Urszula: Jestem wdzięczna Bogu i Maryi

Postaram się aby moja opowieść nie była zbyt długa ale długo się do niej przymierzałam i też bardzo dużo się w tym czasie za sprawą Matki Bożej z Pompejów wydarzyło. W 2010 roku pojawiły się na mojej skórze zmiany, które lekarz rozpoznał jako chłoniak. Skierowano mnie do szpitala gdzie podjęto...
Read More

Natalia: W końcu ZDAŁAM egzamin na prawo jazdy !!!

Jest to moje 5 świadectwo na tej stronie. Od ostatniego świadectwa Matka Boża wysłuchała dwie moje prośby za co Jej jestem wdzięczna i Bogu i Jezusowi Chrystusowi :)
Read More

Mamusia miała udar, jednak szybko i bez widocznych oznak doszła do siebie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu w chwili, gdy moja Mamusia przebyła udar. Jestem osobą religijną. Wierzę, że Bóg nad nami czuwa. Potrafię dostrzec pomoc Świętych i bliskich nam zmarłych. W chwili. gdy dowiedziałam się. że moja Mamusia prawdopodobnie dostała udaru czekałam na decyzję lekarzy w szpitalu i modliłam się Różańcem. Poprosiłam też kogo mogłam o modlitwę.
Read More

Paweł: Naprawdę uwierzyłem w moc nowenny

Odmawiałem już Nowenne Pompejanska kilka razy w różnych intencjach.Raz czułem że moja modlitwa coś dała pomogła mi a raz nie. Gdy dowiedziałem się że moja Mama ma raka od razu zaczolem odmawiać nowenne w jej intencji o uzdrowienie.
Read More

Albert: Uzależnienie od dziewczyny

Dopiero po paru latach zdałem sobie sprawę że to było zniewolenie, szatan podszywał się nawet pod miłość, żeby mnie zwieść
Read More

Marzena: praca i spokój

Modliłam sie o pomoc w sprawach finansowych i pracy, teraz wykonuje moja pracę z radością sa efekty!siadam do biurka mam obraz Matki Bożej i mówię uświęć Maryjo tę pracę, dostałam tak wiele lask ze łzy płynął mi po policzkach ze wzruszenia.( Praca, brak kłótni w domu, cudowne dzieci, itd)już po odmówieniu nowenny któregoś dnia z przerażeniem pomyślałam co by się stało gdyby nie było Maryji, przeciez teraz jest dla mnie całym światem juz nie jestem sama, tak mi dobrze,Wcześniej tego nie czułam.Wczoraj zacżęliśmy z męzem odmawiać drugą i wiem ze będzie cięzko ale jak dobrze!!Bezpiecznie! Błogo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marzena: praca i spokój"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Danka
Gość

takie fajne, cieple slowa, dzieki 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!