Basia: a ja mogę Ci tylko za to skromnie podziękować

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! Matko Boża Królowo Różańca Świętego z ogromną wdzięcznością pragnę Ci podziękować za otrzymaną łaskę o która Cię prosiłam w mojej 6 Nowennie Pompejańskiej . Wydawało mi się że jest to sprawa nie możliwa do zrealizowania gdyż była praktycznie tak trudna ze niejeden śmiałek największej...
Read More

Jakub: List – Pierwsza nowenna

Od kiedy zacząłem ją odmawiać stałem się bardziej spokojny, opanowany i wyrozumiały.
Read More

Ewa: modlitwa w intencji wyzwolenia od wszelkiego zła

Chciałabym złożyć świadectwo. W swoim życiu zmówiłam 3 nowenny. Jedna o nawrócenie dla mnie i rodziny, druga ogólnie za rodzinę, trzecia była w intencji zerwania wszelkich więzów zła, szczególnie tych spowodowanych moją głupotą oraz o głęboką przemianę serc dla mnie i dla rodziny. Do mojej intencji inspiracją były słowa Bartola...
Read More

Dorota: nowenna w intencji kochanki męża

Poświęciłam moje życie Bogu. I On wie co dla mnie najważniejsze. Wiem że z najgorszego dla nas bagna Bóg wyciągnie dobro. I nasz Pan nie da nam większego krzyża niż nie jesteśmy w stanie tego udźwignąć. W tedy tego nie rozumiałam. Błagałam Go by pomógł mi go nieść, upadałam pod jego ciężarem ale On mnie podnosił i niósł ten krzyż ze mną.
Read More

Beata: uzależnienie od alkoholu i marihuany

iem, że dzięki Matce Najświętszej wyjdzie z tych nałogów i wróci do Kościoła. Najświętsza Panienka czuwa nad nim.
Read More

Katarzyna: Stała, stabilna praca

Chciałabym ze wszystkimi podzielić się moim świadectwem. Od dawna z mężem jesteśmy małżeństwem i nigdy w naszym życiu nie było stabilizacji zawodowej. Mąż wiecznie poszukiwał pracy a jak już się wydawało że ją ma to ją w niedługim czasie tracił. Nie pamiętam aby zdarzyła mu się praca na czas nieokreślony, zwykle bowiem była to praca na czarno bądź własna działalność gospodarcza lub innego rodzaju prace. Kiedy dowiedziałam się o Nowennie nie do odparcia- Nowennie Pompejańskiej, postanowiłam odmówić ją w intencji stabilnej pracy dla mojego męża. W ciągu całej Nowenny mój mąż pracując w jednej pracy poszukiwał już drugiej wiedząc że nie uda mu się dostać umowy na czas nieokreślony. Ukochana Matka z Pompejów nie kazała długo czekać na efekty tej modlitwy. Już podczas modlitwy zadzwonił kierownik mojego męża z pytaniem jak mu się pracuje i czy chciałby pracować na stałe. Po niespełna miesiącu od ukończonej Nowenny Pompejańskiej mój mąż przyniósł do domu umowę o pracę na czas nieokreślony. Dziękuję Ci za to ukochana Mateczko z Pompejów. ” Ty naprawdę wysłuchujesz ludzi. Kocham Cię z całego serca i wierzę bezgranicznie że ta modlitwa do Ciebie jest naprawdę Nowenną nie do odparcia. Dziękuję Ci Maryjo i ukochany Jezu za poznanie tej modlitwy. Wierzę również że wszystko o co poprosimy będzie nam dane w tej Nowennie. Zachęcam więc wszystkich do jej odmawiania . Dzięki niej nie tylko otrzymujemy to o co prosimy ale także zbliżamy się do serca Jezusa i ukochanej Matki naszego Pana. Ta łaska wiary jest tak silna że na pewno nie porzucimy tej modlitwy ale będziemy ze spokojem w sercu wypraszać wiele innych łask. Dziękuję jeszcze raz Matce Różańcowej Pompejańskiej za jej łaski. Kocham Cię Mateczko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Teresa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Wspaniałe świadectwo Kasiu bardzo dobrze wiem jak to jest pracować tak jak Twój mąż, bardzo się cieszę że w końcu mąż znalazł pracę, ja miałam podobną sytuację tylko na zastępstwa a teraz od 2 latach kompletnie nic, tylko zlecenia na czarno ale za to też Matce Bożej dziękuję, tak bardzo bym chciała napisać również świadectwo że w końcu się udało i mam prace, bo tak bardzo mi ciężko.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!