grażyna: uzdrowienie oczu mojej duszy

odmawiam czwartą Nowennę Pompejańską i dawałam świadectwo łask jakie otrzymałam wraz z rodziną za którą się modlę do naszej Mateczki. Jednak teraz napiszę o tym jak sami się musimy zmieniać. Bardzo znieważył mnie brat męża więc miałam ogromny żal do niego. Po pewnym czasie przeprosił mnie mnie zachowując swoją wyższość...
Read More

Izabela: świadectwo otrzymanych łask

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Jego Matka Przenajświętsza! Witam i pozdrawiam wszystkich, którym potrzebna jest pomoc w trudnych życiowych problemach. Ufajcie i wierzcie głęboko, że Matka Boża czuwa nad Wami i spieszy z pomocą nawet w beznadziejnych sprawach. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 12 kwietnia 2014 roku w intencji...
Read More

Małgorzata: Nie wszystkie spełnione prośby

Mam nadzieję, że Matka Różańcowa z Pompejów wyprowadzi z tej sytuacji coś dobrego. Dziękuję Matce Bożej za dotychczasową opiekę i obiecuję, że w dalszym ciągu będę odmawiała Nowennę Pompejańską, bo warto.
Read More

Maria: Prośba o łaskę wiary

Moją Nowennę Pompejańską odmówiłam 2 lata temu, jednak do tej pory nie napisałam świadectwa o łaskach, które zostały mi dane przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny. Zawsze miałam mniej lub bardziej ważne sprawy, jednak to nie jest dobre usprawiedliwienie, gdyż powinnam była wcześniej znaleźć czas na napisanie mojego świadectwa. A więc zacznę od początku...
Read More

Leszek: Byłem zaślepiony swoim życiem.

Podczas tej Nowenny relacje z żoną są lepsze ja dużo stałem się spokojniejszy i bardziej zawierzyłem Matce Bożej Pompejańskiej bo cały czas czuję jej opiekę nad sobą.
Read More

Maja: dalsze świadectwa

Długo czekałam ze złożeniem świadectwa.Nie jest to moja pierwsza nowenna.Parę lat wcześniej składałam świadectwo.Teraz jednak chcę złożyć świadectwa 3 nowenn.Po odmówieniu jednej syn dostaje pracę,w drugiej córka.Kto szuka pracy wie jakie są problemy, a szczególnie z umową o pracę.
Zostaję wysłucha w następnej nowennie ,,o światło Ducha św w podejmowaniu ważnych decyzji w życiu moich dzieci.I tak jak przez długi czas nic się nie dzieje, nagle w jednym związku zaręczyny ,w drugim zerwanie-może tak miało być.Między czasie ja dowiaduję się o podejrzeniu u mnie guza.Modlę się dalej (4 nowenna,ale nie w mojej intencji), nie mogę dać jeszcze świadectwa tej nowenny,chociaż częściowo się spełniła,to nie rozumiem pewnych spraw.Myślę,że tylko Pan Bóg wie czemu tak się dzieje.Ale za to pomoc i dość dobre wyniki moich badań są moją radością i świadectwem otrzymania innych łask.Bardzo ciężko było mi odmawiać następne nowenny, i tak jak inni piszą ciągle coś,nie umiałam się już wogóle skupić podczas nowenny.A potem przez przypadek rozmawiam z osobą(chyba zielonoświątkowcy) i dla mnie szok kiedy mi mówi że co ja robię?…odmawiam nowennę do Matki Boskiej? do kogo ja się modlę?! mam czytać pismo św.,że to jest wymyślone przez katolików.Wstyd mi ale zaczęłam się zastanawiać nad jej słowami.
Ale moje świadectwa i innych osób są przykładem, że Matka Boska zanosi nasze prośby do Boga.Dziękuję Maryjo, Matko Nasza,że wypraszasz nam potrzebne łaski.
Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o