Dorota: Modlitwa za najbliższych

Moja modlitwa spodobała się Matce Bożej Pompejańskiej.Za wszystkie łaski gorąco dziękuję.
Read More

Agata: Spokój i pewność

To już moja druga Nowenna Pompejańska, od czasu pierwszej próbowałam kilka razy i nie wychodziło, aż przyszedł taki dzień, że poczułam w sobie silną potrzebę odmówienia i pewność, że ją skończę. Nie było takiego dnia, żebym pomyślała nie dam rady, albo może odpuszczę, po prostu pewność, kamienny spokój i nadludzkie...
Read More

Kinga: Nie zwlekajcie!

Pisze ta nowennę bo chciałabym zachęcić wszystkie osoby, które zwlekają z jej rozpoczęciem lub maja wątpliwości co do jej spełnienia. Otóż, usłyszałam o nowennie dosyć przypadkowo, rok temu. Byłam akurat w okresie bardzo złego stanu psychicznego. Moje życie wydawało mi się bezsensowne, Czułam, ze pod każdym względem stoję w miejscu, nic mi się nie układało, wszystko było na opak. Czułam się porażką, gorsza od innych, bo nic mi się nie udawało, zaczynając od niedostania się na studia po utratę przyjaciół i bliskiej rodziny.
Read More

Tata: Pierwsza sobota miesiąca

W związku z pewnymi wydarzeniami, które miały miejsce w czerwcu tego roku i które dotyczyły mojej rodziny, a zwłaszcza dwuletniej córki, postanowiłem poszukać pomocy u Matki Bożej. Przeszukując internet, natknąłem się na modlitwę nie do odparcia, czyli na nowennę pompejańską. Początkowy chaos, jaki towarzyszył moim modlitwom różańcowym oraz problemy w domu i pracy nie pomagały w głębszym poznawaniu tajemnicy nowenny pompejańskiej
Read More

Alicja: List – Modlitwa pomoże

Nowenna przyniosła mi wiele łask. Zostało mi 19 dni do końca. Nie wiem co dalej będzie, bo powiedział że nie chcę mieć nic ze mną wspólnego. Powierzam Matce Boskiej jego nawrócenie i powrót do mnie i Boga.
Read More

Małgorzata: Dostałam więcej

Jestem matką wracającą po długiej przerwie na rynek pracy. We wrześniu ubiegłego roku wybraliśmy się całą rodzinką do Częstochowy i tam przy okazji poprosiłam Matkę Boską o pomoc w znalezieniu pracy. Zaraz po powrocie okazało się, że blisko mojego domu został otwarty nowy zakład pracy, poszłam tam i już na drugi dzień miałam pracę. Niestety atmosfera w pracy nie była najlepsza. Szefowa na każdym kroku obarczała mnie za wszystkie błędy i niedociągnięcia, chociaż nie powstawały z mojej winy. Była to firma rodzinna, dlatego trudno było znaleźć innego winnego. Rodzina namawiała mnie, żebym z pracy zrezygnowała. Nie chciałam się poddać. Mąż odnalazł w internecie Modlitwę Pompejańską, chciał pomodlić się we własnej sprawie. Modlitwę rozpoczęliśmy wspólnie w ten sam dzień. Ja modliłam się w intencji poprawy sytuacji w pracy, bądź pomocy w znalezieniu nowej pracy. Właściwie to postanowiłam zaufać Maryi, wiedziałam że nic na siłę nie da się zrobić, czasami potrzeba czasu, nie zawsze droga która nam się wydaje dobra jest dla nas rzeczywiście najlepsza. Pomyślałam, że może jak nie dostanę pracy to może będę lepszą matką, lepiej zajmę się domem. Modlitwę najczęściej odmawialiśmy wspólnie z mężem, czasami też wspólnie z dziećmi. Podczas odmawiania zostałam zwolniona z pracy. Przyjęłam to z ulgą, ogarnął mnie większy spokój. Po skończeniu modlitwy nie liczyłam na cuda. A po czterech miesiącach okazało się, że dostałam pracę, nawet lepszą od poprzedniej, chociaż przy moim braku doświadczenia wydawałoby się to całkiem niemożliwe. Najciekawsze jest to, że w wielu miejscach pracy nie szukałam i w grę nie wchodziły żadne znajomości. Wiem, że teraz czeka mnie wzmożona praca i więcej trudu, ale wiem też, że jest Ktoś kto nade mną czuwa i pomoże mi wyjść z każdej opresji. Trzeba tylko wierzyć i cierpliwie czekać na swoją kolej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
DankaewaAgnieszkaWiktoria Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwala Maryji i Panu .Podobny mam problem pracuje w takiej atmosferze ze jest coraz gorzej i mam nerwicę i depresję .o też modlę się nowenna do Matki Boskiej. Dzięki takim swiadectwom wierzę że i mi pomorze. Prosze o modlitwę

ewa
Gość
ewa

Agnieszko ja miałam ogromne problemy w pracy. Koleżanki zgotowały mi piekło. Mobbing, upokorzenia doprowadziły do tego że po ludzku nie widziałam z tej sytuacji wyjścia bo nie mogłam się zwolnić ani pracować z nimi. Długa jest moja historia i to przez co przeszłam ale powiem Ci że Matka Boża dokonała cudu. Nadal tam pracuje ale już nie w tym pokoju. Mam teraz spokój a ta jedna z pań moja szefowa odeszła z pracy.Niestety została jeszcze ta która ją buntowała i ona jeszcze próbuje mi życie umilić ale nad wszystkim czuwa Matka Boża i wiem że już wszystko będzie dobrze bo… Czytaj więcej »

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Chciałabym Ci bardzo podziękować za Twoje świadectwo. Zaczęłam się modlić w identycznej intencji jak Ty w intencji poprawy sytuacji w pracy bądź pomoc w znalezieniu innej pracy. Jak dotąd pozostaje zawieszeniu. Raz jest lepiej raz gorzej. Ale ta huśtawka w pracy powoli zaczyna mnie wykańczać. Czuję, że coraz bardziej dojrzewam do decyzji o zmianie pracy. Nie jest to łatwa decyzja bo ja bardzo lubię moja pracę, ale atmosfera skutecznie mnie wykańcza. Mam nadzieję, że znajdę w sobie siłę, żeby to zakończyć.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

To tak jak ja Wiktoria,ta praca mnie wykańcza,a bardzo cieżko jest znaleść pracę

Danka
Gość
Danka

proście, otrzymacie…, tak bedzie w stosownym dla Boga czasie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!