Marzena: po ludzku sprawa beznadziejna ale nie dla Boga !

Jak prawie wszyscy na NP trafiłam przypadkowo w internecie, będąc w bardzo trudnej sytuacji życiowej, na tzw. mocnym zakręcie.
Przeczytaj całość

Waldemar: zawsze znajduję potrzebny czas na modlitwę

Nowennę Pompejańską odmawiam już czwarty rok, może nie zawsze otrzymuję to o co proszę ale jest we mnie jakiś spokój i nadzieja , że moje problemy zostaną kiedyś rozwiązane. Pomimo zniecheceń zawsze znajduję potrzebny czas na modlitwę i zachęcam wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami o sięgnięcie po ratunek w Nowennie Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

ks. Janusz: Maryja odmieniła moje życie

Jestem księdzem zakonnym. Przez prawie 17 lat zmagałem się z chorobą alkoholową. W 2010 roku popadłem w depresję po śmierci rodziców. Nie umiałem poradzić sobie w życiu. Myślałem o samobójstwie. Przeczytaj ks. Janusz: Maryja odmieniła moje życie
Przeczytaj całość

Joanna: Moje świadectwo

Ufam Matce Boskiej, że moja prośba zostanie wysluchana jeśli tylko jest to zgodne z wolą Boga.
Przeczytaj całość

Światełko: najważniejsze— dzięki nowennie odnalazłam Boga

Bardzo długo zwlekałam z podzieleniem się moim świadectwem, gdyż nie do końca czułam, iż to się spełniło o co prosiłam. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w lutym bieżącego roku. Pierwsza część była ciężka, ale nawet przyjemna, spokojna, przy drugiej zaczęło bardzo źle dziać się w moim życiu. Zaczełam mieć ogromne problemy...
Przeczytaj całość

Mirosław: Odmawiajcie bo warto!

Przyszedł czas na napisanie mojego świadectwa, choć muszę przyznać że trochę zwlekałem z napisaniem. Powinienem to zrobić dużo wcześniej. Jestem w trakcie odmawiania kolejnej (czwartej czy piątej) nowenny. Do odmawiania, jak większość zamieszczających tu swoje świadectwa, przekonała trudna sytuacja. Ja znalazłem się także w bardzo trudnej sytuacji (nie chciałbym tutaj wdawać się w szczegóły) ale wiem że sam w tym wszystkim nie poradziłbym sobie. W zeszłym roku zaczynając odmawianie nowenny (o której dowiedziałem się z internetu) miałem wielką nadzieję że Matka Boża rozwiąże moje problemy. Muszę przyznać, ze tak jak wielu z Was też miałem momenty zwątpienia, podszepty gdzieś z tylu głowy, że odmawianie różańca i tak nic nie da, ale mimo czasem bolesnych upadków starałem się wytrwać. Moje intencje (niektóre) zostały wysłuchane, z czego bardzo się ciesze, jestem wdzięczny Matce Bożej za tak ogromną pomoc. Ale czekam jeszcze na wysłuchanie innych, mając nadzieję że zostaną wysłuchane. Czekają mnie w niedługim czasie wydarzenia, które są bardzo ważne dla mnie. Rozprawy przed sądem dotyczące spraw rodzinnych. Ale mam nadzieję, że Matka Boża czuwa nad tym wszystkim. Zresztą już było kilka takich rozstrzygnięć których się nie spodziewałem. Prosiłem też o poprawę warunków finansowych, co też zostało wysłuchane, a muszę przyznać że jeszcze w zeszłym roku w październiku moja sytuacja była tragiczna. Chcę wszystkim oświadczyć że Matka Boża do której zwracamy się poprzez Nowennę Pompejańską obdarza wszelkimi łaskami, nawet takimi o które się nie zwracamy bezpośrednio. Tak jest w moim przypadku. Niesamowity spokój w sercu, dar modlitwy oraz jej moc powodują (u mnie) że tej modlitwy nie można zaniechać, przerwać czy po zakończeniu jej odmawiania czekać z odmawianiem następnej dłużej niż jeden dzień. Jest wiele intencji więc nie da się z nimi zwlekać. Ta modlitwa naprawdę uzależnia (ale pozytywnie). Nie przestawajcie jeśli jesteście w trakcie odmawiania. Wytrwałość i zaufanie dla Matki Bożej jest bardzo ważna. Starałem się jak do tej pory odmawiać w każdym miejscu (czasem w pracy, ale przeważnie w domu). Nie zawsze było to odmawianie w skupieniu i co muszę przyznać, nie zawsze należycie starannie, za co przepraszałem nie jednokrotnie Matkę Bożą. Polecam wszystkim tą modlitwę, ona ma moc, uczy człowieka wielu zachowań, takich ja cierpliwość, pokora i wiele innych. Odmawiajcie bo warto. Proszę też o krótką modlitwę w mojej intencji. Niech będzie pozdrowiona Matka Boża Różańcowa z Pompejów.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Mirosław: Odmawiajcie bo warto!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Danka
Gość

pomodle sie za Ciebie 🙂

iwona
Gość

ja również sie pomodle
ja odmawiam szósty dzien

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Szczęść Boże. Obiecuję modlitwę za Ciebie. Ja jestem w trakcie mojej pierwszej nowenny.

Danuta-Maria
Gość
Danuta-Maria

Bardzo Ci dziekuje za tak laden swiadectwo. Bede sie modlic za Ciebie.

jola.
Gość

Piękne.;)

Irena
Gość

Mireczku, przepięknie opisałeś swoje świadectwo! Dziękuję Ci za nie. Jesteś wspaniałym człowiekiem! Niech Cię Matka Boża zawsze prowadzi do Jezusa. Niech Ci Bóg błogosławi. Zaraz się pomodlę w twojej intencji.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!