Roman: modlitwa o zdrowie

Ksiadz proboszcz z naszej parafii zachecal do odmawiania Nowenny Pompejanskiej. Usluchalem i nie zaluje. Chorujemy z zona na ciezkie choroby. W Nowennie prosilem o zatrzymanie tych chorob .Zostalem wysluchany. Przeczytaj Roman: modlitwa o zdrowie
Przeczytaj

Agata: Matka Boża wysłuchała mej prośby

Potrzebowałam Jej wsparcia, bo przeżywałam trudne chwile w życiu osobistym
Przeczytaj

Mateusz: Jeżeli potrzebujecie łaski to poproście o to Matke Boską

Chce złożyć świadectwo uzdrowienia mnie z objawów ciężkiej choroby od grudnia 2015r miałem objawy groźnych chorób odkąd zacząłem nowenne pompejską zacząłem się lepiej czuć, objawy ustępowały.
Przeczytaj

Wojtek: Uwolniony od kilku zniewoleń

Niech będzie pochwalony nasz Zbawiciel Jezus Chrystus! Drodzy bracia i siostry mam na imię Wojtek, mam 31 lat piszę te oto świadectwo aby się z wami podzielić moimi osobistymi przeżyciami po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj

Krystyna: Czyż to nie cud?

Minęło już trochę czasu, odkąd Matka Boża Pompejańska wysłuchała mojej prośby. Pewnego dnia straciłam pracę, otrzymałam trzymiesięczne wypowiedzenie... i nie wiedziałam co ze mną będzie, ponieważ ze względu na wiek nie jestem już atrakcyjna dla pracodawców, poszukiwane są osoby młodsze.
Przeczytaj

Maria: Wybłaganie pracy dla syna

Pragnę zachęcić wszystkich do odmawiania różańca i kierowania swoich próśb do Matki Najświętszej, która nikogo nie opuszcza i nikim nie gardzi. Odmawiam nowennę pompejańską od 2 kwietnia 2014 r. odczuwam cały czas opiekuńczy płaszcz ochronny nad swoją rodziną, wiem, że to Królowa Różańca Świętego czuwa nad nami. O pracę dla swojego syna odmówiłam tylko 1 nowennę. Syn dostał pracę i już awansował jest zadowolony, bo jest potrzebny i zmienia swoje nieraz naganne postępowanie. Wiem kto to sprawił.
UWIERZCIE KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO i módlcie się nieustannie.
Czcicielka Maria

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o