Katarzyna: Różaniec otwiera nam niebo

Szczęść Boże..
Po długim ociąganiu się, poczułam wewnętrzną potrzebę podzielenia się z Państwem.. i moim świadectwem.
Pierwszy raz o Nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, następnie całkiem przypadkowo natknęłam się na Państwa pismo „Królowa Różańca Świętego” w jednym ze sklepów, co ponagliło mnie również do modlitwy, gdyż cała nasza rodzina, przechodziła dość trudny okres.Moja babcia od strony mamy z którą byłam bardzo związana, mając 93 lata w bólu i ogromnym cierpieniu leżała schorowana w szpitalu, ból, smutek oraz ludzkie zmęczenie doskwierało mojej mamie, która opadała już z sił ciągłego jeżdżenia do szpitala i troską o babcie, do tego doszły jeszcze problemy finansowe, które od długiego czasu z każdym rokiem się nasilały…ogólnie sytuacja nasza była bardzo nieciekawa.
Babcia cierpiąc prosiła Pana Jezusa o śmierć…..my również modliliśmy się o ulgę w cierpieniu i zabranie babci do Pana.
Postanowiłam zwrócić swoją prośbę również do Maryi, odmawiając Nowennę w intencji naszej rodziny, prosząc o Boże błogosławieństwo i pogłębienie ufności w Bożą Opatrzność.
Wiele razy byliśmy już świadkami niejednego cudu dla naszej rodziny, dlatego też nie wątpiliśmy w to, że Bóg jest z nami w tych trudnych chwilach.
Nowennę ( swoją pierwszą) rozpoczęłam 1.10.2014 r …..i od samego początku Matka Boża wzięła nas w swoje objęcia.. już po kilku dniach zaczęła działać.
Babcia leżąc na łożu śmierci doczekała się przyjazdu swojej drugiej córki z Niemiec…i nie mogąc już wydobyć z siebie ani słowa pożegnała się z obiema najważniejszymi osobami w jej życiu kroplą łzy spływającą po policzku. Zmarła 7 października w Święto Matki Bożej Różańcowej.
Matka Przenajświętsza dała mi do zrozumienia, że nigdy nie opuszcza swoich dzieci, a zawierzenie jej swego życia, rodziny potęguje moc ofiarowanych łask…i to właśnie Różaniec jest narzędziem tych łask…to On otwiera nam niebo.
Dodatkowo w niedługim odstępie czasu, podczas tej samej odmawianej Nowenny, moim rodzicom w końcu udało się sprzedać ziemię, na którą nie było kupca od wielu lat….co przyczyniło się do polepszenia sytuacji finansowej, a przede wszystkim wyjścia z długów.
Jedyne co mogę powiedzieć to… Bogu niech będą dzięki!…Cześć i Chwała dla Maryi, która kocha i troszczy się o każdego z nas.
Módlcie się i ufajcie Panu i Jego Matce.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Różaniec otwiera nam niebo"

Powiadom o
avatar
Monika
Gość
Monika

Piękne świadectwo 🙂 dziękuję 🙂

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij