AGNIESZKA: UWIERZYŁAM W MOC MARYI

O NOWENNIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ OD KOLEŻANKI ROK TEMU. NASTĄPIŁ U MNIE KRYZYS SPOWODOWANY ODEJŚCIEM SYNA Z DOMU STAŁ SIĘ BEZDOMNYM MŁODYM CZŁOWIEKIEM Z WYROKAMI NIE WIDZIAŁAM GO JUŻ 5 MIESIĘCY A TRZY JAK NIE ROZMAWIAŁAM Z NIM I STAŁO SIĘ W PIERWSZY DZIEŃ MOJEJ MODLITWY I MĄŻ ZOBACZYŁ GO W...
Read More

A: Wielka jest moc tej modlitwy!

Nawet nie wiem od czego zacząć... Wielka jest moc tej modlitwy. Najświętsza Matka uwolniła mojego drogiego przyjaciela z toksycznego związku, już po dwóch dniach mojego modlenia. Przywróciła chęć do życia, radość i optymizm w człowieku, który stracił sens i wiarę w cokolwiek. Jedna z moich intencji w tej modlitwie nie została jeszcze spełniona tj. żeby mój przyjaciel spotkał dobra dziewczynę, która będzie blisko Pana Boga i która go ku niemu jeszcze bardziej przyciągnie.
Read More

…. :) :Moje życie

Obiecałam sobie że dopiero po odmówieniu ostatniej Nowenny złożę świadectwo jak bardzo pomogła mi ta modlitwa i różaniec. Dlaczego tak? Bardzo bałam się tych wydarzeń które miały nastąpić czyli mojego porodu. Jestem kobietą około 30 letnią, od wielu lat bezskutecznie szukałam miłości, męża, rodziny, trafiałam bardzo zle i byłam już...
Read More

Magdalena: Uzdrowienie z torbieli śledziony

Chciałam złożyć świadectwo uzdrowienia z torbieli śledziony za wstawiennictwem Matki Bożej. Rok temu w październiku wykryto u mnie przypadkowo na USG 2 torbiele śledziony. Odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji uzdrowienia mnie z tych torbieli śledziony, bo bałam się, że jak się będą powiększać, to trzeba będzie usunąć całą śledzionę. W tym roku postanowiłam zrobić kontrolne USG, czy te torbiele się powiększają, czy stoją w miejscu.
Read More

Maja: Nowenna Pompejańska w intencji nawrócenia mojego chłopaka

Jestem z chłopakiem od ponad roku. On jest osobą wierzącą ale unika tematów kościoła, sam z siebie również bardzo rzadko się modli. W niedzielę chodzi do kościoła ale tylko z kimś – albo ze mną, w mieście w którym studiujemy, albo z mamą – w mieście rodzinnym.
Read More

Mirosław: Odmawiajcie bo warto!

Przyszedł czas na napisanie mojego świadectwa, choć muszę przyznać że trochę zwlekałem z napisaniem. Powinienem to zrobić dużo wcześniej. Jestem w trakcie odmawiania kolejnej (czwartej czy piątej) nowenny. Do odmawiania, jak większość zamieszczających tu swoje świadectwa, przekonała trudna sytuacja. Ja znalazłem się także w bardzo trudnej sytuacji (nie chciałbym tutaj wdawać się w szczegóły) ale wiem że sam w tym wszystkim nie poradziłbym sobie. W zeszłym roku zaczynając odmawianie nowenny (o której dowiedziałem się z internetu) miałem wielką nadzieję że Matka Boża rozwiąże moje problemy. Muszę przyznać, ze tak jak wielu z Was też miałem momenty zwątpienia, podszepty gdzieś z tylu głowy, że odmawianie różańca i tak nic nie da, ale mimo czasem bolesnych upadków starałem się wytrwać. Moje intencje (niektóre) zostały wysłuchane, z czego bardzo się ciesze, jestem wdzięczny Matce Bożej za tak ogromną pomoc. Ale czekam jeszcze na wysłuchanie innych, mając nadzieję że zostaną wysłuchane. Czekają mnie w niedługim czasie wydarzenia, które są bardzo ważne dla mnie. Rozprawy przed sądem dotyczące spraw rodzinnych. Ale mam nadzieję, że Matka Boża czuwa nad tym wszystkim. Zresztą już było kilka takich rozstrzygnięć których się nie spodziewałem. Prosiłem też o poprawę warunków finansowych, co też zostało wysłuchane, a muszę przyznać że jeszcze w zeszłym roku w październiku moja sytuacja była tragiczna. Chcę wszystkim oświadczyć że Matka Boża do której zwracamy się poprzez Nowennę Pompejańską obdarza wszelkimi łaskami, nawet takimi o które się nie zwracamy bezpośrednio. Tak jest w moim przypadku. Niesamowity spokój w sercu, dar modlitwy oraz jej moc powodują (u mnie) że tej modlitwy nie można zaniechać, przerwać czy po zakończeniu jej odmawiania czekać z odmawianiem następnej dłużej niż jeden dzień. Jest wiele intencji więc nie da się z nimi zwlekać. Ta modlitwa naprawdę uzależnia (ale pozytywnie). Nie przestawajcie jeśli jesteście w trakcie odmawiania. Wytrwałość i zaufanie dla Matki Bożej jest bardzo ważna. Starałem się jak do tej pory odmawiać w każdym miejscu (czasem w pracy, ale przeważnie w domu). Nie zawsze było to odmawianie w skupieniu i co muszę przyznać, nie zawsze należycie starannie, za co przepraszałem nie jednokrotnie Matkę Bożą. Polecam wszystkim tą modlitwę, ona ma moc, uczy człowieka wielu zachowań, takich ja cierpliwość, pokora i wiele innych. Odmawiajcie bo warto. Proszę też o krótką modlitwę w mojej intencji. Niech będzie pozdrowiona Matka Boża Różańcowa z Pompejów.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Irenajola.Danuta-MariaGrzegorziwona Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Danka
Gość
Danka

pomodle sie za Ciebie 🙂

iwona
Gość
iwona

ja również sie pomodle
ja odmawiam szósty dzien

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Szczęść Boże. Obiecuję modlitwę za Ciebie. Ja jestem w trakcie mojej pierwszej nowenny.

Danuta-Maria
Gość
Danuta-Maria

Bardzo Ci dziekuje za tak laden swiadectwo. Bede sie modlic za Ciebie.

jola.
Gość
jola.

Piękne.;)

Irena
Gość
Irena

Mireczku, przepięknie opisałeś swoje świadectwo! Dziękuję Ci za nie. Jesteś wspaniałym człowiekiem! Niech Cię Matka Boża zawsze prowadzi do Jezusa. Niech Ci Bóg błogosławi. Zaraz się pomodlę w twojej intencji.