Ewelina: Modlitwa za rodzinę

Dzięki tej nowennie stałam się spokojniejsza o moich bliskich, ufam, że Bóg ma ich w swojej opiece.
Przeczytaj całość

Adrianna: Niczego więcej mi nie trzeba

Witam wszystkich. Chciałabym podzielić się z wami moim świadectwem. Otóż miałam kolegę, który jest niesamowitym mężczyzną, był bardzo bliski mojemu sercu. Niestety po pewnym czasie nasze drogi się rozeszły, każdy poszedł w swoim kierunku miał on też duży problem z narkotykami.
Przeczytaj całość

Weronika: Podziękowania za otrzymane łaski

Odmawiajcie Nowennę Pompejską i pamiętajcie ,, Nie ma modlitwy niewysłuchanej,,
Przeczytaj całość

Mariusz: widzimy tylko to co jest przed zakrętem….

To będzie historia podobna do wielu już opublikowanych na łamach niniejszego serwisu. Dla jednych podobna dla innych inna. W każdym razie kolejna dająca świadectwo… Jakiś czas temu zostałem bez pracy. Zaczyna się banalnie, wiem. Zbytnio się tym nie przejąłem. W końcu miałem bogate doświadczenie zawodowe i pomyślałem, że to tylko...
Przeczytaj całość

Maria: największy dar od Boga dla człowieka

Z nowenną pompejańską zetknęłam się przypadkowo 2 lata temu gdy zobaczyłam książeczkę w księgarni katolickiej. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. Od tego czasu odmówiłam ją wiele razy. Ile, nie pamiętam, nie notowałam. Wiem, że miałam chyba 2 miesięczną przerwę. Modliłam się o dar rodzicielstwa dla córki i jej męża....
Przeczytaj całość

Marta: ta modlitwa ma niesamowitą moc!

Nazywam się Marta, mam 23 lata. Na nowennę natknęłam się w internecie w lutym i właściwie kilka dni po tym zaczęłam ją odmawiać. to co się działo wtedy w moim życiu było niesamowite 🙂 przede wszystkim czułam ogromną ulgę i spokój. otrzymałam odpowiedzi na pytania, które mnie bardzo nurtowały, a były związane z moim życiem. w moim życiu pojawiło się wielu życzliwych ludzi i zyskałam przyjaciół. kilka dni po rozpoczęciu odmawiania nowenny poznałam chłopaka, z którym czułam się bardzo swobodnie i dobrze nam się rozmawiało. ja, zamiast pielęgnować tą znajomość, bardzo go skrzywdziłam przez swoją podejrzliwość i niestety kontakt się urwał, ale cały czas wierzę, że będę mogła naprawić swoje błędy. początkowo obwiniałam jego za to wszystko, jednak z dnia na dzień zaczęłam rozumieć, że wina leży po mojej stronie. Matka Boża przez jakiś czas pokazywała mi co zrobiłam źle. to było niesamowite, kiedy szłam do kościoła i z kazania wychwytywałam swoje błędy. bardzo żałuję swojego zachowania, ale do tej pory widziałam błędy w innych a nie w sobie. ponadto, kiedy mam ciężki dzień na uczelni, wstaję rano i nie stresuję się, bo wiem, że Ktoś nade mną czuwa. to się czuje! naprawdę, jeśli tak do końca się uwierzy to nie ma rzeczy niemożliwych. stałam się pewniejsza siebie, a do tej pory często bałam się wyrazić swoje zdanie. teraz przychodzi mi to łatwiej. odmawiam teraz drugą nowennę w innej intencji niż poprzednia. Pierwsza prośba jeszcze się nie spełniła, ale wierzę , że Matka Boska wie, kiedy będzie na to najlepszy czas 🙂 módlcie się, bo ta modlitwa ma niesamowitą moc!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marta: ta modlitwa ma niesamowitą moc!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
syn Boży
Gość
syn Boży

mam prośbę do Ciebie jeżeli możesz idź do tego chłopaka lub zadzwoń do niego i przeproś go bo zrozumiałaś że zrobiłaś źle że go skrzywdziłaś że czujesz przykrość. może to on jest Twoją miłością życia może on będzie Twoim przyjacielem? proszę pogódzcie się i wyciągnij do niego dłoń.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!