Izabela: świadectwo otrzymanych łask

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Jego Matka Przenajświętsza! Witam i pozdrawiam wszystkich, którym potrzebna jest pomoc w trudnych życiowych problemach. Ufajcie i wierzcie głęboko, że Matka Boża czuwa nad Wami i spieszy z pomocą nawet w beznadziejnych sprawach. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 12 kwietnia 2014 roku w intencji...
Przeczytaj całość

Kasia: Świadectwo

Pod koniec odprawiania nowenny zostałam wysłuchana, bo otrzymałam to o co prosiłam.
Przeczytaj całość

Bożena: Jedyne co mam to różaniec

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Od 22 grudnia modlę się Nowenną Pompejańską. W tej chwili to już jest moja trzecia Nowenna do Maryi. W pierwszej modliłam się o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla koleżanki. Było bardzo ciężko, bluźniercze myśli, zniechęcenie, poczucie braku sensu. Część dziękczynna była...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Opieka Maryi

Szczęść Boże jest to moje pierwsze świadectwo mimo, że pierwszą NP odmówiłam już parę lat temu. Nie pamiętam dokładnie o co wtedy prosiłam Maryję
Przeczytaj całość

Natalia: Teraz mogę znów cieszyć się życiem

Chciałam zostawić moje świadectwo bo jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za uzdrowienie z nerwicy lękowej. Zachorowałam na nią po urodzeniu dziecka,przyszła nagle.Nie wiedziałam co mi jest.Chodziłam od lekarza do lekarza,wszystkie badania wychodziły w porządku a ze mną było coraz gorzej.Były takie dni,że nie potrafiłam się cieszyć moim dzieciątkiem,to było straszne.
Przeczytaj całość

Monika: Cud poczęcia i zdrowego dziecka

Jestem w 11 tygodniu ciąży. Pierwsza córka urodziła się niepełnosprawna z wada genetyczną. Ja sama jestem nosicielką translokacji zrównoważonej (wada genetyczna, ale bez wpływu na moje zdrowie). Lekarze Genetycy określili moje szanse na urodzenie zdrowego dziecka na kilka procent. Kiedy teraz niespodziewanie zaszłam w ciąże, to ogarnął mnie strach i niepokój. Czy moje dziecko będzie zdrowe, czy w ogóle uda mi się donosić tą ciąże. Wcześniej dwa razy poroniłam. Prawie od początku (jak już szok minął) zaczęłam odmawiać nowenne z intencją o urodzenie zdrowego dziecka. W między czasie pojawiły się komplikacje. Dostałam kilkakrotnie krwotoki. O dziwo! Wiedziałam wówczas, że to nie poronienie i że Matka Boża jest ze mną cały czas. Miałam w sobie dużo siły, spokój i ogromną wiarę w to, że ONA mnie wysłucha. Dzisiaj byłam na usg prenatalnym i okazało się, że maleństwo w moim brzuchu wygląda na zupełnie zdrowe. Moja niepełnosprawna córka już w czasie tego badania wyglądała na chorą. To dzięki Tobie Matko Boża ten CUD, w który nie dowierza nawet mój lekarz. To Twój dar, za to że urodziłam chorą córkę i nigdy jej nie odrzuciłam, że poświęciłam jej całą siebie i nigdy nie zwątpiłam. Wiem że to początek mojej ciąży, ale teraz też mam pewność, że mnie zostawisz. Już to, że dzisiejsze USG pokazało zdrowe dziecko jest dla mnie największym prezentem i cudem w życiu. Dziękuję Ci Matko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Monika: Cud poczęcia i zdrowego dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karina
Gość
Karina

jestes cudowna matka, Maryja cie nie opusci, urodzisz zdrowe dziecko.
pomodle sie za Ciebie, Jezu ufam Tobie

Kasia
Gość

Moniko dziękuję Ci za to świadectwo.
Ja straciłam moja córeczkę Marysię w 5 miesiącu ciąży, miała duży obrzęk i stwierdzoną chorobę genetyczną.Bardzo modliłam się o jej uzdrowienie Nowenną Pompejańską, ale Pan zdecydował inaczej.Pogodziłam się z tym co się stało i oddałam ją Panu Jezusowi, wiem że jest w Niebie i ma najlepszą opiekę na świecie(ja nie mogłabym dać jej więcej).
Bałam się,że to moja wina, udało nam się z mężem zrobić badanie naszych kariotypów i są poprawne:)Teraz modlimy się o poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka, ufam Matce Bożej bezgranicznie, ale Twoje świadectwo dodało mi skrzydeł:)
Pomodlę się za Was 🙂

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Miejcie ufność w Panu! Te słowa mi przychodzą na myśl, gdy czytam Twoje swiadectwo. Niech Bóg będzie z Tobą i Twoją rodziną! Amen. 🙂

Bea
Gość

Z taką pomocą musi być dobrze. Dużo zdrowia dla Was.

Rozalia M
Gość
Rozalia M

Piekne swiadectwo

M.
Gość

Dziękuję, za to świadectwo, dodało mi wiary, że i ja też kiedyś urodzę drugie, zdrowe dziecko. Też mam niepełnosprawną córeczkę, która urodziła się z wadą genetyczną. Mam nadzieję, że kiedyś też napiszę podobne świadectwo. Dużo zdrowia dla Was!!!

bliźni
Gość
bliźni

Piękne 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!