Zosia: Czuję się wolna

Skończyłam odmawiać swoją czwartą Nowennę. Chciałabym powiedzieć wszystkim, żeby nie obawiali się rozpoczęcia Nowenny oraz tego, że prośba może nie zostać spełniona. Osobiście doświadczyłam tego że jeszcze nie otrzymałam łaski o którą prosiłam Matkę Bożą, ale dostałam coś innego równie bardzo ważnego o co nie prosiłam, mianowicie wymarzoną pracę. To prawdziwy cud. Maryja wie co dla Nas dobre, nigdy nas nie opuści.
Read More

Mateusz: wyzwolenie z życia w nieczystości..

Postanowiłem zmienić coś w swoim życiu
Read More

Wierząca: Odpowiedź Matki Bożej

Moi drodzy, kończę czwartą Nowennę Pompejańską. Dwie NP odmówiłam w intencji mojej rodziny. Za miłość, spokój, harmonię i polepszenie relacji. Zostały wysłuchane. Jest dużo lepiej. Dwie następne NP zaczęłam odmawiać w intencji mojego męża, który jest alkoholikiem.
Read More

B. : Nieustanna Opieka Matki Bożej!

Witam Wszystkich, Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Chciałabym podzielić się z Wami wspaniałą nowiną oraz łaskami jakie otrzymuje od Naszej Najukochańszej Mateczki! Złożyłam Matce Bożej obietnicę złożenia świdectwa zatem dotrzymuję słowa, bo radość we mnie wielka.Przeczytaj B. : Nieustanna Opieka Matki Bożej!
Read More

Małgorzata: Jestem wdzięczna Bogu i Matce

Nowennę pompejańską odmawiałam wiele razy, nie pamiętam już 8 czy 9.Był to wyjątkowy, czas dla mnie. Moje prośby dotyczyły różnych spraw : zdania matury dla moich dzieci, o uzdrowienie mojego taty, córki, uwolnienie z nałogu gier komputerowych syna, o zdanie egzaminów na studiach syna, o uzdrowienie sytuacji w moim małżeństwie.
Read More

Kinga: Owoce modlitwy

Witam, Nowennę Pompejańską odmawiałam 3 razy ale ukończyłam tylko dwie. Za pierwszym razem modliłam się o znalezienie pracy i zostałam wysłuchana. Podczas odmawiania tej nowenny otrzymałam wiele innych łask, m. in. pogodziłam się z kolegą, z którym po pewnych zajściach nie miałam kontaktu od prawie dwóch lat. Również w moim małżeństwie zaczęło się lepiej układać. Po zakończeniu Nowenny problemy z mężem wróciły i postanowiłam modlić się o potrzebne łaski dla mojego małżeństwa. Niestety od samego początku miałam ogromne trudności z odmawianiem różańca, nie mogłam się skupić, robiłam się okropnie senna gdy tylko zaczynałam się modlić i momentami czułam po prostu niechęć do modlitwy. Nie dałam rady i przerwałam przed ukończeniem części błagalnej. Jednak po pewnym czasie ponownie zaczęłam odmawiać nowennę w tej intencji i tym razem udało się.
Nie mówię, że staliśmy się nagle wzorowym małżeństwem, ale widzę owoce tej modlitwy, jest lepiej między nami i ciągle trwam w modlitwie o nasze małżeństwo i czuję opiekę Pana Jezusa i Maryi. Chwała Panu!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o