Monika: To naprawdę Nowenna nie do odparcia! Zdany egzamin.

"O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego" Tak też robię. Bardzo dziękuję Matce Bożej - Królowej Różańca Świętego - za wstawiennictwo i pomoc w otrzymaniu łask. Nowennę Pompejańską odmawiam regularnie od sierpnia ubiegłego roku, kończę jedną, zaczynam kolejną. Przeczytaj Monika: To naprawdę Nowenna nie do odparcia! Zdany egzamin.
Przeczytaj całość

Iwona:Wiem ze Maryja ma swoj plan

Novenne pompejanska odmawialam w sierpniu za moja coreczke Julie, aby dostala sie do szkoly, niestety juz po pierwszej polowie novenny wiedzialam ze sie nie dostala , pozniej jeszcze jedna szkola rowniez bez sukcesu. Bylam troszke zawiedziona ze tak sie stalo ale jakos dziwnie poczulam ze Maryja ma Julie w swojej...
Przeczytaj całość

Angelika: czułam jak wzrastam duchowo i doświadczam pokoju Bożego.

Na Nowennę Pompejańską natknęłam się przypadkowo przeglądając różne strony internetowe. Na początku wydawało mi się, że to szalony pomysł aby ktoś odmawiał przez 54 dni przynajmniej trzy części różańca.
Przeczytaj całość

Anna: Łaska jaką otrzymałam od Maryi dzięki Nowennie

Szczęść Boże. Od jakiegoś czasu czuję, że powinnam podzielić się tym jak łaskawie obeszła się ze mna Maryja, jest to mój obowiązek, a więc do rzeczy, Kilka miesięcy temu miałam bardzo duzo probleów w pracy, bardzo tej pracy nie lubiłam, nie mogłam znieśc niektórych przełożonych w tej pracy i ogromnie...
Przeczytaj całość

Monika: Kolejna znajomość zawierzona Maryi

Chciałam się podzielić kolejnym świadectwem, i równocześnie zaświadczyć o potężnej mocy tej modlitwy. Mam 25 lat i jestem w trakcie odmawiania 4 już Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Marta: Wysłuchana modlitwa o uwolnienie

Witam! moją pierwszą Nowennę Pompejanską zaczęłam odmawiac w Boże Narodzenie zeszłego roku. Odmawiałam ją w intencji naszego siedmioletniego syna, którego zachowanie doprowadzało nas do rozpaczy, Syn wpadał w agresję z byle powodu, zamykał się na nas, dochodziło do rękoczynów, kopania, potem doszła niewyobrażalna niechęć do kościoła i do szkoły. Trudno to opisać. Intencja nie była wybrana pochopnie, i Duch Św. wskazywał żeby modlić się o uwolnienie. Podczas odmawiania nowenny Zły kusił wiele razy ( przysypianie, przeszkody ze strony innych). Modliłam się pomimo tego że bywały chwile zwątpienia. Czasem wydawało mi się że odklepuje różaniec, że myśli biegną nie tam gdzie powinny, i że nie zostanę wysłuchana. Zawierzyłam naszego syna Matce Najświętszej i nie zawiodłam się . Mamy „”syna, to jest po prostu niewyobrażalne jak dziecko może się zmienić w ciągu dwóch miesięcy. Tylko sam Pan Bóg może uczynić taką przemianę serca, myśli, ducha w tak małym człowieku. My nie zrobiliśmy absolutnie nic oprócz rozmów , które wcześniej nic nie dawały.Wspomnę jeszcze że przy tym moje serce się przemieniło, moja wiara zaczyna być żywa, z wszystkimi chcę dzielić się Bogiem i Jego cudami. A wszystko to za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej. Ufajcie bo WARTO!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marta: Wysłuchana modlitwa o uwolnienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
flo
Gość

Chwała Panu

Czereśniak
Gość
Czereśniak
U nas jest podobnie. Synek (prawie 6 lat) nie cierpi chodzić do kościoła (choc uczestniczymy we Mszy Sw. dla dzieci), do nas też często odnosi się bez szacunku (6-latek !!!), do pomocy trzeba go zawsze zmuszać i prosic po kilkanascie razy. Niby się modli rano i wieczorem, ale za każdym razem trzeba go do tego zmuszać. Czytamy współnie Biblię dla dzieci, a ostatnio nawet „Opowiadania biblijne” B.Kołodziej i choc bardzo mu się podobają, to jednak nie chce lub nie potrafi wdrażac je w życie. Tak jakby grochem o ściane. Kolejną nowennę chcę odmawiać właśnie w jego intencji i w takim… Czytaj więcej »
Magdalena
Gość
Magdalena

Dzieci najbardziej… a z resztą i my wszyscy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!