Barbara: Dziękuję Mateńko

Zdawalam wielokr.otnie egzamin na prawo jazdy,juz bylam bardzo zniechecona ,chciałam zrezygnować. Przegladajac w internecie modlitwy i nowenny natrafiłam na Nowenne Pompejanska. Przeczytalam wiele swiadectw i pomyslalam, może i mnie spotka laska Matki .W dniu 38 odmawiania Nowenny miałam egzamin i Zdalam . Dziekuje Matenko
Read More

Natalia: Choroba i leczenie siostry

Chcę się z Wami podzielić świadectwem mojej drugiej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą odmawiałam w intencji spotkania na mojej drodze dobrego męża, niestety przerwałam ją w 50. dniu. Tej łaski nie otrzymałam, ale całkowicie się zmieniłam i ciągle zmieniam, coraz częściej dostrzegam swoje zalety i czuję się spełnioną kobietą. Drugą NP rozpoczęłam 15 sierpnia, odmawiał ją w intencji uzdrowienia siostry z padaczki. Od dłuższego czasu z siostrą działo się coś złego- była ciągle zamyślona, zapominała o wielu sprawach, powtarzała się, była czasami 'wyłączona' na świat.
Read More

Monika: Modlitwa o szczęśliwy poród

Odmówiłam nowenne w intencji mojego drugiego porodu i karmienia piersią. Bardzo chciałam, żeby się zakończył naturalnie, ponieważ pierwszy odbył się przez cesarskie cięcie mimo że próbowałam urodzić córeczkę przez 20 godz. co mnie praktycznie wykonczylo i przez parę miesięcy bardzo go odczuwalam. Niestety nie udało mi się też karmić piersią. Bardzo się bałam drugiego porodu więc postanowiłam go zawierzyć Maryji poprzez tę nowenne. Już w połowie nowenny poczułam że ten lęk przed rozwiązaniem pomału znika, byłam bardzo spokojna.
Read More

Katarzyna: Wymodlone łaski

W 2015 roku wycieto mi czerniaka skóry dzieki modlitwie do Naszej Matki wszystko jest w porzadku dzisiaj koncze kolejna pompejanke i odebralam nowe wyniki badan dzieki Matce Najswietszej ktora wyprosila mi laske zdrowia wszystko jest ok .Coz Ci dac moge o Krolowo
Read More

Lidka: świadectwo wysłuchanej nowenny pompejańskiej

Szczęść Boże. Ja również chcę złożyć świdectwo wysłuchanej modlitwy. Do odmówienia pierwszej nowenny zbierałam się cały rok, a jak już zaczęłam to od października 2013 odmówiłam 4. Dwie pierwsze w jednej intencji dotyczącej mnie, jak na razie nie wysłuchana. Trzecia nowenna za dusze czyśćcowe. Po jej odmówieniu chciałam otrzymać jakiś...
Read More

Marta: ta modlitwa ma niesamowitą moc!

Nazywam się Marta, mam 23 lata. Na nowennę natknęłam się w internecie w lutym i właściwie kilka dni po tym zaczęłam ją odmawiać. to co się działo wtedy w moim życiu było niesamowite 🙂 przede wszystkim czułam ogromną ulgę i spokój. otrzymałam odpowiedzi na pytania, które mnie bardzo nurtowały, a były związane z moim życiem. w moim życiu pojawiło się wielu życzliwych ludzi i zyskałam przyjaciół. kilka dni po rozpoczęciu odmawiania nowenny poznałam chłopaka, z którym czułam się bardzo swobodnie i dobrze nam się rozmawiało. ja, zamiast pielęgnować tą znajomość, bardzo go skrzywdziłam przez swoją podejrzliwość i niestety kontakt się urwał, ale cały czas wierzę, że będę mogła naprawić swoje błędy. początkowo obwiniałam jego za to wszystko, jednak z dnia na dzień zaczęłam rozumieć, że wina leży po mojej stronie. Matka Boża przez jakiś czas pokazywała mi co zrobiłam źle. to było niesamowite, kiedy szłam do kościoła i z kazania wychwytywałam swoje błędy. bardzo żałuję swojego zachowania, ale do tej pory widziałam błędy w innych a nie w sobie. ponadto, kiedy mam ciężki dzień na uczelni, wstaję rano i nie stresuję się, bo wiem, że Ktoś nade mną czuwa. to się czuje! naprawdę, jeśli tak do końca się uwierzy to nie ma rzeczy niemożliwych. stałam się pewniejsza siebie, a do tej pory często bałam się wyrazić swoje zdanie. teraz przychodzi mi to łatwiej. odmawiam teraz drugą nowennę w innej intencji niż poprzednia. Pierwsza prośba jeszcze się nie spełniła, ale wierzę , że Matka Boska wie, kiedy będzie na to najlepszy czas 🙂 módlcie się, bo ta modlitwa ma niesamowitą moc!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
syn Boży Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
syn Boży
Gość
syn Boży

mam prośbę do Ciebie jeżeli możesz idź do tego chłopaka lub zadzwoń do niego i przeproś go bo zrozumiałaś że zrobiłaś źle że go skrzywdziłaś że czujesz przykrość. może to on jest Twoją miłością życia może on będzie Twoim przyjacielem? proszę pogódzcie się i wyciągnij do niego dłoń.