JKK: Powierzyłam Maryi swoich najbliższych

Dziękuję Matce Najświętszej za wysłuchanie moich modlitw - w intencji syna, który w 2 dniu Nowenny wrócił do szkoły i w ubiegłym roku zdał maturę; w intencji brata, który krótko po zakończeniu nowenny zaczął pracować. Powierzyłam ich obu Maryi z wiarą, że za jej przyczyną Bóg obdarzy moich bliskich swoją łaską.
Read More

Ewa: Odzyskałam słuch i wzrok

Zacznę od tego,że przez ostatnie lata moje życie było daleko od Boga, choć paradoksalnie wydawało mi się zupełnie inaczej.
Read More

Emilia: Jestem mamą

Nazywam się Emilia i Mam 25 lat. Z pomocą Nowenny Pompejańskiej zostałam Mamą. Dwukrotnie byłam w ciąży i poroniłam, nie znany był powód tych niepowodzeń. Nie poddawałam się. Trwałam w modlitwie. I odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji potomstwa.W niedługim czasie zaszłam trzeci raz w upragnioną ciąże, która rozwiązała się powodzeniem.
Read More

Wioleta: zdrowie w rękach Maryi

To moje pierwsze świadectwo,chociaż jeszcze odmawiam część dziękczynna. Odkad urodzilam córkę, pochłonięta obowiązkami jako żona o matka,przestalam chodzic do Kościoła . Niby wierzylam w Boga,ale nie dbalam o sakramenty. I stalo sie. Dopadla mnie nerwica,zaburzenia depresyjne.Poczułam ,ze tylko Bóg jest w stanie mi pomóc.Nie wiedzialam jednak jak zacząć,więc zaczelam od Spowiedzi Św. Spowiedź dala mi ogromną potrzebę zaufania Maryji. Bałam sie jednak i watpilam czy dam rade odmawiać Różaniec.
Read More

Monika: Uwolnienie od lęku

Odmawiam Nowennę Pompejańską juz kilka lat, czasami nie skupiam sie na modlitwie, słucham na telefonie pochłonięta różnymi innymi sprawami. Bardzo mi przykro z tego powodu, że nie oddaję Maryji w modlitwie należnego szacunku, jednak wierzę, że skruszone serce i oddane Maryji zostaje wysłuchane. Modle i modliłam się wielu intencjach, niektóre...
Read More

Małgorzata: Nauka prawdziwej modlitwy

Witam Was wszystkich! Przed Świętami Bożego Narodzenia zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Były dni, kiedy było to dla mnie bardzo łatwe, a były dni na prawdę ciężkie. Chodzę do liceum i czasami cała nowenna zostawała mi na wieczór. Myślę, że dawniej moja modlitwa nie była taka, jak być powinna. Podchodząc do nowenny miałam pewnego rodzaju żądanie i i wymagałam, by Bóg je spełnił. Podczas odmawiania różańca patrzyłam na zegar, zależało mi na tym, żeby jak najszybciej skończyć. Nie wiem, w jakim stopniu otrzymałam konkretnie łaskę, o którą prosiłam. Potrzeba czasu, aby się o tym dowiedzieć, ale wiem, że nauczyłam się zaufania do Boga i modlitwy, która pochodzi od serca i nie liczy czasu. Zrozumiałam, że nie mogę się licytować z Bogiem „Ty mi, Panie, dasz tą łaskę, a ja odmówię te 3 różańce przez tyle i tyle dni”. Zrozumiałam, swoje błędy i, że źle podchodziłam do modlitwy. Zrozumiałam, co tak na prawdę jest najważniejsze w życiu. Zrozumiałam, że zawsze chcę być w stanie łaski uświęcającej, bo wtedy mogę być spokojna i nie obawiać się tego, co przyniesie los. Poukładałam swój „przewrócony” system wartości. Nauczyłam się, że modlitwa to potrzebna rozmowa, a nie niechciany obowiązek. Bóg nigdy nas nie zostawi samych. Matka Najświętsza jest pośredniczką, która wie, co dla nas jest najlepsze. Warto odmawiać Nowennę Pompejańską- nikt nie zostanie z niczym, Maryja wie, co nam jest potrzebne. Różaniec jest cudowny!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Małgorzata: Nauka prawdziwej modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Serce się raduje,że tak młode osoby sięgają po święty różaniec. Małgosiu niech Matka Boża stale przemienia Twoje serce i prowadzi cię do swego Syna,żródła wszelkich łask

Bea
Gość

Mnie też zmienia Nowenna podobnie jak Ciebie. Życie zmieniło się na lepsze i nie martwię się jak coś się nie uda bo Matka kochana nas nie zostawi… Gratuluję wytrwałości i tego, że zrozumiałaś sens Nowenny nie do odparcia.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!