Barbara: Dziękuję za łaski

Dziękuję za opiekę, pomoc, wsparcie. Zachęcam do odmawiania różańca i powierzenia swoich spraw i problemów Matce Bożej, by wstawiała się za nami u Pana Boga, bo Matka najlepiej wie czego naprawdę potrzebujemy i co jest dla nas najlepsze.
Przeczytaj całość

Kaja: Za dusze w czyśćcu cierpiące

jak do tej pory odmówiłam już 5 Nowenn Pompejańskich, w tym 2 za dusze w czyśćcu cierpiące. Chciałam się modlić, natomiast kiedy modliłam się w swojej intencji, zawsze przerywałam nowennę w pewnym momencie i nie dawałam rady jej dokończyć. Postanowiłam zatem odmówić ją za dusze w czyśćcu, przynajmniej im mogę pomóc.
Przeczytaj całość

Sandra: Miłość przyszła w czwartej nowennie

Bardzo chciałam wrócić z moim byłym chłopakiem, odmówiłam 3 NP i różne inne modlitwy , i nic.. w końcu się poddałam, i poprosiłam żeby w końcu ta osoba co ma dla mnie Bóg przyszła do mojego życia. w tej właśnie o to już 4 NP w sumie, prosilam o to. też pojechałam do Pompeji do bazyliki Matki Bożej, dalej o to prosząc i dziękując.
Przeczytaj całość

Ewelina: wiedziałam, że zły duch mnie atakuje

Szęść Boże.Niedawno ukończyłam trzecią Nowennę Pompejańską.Pierwsza była w mojej intencji, a druga za moje dzieci, aby wzrastały w dobroci serca.
Przeczytaj całość

Ela: szczęśliwe rozwiązanie

Kochani , to juz moje kolejne świadectwo modliłam się NOWENNA POMPEJANSKA o szczęśliwe rozwiązanie dla córki, Część dziękczynną nowenny skończyłam 19.czerwca , a 20.czerwca.. córka urodziła zdrowe dziecko , . MARYJO nie mam slow jak CI dziękować ,
Przeczytaj całość

Maja: dalsze świadectwa

Długo czekałam ze złożeniem świadectwa.Nie jest to moja pierwsza nowenna.Parę lat wcześniej składałam świadectwo.Teraz jednak chcę złożyć świadectwa 3 nowenn.Po odmówieniu jednej syn dostaje pracę,w drugiej córka.Kto szuka pracy wie jakie są problemy, a szczególnie z umową o pracę.
Zostaję wysłucha w następnej nowennie ,,o światło Ducha św w podejmowaniu ważnych decyzji w życiu moich dzieci.I tak jak przez długi czas nic się nie dzieje, nagle w jednym związku zaręczyny ,w drugim zerwanie-może tak miało być.Między czasie ja dowiaduję się o podejrzeniu u mnie guza.Modlę się dalej (4 nowenna,ale nie w mojej intencji), nie mogę dać jeszcze świadectwa tej nowenny,chociaż częściowo się spełniła,to nie rozumiem pewnych spraw.Myślę,że tylko Pan Bóg wie czemu tak się dzieje.Ale za to pomoc i dość dobre wyniki moich badań są moją radością i świadectwem otrzymania innych łask.Bardzo ciężko było mi odmawiać następne nowenny, i tak jak inni piszą ciągle coś,nie umiałam się już wogóle skupić podczas nowenny.A potem przez przypadek rozmawiam z osobą(chyba zielonoświątkowcy) i dla mnie szok kiedy mi mówi że co ja robię?…odmawiam nowennę do Matki Boskiej? do kogo ja się modlę?! mam czytać pismo św.,że to jest wymyślone przez katolików.Wstyd mi ale zaczęłam się zastanawiać nad jej słowami.
Ale moje świadectwa i innych osób są przykładem, że Matka Boska zanosi nasze prośby do Boga.Dziękuję Maryjo, Matko Nasza,że wypraszasz nam potrzebne łaski.
Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!