jajników i te schorzenie póki co utrudnia mi zajscie w ciążę a wręcz uniemożliwia.
Przeczytaj całość

Karolina: A Matce Przenajświętszej dziękuję. Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję!

Moja babcia cierpi na neuralgię po przebytym, zbyt późno zdiagnozowanym półpaścu głowy. Objawia się to przewlekłym, niezwykle silnym bólem. Jest on opisywany jako wręcz nie do opisania. W dodatku wszelkie leki przepisywane babci przez lekarzy jej organizm odrzucał. Wszyscy specjaliści, do których zwracaliśmy się o pomoc, rozkładali ręce. Patrzyłam z...
Przeczytaj całość

Kamila: Dwie nowenny

Nowennę Pompejańską w całości odmówiłam dwa razy. Pierwszą w intencji dobrego męża, 3 lata temu. Nie jestem mężatką, jednak ponad rok temu po długich latach samotności, poznałam mężczyznę, z którym planujemy wspólną przyszłość. Nie wiem, czy będzie nam dane zawrzeć sakrament małżeństwa, ponieważ trudności i przeszkody są ogromne, choć niezależne...
Przeczytaj całość

monika: otrzymana łaska

W skrócie…dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski, nowenna „działa” i zbliża do nieba 🙂 prosiłam o uwolnienie od dzialania złych duchów i uzdrowienie wewnetrzne…teraz zastanawiając się,nie mam pojęcia dlaczego pierwsza moja nowenna była właśnie w tej intencji…widać wszystko ma swoj cel. Moje prośby zostały wysluchane w więcej niz w 100 %, choć chwilami było ciężko wytrwać bo „zły” nie dawał za wygraną to dziś jestem szczęśliwym i wolnym człowiekiem, moje serce przepelnia spokój…i prawdziwa wiara w Boga żywego! Jesteśmy tu na chwilę…mogę tylko zachęcić do odmawiania nowenny pompejanskiej, w Matce Bożej jest nasza siła i życie wieczne!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "monika: otrzymana łaska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
patka
Gość

Ja tez modlę się teraz NP o uzdrowienie wewnętrzne, dzisiaj 4 dzień i już widzę dużą poprawę jeśli chodzi o moje myśli i słowa jakie wypowiadam. Tym świadectwem dałaś mi jeszcze większą nadzieję. Módlcie się nowennę MATEŃKA DZIAŁA CUDA

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!