Marek: prosiłem Maryję o pomoc w znalezieniu pracy

Tak jak obiecałem w nowennie o rozszerzaniu nabożeństwa do różańca świętego, tak oto przedstawiam swoje świadectwo. Moja droga z nowenną początek miała 10 lutego br., prosiłem Maryję o pomoc w  znalezieniu pracy. Chodziłem na spotkania, lecz nie zawsze warunki były do przyjęcia. Kończyły się oszczędności w domowym budżecie i robiło...
Read More

Paulina: Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi

Witam Was Kochani, Odmawiam Nowennę już po raz piąty. Wierzę w to, że ma wielką moc. Sama Maryja powiedziała, że Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi i dzięki niemu można wyprosić wiele łask.
Read More

Angelika: Problemy z tarczycą

W skrócie przez moje problemy, agresję, egoizm moje małżeństwo wisiało na włosku. W międzyczasie okazało się, że mam chorą tarczycę. W bardzo krótkim czasie dostałam leki, zorganizowałam sobie psychoterapię. Cały czas modliłam się o moje uzdrowienie psychiczne, fizyczne i duchowe. Minęły 3 miesiące. Nowennę pompejańską skończyłam dawno temu, działy się cuda, z dnia na dzień udało mi się znaleźć lekarza, dobrą pomoc psych. i wsparcie wielu bliskich ludzi.
Read More

Jolanta: Łaska podjęcia pracy

Dziękuję Matce Bożej za jej Orędownictwo i naprawdę polecam odmawianie nowenny to wspaniała modlitwa, teraz kiedy jej aktualnie nie odmawiam czegoś brakuje w codzienności być może wkrótce zacznę kolejną :) Pozdrawiam, z Bogiem Jola
Read More

córka: Życie wieczne mojego dziadka

Nie zawsze byłam idealną córką dla Matki Bożej.
Read More

Marta: Wysłuchana modlitwa o uwolnienie

Witam! moją pierwszą Nowennę Pompejanską zaczęłam odmawiac w Boże Narodzenie zeszłego roku. Odmawiałam ją w intencji naszego siedmioletniego syna, którego zachowanie doprowadzało nas do rozpaczy, Syn wpadał w agresję z byle powodu, zamykał się na nas, dochodziło do rękoczynów, kopania, potem doszła niewyobrażalna niechęć do kościoła i do szkoły. Trudno to opisać. Intencja nie była wybrana pochopnie, i Duch Św. wskazywał żeby modlić się o uwolnienie. Podczas odmawiania nowenny Zły kusił wiele razy ( przysypianie, przeszkody ze strony innych). Modliłam się pomimo tego że bywały chwile zwątpienia. Czasem wydawało mi się że odklepuje różaniec, że myśli biegną nie tam gdzie powinny, i że nie zostanę wysłuchana. Zawierzyłam naszego syna Matce Najświętszej i nie zawiodłam się . Mamy „”syna, to jest po prostu niewyobrażalne jak dziecko może się zmienić w ciągu dwóch miesięcy. Tylko sam Pan Bóg może uczynić taką przemianę serca, myśli, ducha w tak małym człowieku. My nie zrobiliśmy absolutnie nic oprócz rozmów , które wcześniej nic nie dawały.Wspomnę jeszcze że przy tym moje serce się przemieniło, moja wiara zaczyna być żywa, z wszystkimi chcę dzielić się Bogiem i Jego cudami. A wszystko to za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej. Ufajcie bo WARTO!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MagdalenaCzereśniakflo Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
flo
Gość
flo

Chwała Panu

Czereśniak
Gość
Czereśniak

U nas jest podobnie. Synek (prawie 6 lat) nie cierpi chodzić do kościoła (choc uczestniczymy we Mszy Sw. dla dzieci), do nas też często odnosi się bez szacunku (6-latek !!!), do pomocy trzeba go zawsze zmuszać i prosic po kilkanascie razy. Niby się modli rano i wieczorem, ale za każdym razem trzeba go do tego zmuszać. Czytamy współnie Biblię dla dzieci, a ostatnio nawet „Opowiadania biblijne” B.Kołodziej i choc bardzo mu się podobają, to jednak nie chce lub nie potrafi wdrażac je w życie. Tak jakby grochem o ściane. Kolejną nowennę chcę odmawiać właśnie w jego intencji i w takim… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Dzieci najbardziej… a z resztą i my wszyscy.