AGNIESZKA: Złe emocje i gniew zostały zabrane z mojego serca !

Chwyciłam się mocno za rękę Matki Bożej i już nie mogę bez tej modlitwy żyć.Złe emocje i gniew zostały zabrane z mojego serca ,zaczełam inaczej patrzeć na mamę .Otworzyłam się na siostrę, przestałam jej zazdrościć lepszego życia i dostrzegłam problemy z którymi musi się borykać.
Przeczytaj całość

Urszula: przebaczenie

ziękuję Matko Przenajświętsza za wysłuchanie, nie tracę nadziei, że i w innych sprawach pomożesz.
Przeczytaj całość

Kasia: Matka Boża wspiera

W zeszłym roku modliłam się do Matki Bożej o zajście w ciążę. Niestety mam jakiś z tym problem. Jak na razie dziecka jeszcze nie mamy, ale zdarzyły się inne cuda i jestem pewna, że stały się za sprawą Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Agnieszka: praca dla męża

Przyszedł moment, abym i ja napisała swoje świadectwo, po pierwsze z wdzięczności za wysłuchanie mojej prośby- Matce Bożej i udzielenie ogromu łask oraz ku pokrzepieniu osób czytających, dla których mam nadzieję to świadectwo pomoże wytrwać w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Pół roku temu mój mąż nagle stracił pracę, oprócz szoku w...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Nie ma w życiu problemu, którego nie można było rozwiązać za pomocą różańca

"Jakoby nigdy nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający miał być przez Ciebie opuszczony. Miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów..." Obiecałam, że będę opowiadać o miłosierdziu i łaskach, które otrzymałam od Naszej Mateńki, dlatego chciałabym podzielić się swoim świadectwem.
Przeczytaj całość

Magda: Nastaw się na zmianę

Każdemu, kto chciałby rozpocząć nowennę pompejańską, mówię z całą odpowiedzialnością – nastaw się na zmianę życia… na lepsze! Czytałam wiele świadectw, które potwierdzają, że nowenna pompejańska prowadzi najpierw do zmiany życia, a dopiero na samym końcu przychodzi to, o co prosimy. Jeśli rzeczywiście jest nam to potrzebne 🙂 Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji dobrego męża już jakiś czas temu. Po pierwszej nowennie, obiecałam Matce Bożej, że odmówię trzy nowenny i oddam się jej Niepokalanemu Sercu (nie wiem skąd to przyszło, ale po prostu czułam, że tak właśnie powinnam uczynić). Moje życie zaczęło się zmieniać, pomalutku, dzień po dniu. Zrozumiałam, że jeśli chcę poznać właściwego człowieka, muszę zacząć od… siebie. Dzięki łasce Pana Boga stałam się bardziej otwarta na innych ludzi, wreszcie odwróciłam wzrok od własnych problemów, przestałam narzekać na samotność i zazdrościć parom ich szczęścia. Powierzyłam swoje życie Panu Bogu, powiedziałam w końcu: „niech będzie tak, jak Ty chcesz”. W trakcie odmawiania trzeciej nowenny poznałam wspaniałego chłopaka, od 19 marca (wspomnienie św. Józefa) jesteśmy razem. Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale jestem wdzięczna Panu Bogu i Jego Matce za wszystkie łaski, które dotąd otrzymałam i mam nadzieję, że będę nadal budować swoje życie na fundamencie wiary. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Magda: Nastaw się na zmianę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiktoria
Gość
Wiktoria

Cieszę się, że spotkałaś właściwą osobę;) u mnie od ponad dwóch lat cisza…

Sylwia
Gość

To prawda ,najpierw zmiana życia duchowego a potem to o co prosimy ,zgadzam się w 100/.;procentach

E.
Gość

Super, też uważam jak Ty:) oczywiście życzę Ci wszystkiego najlepszego, przede wszystkim wszelkich łask od Boga:)

J
Gość

Chwała Panu !!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!