W: Tak bardzo Ci dziękuje!

Witajcie. 3.04 zaczęłam drugą nowennę pompejańską. Zakończyłam ją 26.05. Zmawiałam ją w intencji pojawienia się w moim życiu miłości. Czas przed i w czasie nowenny był dla mnie trudny... Pojawiły się problemy na studiach, problemy w oazie i rodzinne.
Read More

Daria: Natychmiastowa interwencja Matki Bożej – nawrócenie

Kochani, pragnę zapewnić wszystkich swoim świadectwem, że Maryja chce udzielać i udziela niezliczonych łask, sprawia rzeczy niemożliwe, trzeba tylko oddać się jej opiece i powierzyć jej swoje intencje.
Read More

Alicja: cudowne łaski Królowej z Pompejów

Pamietajcie jedno..ZAWSZE WAS WYSLUCHA I WAM POMOZE! TAK JAK I MI POMOGLA I NIE ZOSTAWILA MOJEJ RODZINY BEZ OPIEKI
Read More

Monika: Moje świadectwo z dwóch nowenn

Szczęść Boże! Chciałam się podzielić swoim świadectwem, które powinnam zamieścić już dawno bo kilka miesięcy temu. Ostrzegam - będzie długie ze względu na skomplikowanie spraw. Otóż w czerwcu zmarł mój dziadek ( po chorobie i długim pobycie w szpitalu), i kilka dni później zaczęłam nowennę w intencji tego aby jak najszybciej oglądał niebo. Nie spodziewałam się żadnych znaków wysłuchania modlitwy, myślałam że po prostu muszę zawierzyć że dopiero po drugiej stronie dowiem się na ile moja modlitwa pomogła.
Read More

Paulina: Na cały etat

Witam. Chciałabym się podzielić moim doświadczeniem z odmawiania modlitwy pompejańskiej. odmawiałam modlitwe w intencji zachowania ciąglości pracy, żebym nie straciła pracy i miała cały czas zachowane dochody finansowe. obecnie pracuje w wojsku na 1/4 etatu.
Read More

Magda: Uzdrowienie z raka węzłów chłonnych

Modlitwę rozpoczęłam w dniu diagnozy ziarnicy złośliwej z węzłami powiększonymi do wielkości około 10-14 cm. Rokowania nie były dobre. Modlitwa przede wszystkim wlała w nasze serca pokój, pogodzenie z sytuacją, ale też ogrom zaufania. Nie było załamania, była modlitwa, leczenie i wiara w dobre zakończenie. Mijały miesiące węzły się pomniejszały, a po zakończonym planie leczenia chemio i radioterapią wyniki wskazały na całkowitą remisję. Dziękuję Matce Bożej za wstawiennictwo oraz za to, że dała mi możliwość odkrycia modlitwy różańcowej, która zawsze była dla mnie trudna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Magda: Uzdrowienie z raka węzłów chłonnych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Dziękuję za te świadectwo. Wsparło mnie na duchu i dodaje skrzydeł. DuDużo zdrowia.

Dotota
Gość
Dotota

Piękne świadectwo 🙂 Dużo zdrówka życzę.

Aleksja
Gość
Aleksja

Cud.

Staszek
Gość
Staszek

dziękuję
po stokroć dziękuję

karolina
Gość
karolina

Ja też dziękuję.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Magda wspaniale . Masz za co dziękować .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!