X.: Zdrowie dla… czworonoga

Drodzy modlący się Nowenną Pompejańską, zastanawiałam się przez jakiś czas, czy zostawiać tu te świadectwo. Nie wiem, czy w ogóle zostanie ono opublikowane i nie jestem pewna też Waszych reakcji. Bo.. czy można modlić się za zdrowie psa? Tak, 54 dni modliłam się Nowenną o uzdrowienie chorego na złośliwy nowotwór psa. To była już moja 3 nowenna, teraz odmawiam 4. Niestety uzdrowienie nie przyszło, zresztą nie ma w Polsce praktycznie żadnych leków onkologicznych dla zwierząt. A jednak, wczoraj zdałam sobie sprawę, że chyba zostałam wysłuchana.
Read More

Małgorzata: Dziękuję Ci Maryjo, Królowo Różańca Świętego

Było to dokładnie 13 maja w święto Matki Bożej Fatimskiej /ponad 3 lata temu/gdy po raz pierwszy w Internecie, jakimś dziwnym przypadkiem jak mi się wówczas wydawało natknęłam się na Nowennę Pompejańską. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej modlitwie, był to dla mnie ogromny dar ponieważ bardzo potrzebowałam wsparcia duchowego. W tym też dniu, niezwłocznie, rozpoczęłam moją pierwsza NP.
Read More

Henryka: Modlitwa we własnej intencji

Pragnę podziękować i potwierdzić wszystkie łaski, które otrzymałam za Twą przyczyną przez odmawianie nowenny pompejańskiej. Modliłam się w swojej intencji, o uzdrowienie z moich chorób na które cierpiałam.
Read More

Angelika: Nie wierzcie w te wszystkie bzdety, które mówi do was diabeł

Nie wierzcie w te wszystkie bzdety, które mówi do was diabeł, wiedzcie, że on się tylko boi, boi się, że zwrócicie się do Boga, że pójdziecie drogą Jezusa i Maryi, że weźmiecie na siebie swój krzyż.
Read More

Krzysztof: sukces zawodowy

Modliłem się w okresie kwietnia-czerwca w intencji pomyślnego rozwoju mojej pracy magisterskiej (o dobre pomysły itd.), od jakości której sporo zależało. Moja modlitwa została wysłuchana na tyle łaskawie i szybko, że promotorom nie tylko bardzo spodobała się moja praca, lecz także zaproponowali mi kontynuowanie kariery naukowej we współpracy z nimi....
Read More

Kamila: cud życia

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Codziennie czytam Świadectwa umieszczane na stronie i codziennie zastanawiam się jak opowiedzieć swoją historię. Jest to dla mnie bardzo trudne, gdyż mogą sytuacja jest bardzo ciężka,i trudno mi o niej mówić, ale jestem to winna Królowej Różańca Świętego. Tak jak obiecałam składam swoje świadectwo. Wszystko zaczęło się od tego, że będąc w trzecim miesiącu ciąży zrobiłam Rezonans magnetyczny z powodu przewlekłych boli kręgosłupa. Niestety wykazał on guza, który choć miał być łagodny uciskał mi na nerwy i wywoływał bóle, które stawały się nie do zniesienia.konieczna była operacja. Ta informacja niekorzystnie wpłynęła na moja psychikę i następnego dnia karetka zabrała mnie do szpitala z podejrzeniem poronienia. Krwotok był tak duży, że lekarze w karetce stwierdzili że nie ma co się spieszyć bo juz na pewno po wszystkim. W szpitalu jednak okazało się że dziecko żyje,ale mam dużego krwiaka i ciąża jest zagrożona. W szpitalu także dowiedzialam się o Nowennie Pompejańskiej, od jednej z pielęgniarek, która widząc moje załamanie i trudną sytuację złożyła mi swoje świadectwo i przeniosła broszurkę z informacja jak odmawiać Nowennę. Nie zabrałam się za nią od razu. Miałam wrażenie że nie dam rady. Dopiero jak krwawienia nie ustawały a lekarz dzień przed Wigilią powiedział mi ze muszę przygotować się na najgorsze, bo sytuacja nie wygląda dobrze postanowiłam zacząć. Juz od pierwszego dnia uzyskałam łaskę wewnętrznego wyciszeni, a po tygodniu okazało się, że krwiak się otorbił i powoli zazaczyna się wchłanianie. niestety czekała nas jeszcze długa droga. Konieczna okazała się operacja, a przed nią pobranie biopsji pod Narkoza.jednak juz po przebudzeniu poczułam pierwsze mocne kopnięcie i wiedziałam że Matka Boska czuwa nad moim dzieckiem. Wyniki histopatologiczne niestety wykazały nowotwór złośliwy i potrzebna jest chemia w czasie ciąży wcześniejsze rozwiązanie, operacja dość skomplokowania i dalsze leczenie onkologiczne. Wiem jednak ze Najświętsza Matka opiekuje się mną i Dzieckiem które noszę pod sercem. Odmawiam teraz dwie Nowenny naraz za, życie mojej nienarodzonej córeczki oraz za swoje życie, abym mogła wychować swoje dzieci. Pierwsza za życie i zdrowie nienarodzonego Dziecka została wysłuchana,wierzę w to bardzo mocno, że tylko dzięki wstawiennictwu Najświętszej Marii Panny nadal jestem w ciąży, a wszystkie wyniki usg wskazują że wszystko jest dobrze, pomimo narkozy i chemii, która otrzymałam. Dostałam wiele znaków od Naszej najdroższy Królowej Różańca Świętego, że wszystko będzie dobrze,nie sposób tego opisać. Wiem że dużo jeszcze przed nami, ale czuje opiekę i spokój. proszę też o modlitwę za mnie i za moją nienarodzoną Córeczk, za nasze życie i zdrowie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

44 komentarzy do "Kamila: cud życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
beata
Gość

Ofiaruję dziś w Twojej intencji modlitwę.

Magdalena
Gość
Magdalena

Niech Wam dobry Bóg błogosławi. Pomodlę się za Was.. Bądź spokojna i ufaj, że wszystko będzie dobrze..

Mańka
Gość
Mańka

Ja też się pomodlę za Wami. Maryja na pewno nad wami czuwa.

wenia
Gość

Zaraz się pomodlę w Twojej intencji za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II
w 10-tą rocznicę odejścia do Pana

asia
Gość

Pomnij o najswietsza Matko Maryjo ze nie slyszano bys opuscila tego kto sie do Ciebie ucieka Ciebie o przyczyne prosi ta ufnoscia ozywiona biegne do Ciebieb i prosze o laske potrzebna Kamilo. Amen

Malgorzata
Gość
Malgorzata

Już się za Was pomodlilam i ufam i wierzę że będzie dobrze

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Ja też dołączę do grona osób modlących się za Ciebie Kamilo i za Twoją córeczkę . Bądź dzielna, a Matka Boska niech ma Cię w swej opiece.

Ala
Gość

Ja również Kamilko zaraz klęknę,aby za Ciebie i Twoje dzieciątko się pomodlić.

SYLWIA
Gość
SYLWIA
Ja również Cię nie zostawię w potrzebie i się pomodlę za Ciebie i Twoje dzieciątko. Na pocieszenie mogę powiedzieć, że Nowenną Pompejańską wymodliłam ciążę (10 lat nie udawało się) i podobnie jak Twoja intencja – za to żeby dzidzia urodziła się żywa i zdrowa się spełniła. Dodatkowo moja siostra poprosiła siostry Dominikanki aby przysłały mi pasek Św. Dominika, i go całą ciążę nosiłam, nawet miałam go ze sobą w trakcie porodu. Niech ktoś z Twojej rodziny zadzwoni do tych Sióstr z prośbą o pasek i zestaw modlitw do Św. Dominika. Zresztą modlitwy i adres (telefon) do tego zakonu znaleźć można… Czytaj więcej »
Wandka
Gość

Kamilko będe się modliła o Twoje uzdrowienie. Ja jestem po drugiej chemii przed operacją całkowitą. Rozumię Twoja ropacz ale modlitwa czyni cuda a jednocześnie daje ukojenie i spokój wewnętrzny a to ponad 50 % sukcesu.

Wandka
Gość
Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszę przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela. Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen. Maryjo Matko… Czytaj więcej »
Beti
Gość

Bądź dobrej myśli Kamilo, Matka Najświętsza napewno się Wami zaopiekuje, a ja biorę już różaniec do ręki i pomodlę się za Ciebie i Twoje dzieciątko.

Ola
Gość

Modlitwa tez bedzie ode mnie

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja również modlę się za Was

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Panie miej w opiece Kamilę i jej dzieciątko .

Urszula
Gość
Urszula

Ja tez pomodlę sie za ciebie i za twoja córeczkę.kamila błogosławię wam

Teresa
Gość
Teresa

I ja, dzisiaj w czasie liturgii wielkopiątkowej komunię św. ofiaruję za Ciebie i Twoje dzieciątko.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Także ofiarowuję swoją modlitwę i dzisiejszą Komunię Świętą.

Bea
Gość

Kochana ja też się za Was będę modlić. Niech Bóg Was błogosławi. Odmówie za Was Nowenne do Św Rity.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Kamilo nie poddawaj sie!kazdy krzyz prowadzi do pelni zycia. Choc samantego jeszcze nie rozumiem czuje ze wszustki co nas spotyka ma swoj cel i sens :-* takze pomodle sie za Was 🙂 Trzymajcie sie!

Beata
Gość

Dziś w ten szczególny dzień uczestnicząc w Drodze Krzyżowej i modląc się w Kościele polecę Cię i Twoje dzieciątko Jezusowi Chrystusowi i Matce Nieustającej Pomocy! Z Panem Bogiem! Niech Was Bóg błogosławi!

Ania
Gość

Ja właśnie odmówiłam :” pod Twoja obronę” w intencji Twojego dzieciątka. Polecam Ci gorąco uczestnictwo w mszy św. o uzdrowienie i uwolnienie. ja byłam pierwszy raz 14 marca. w Albertowie. Doznałam wylania Ducha św. i czuje jakbym na nowo się narodziła. Najwspanialszy dzień w moim życiu. Proś Ducha Sw., rozmawiaj z nim jak ze swoim najlepszym przyjacielem.

Paulina
Gość
Paulina
Ja również dołaczam swoją modlitwę w intencji Waszej córeczki, Królowa Różańca Świetego okazała mi swoją łaskę, gdyż obdarzyła mnie upragnionym dzieciątkiem, dzięki Nowennie Pompejańskiej spełniło się moje marzenie o macierzyństwie.Obecnie jestem w siodmym miesiącu ciąży, a jeszcze przeszło rok temu usłyszałam diagnozę, że nie będę mogła mieć dzieci….Odmówiłam dwie Nowenny i stał się cud! Trzecią modlitwę ofiarowałam w intencji zdrowia naszego maleństwa. Wiara i nadzieja oraz ofiarowanie się Matce Najświętszej daje ogromną siłę i spełnienie się naszych prósb! Kamilo nie poddawaj się, trwaj w wierze i ufaj Matce Bożej, a wszystko będzie dobrze. Zawierz się jej, tak jak ja! Ona… Czytaj więcej »
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Życzę dużo wiary, ze wszystko ułoży sie pomyślnie. Wiara góry przenosi….. Wszystkiego dobrego. Też dołączę do osób modlących sie w Waszej intencji…

Maciej
Gość
Maciej

Ja również pomodlę się za Was.

Agata
Gość

Ja także wspomnę Ciebie i Twoja córeczkę w mojej modlitwie.

ewa
Gość

Kamilo, pomodlilam się za Ciebie i Twoje Dzieciątko – jesteście pod opieką Najlepszej z Matek, która Was zawsze uchroni od wszelkiego zła. Bądź tylko blisko Niej. Sama ostatnio przeszłam bardzo dużo w związku z poważną operacją syna (słowa lekarza orzecznika ZUS: to cud, że nie ma uszkodzonego układu nerwowego w wyniku bardzo skomplikowanej operacji) i poważną chorobą nowotworową męża . Wszystkie moje dotychczas odmowione Nowenny Pompejanskie zostały wysluchane i wiem, że kolejne też zostaną – na chwałę Maryi i Jezusa!

Maria
Gość

Jezu Najukochańszy troszcz się o Kamilkę i jej dzieciątko!
Jezu ufam Tobie

Lucy
Gość

Ja rowniez oimodle sie za Was .Uwierz ,ze wszystko bedzie dobrze .Ja wymodlilam zycie I uzdrowienie brata .Zycze Zdrowych I Wesolych Swiat Wielkanocnych !

RITA
Gość

Jezu Najukochańszy, troszcz się o Kamilkę i jej dzieciątko. Jezu wysłuchaj proszę mojej prośby. Matko Przenajświętsza dzisiaj jesteś najszczęśliwszą Matką na Swiecie. Twój SYN JEZUS CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

Beata
Gość

Niech Wam Bóg błogosławi! Proś wytrwale przez Maryję – Ona wyprosi potrzebne łaski. Ja też jestem w ciąży zagrożonej i modlę się Nowenną Pompejańską. Ufam, że będzie dobrze. Z Bogiem +

Viola
Gość

Ofiaruję modlitwę za Was, jesteś niezwykle dzielną osobą:) dasz radę z pomocą Matki Bożej.

Zofia Roszkowska
Gość
Zofia Roszkowska

Zawierzaj codziennie siebie i dziecko Maryi ,ufaj, a wszystko będzie na swoim miejscu. Z Bogiem!

mALGORZATA GRZYB
Gość
mALGORZATA GRZYB

modle sie w intencji po ludzku nie mozliwe ,cierpie i moje dzieci przez męza ktory zyje w grzechu,a nas niszczy i traktuje jak smieci ,juz brak sił i łzy płyna strudami ,chociaż matka dała mi wewnetrzna siłe i naprawienie relacji w dalszej rodzinie ,ufam ze sprawi cud w mojm malżenstwie ze człowiek ktorego pokochałam tyle zła wyżadził i nadal czyni to chce zniszczyc moralnie finansowo .życie straciło jak sens Matko rożancowa z pompeji spraw cud ,prosze o modlitwy…….. Bóg zapłać.

Kasia
Gość

Kochana Kamilo! Wszystko będzie dobrze:) wiele osób będzie się za Was modliło, ja również. 15 kwietnia o 19.00 w Poznaniu będę na Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie i tam również pomodlę się za Ciebie i Twoją Córeczkę.

Kasia

Ania
Gość

Nie może być inaczej. Wierzę, że wszyscy razem będziecie się cieszyć Swoją obecnością. Niech Pan Bóg wam błogosławi

Anna
Gość

Kochana Kamilko ! Wierzę w to , że Dobry Bóg czuwa nad Tobą i Twoją maleńką córeczką. Nie ustawaj w modlitwie . Dzisiaj pomodlę się za Was obie. Niech Was Bóg ma w swojej opiece. Anna

Danka
Gość

Kochana Kamilko:)
„Niech Was Pan błogosławi i strzeże.
Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami,
niech Was obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku Wam oblicze swoje i nich Was
obdarzy pokojem” (Lb 6,24-26)

Nic więcej nie dodam, Pan Bóg jest miłością i w NIM miej nadzieję.
Szczęść Boże.
Myślami jestem z Tobą:)
Danka

Maria
Gość

Niech Ci Pan Bóg Blogosławi a Matka Boza czuwa nad Toba i córeczka Ofiaruje codzienna modlitwe za was

Krzysztof Galecki
Gość

Zapewniam o modlitwie

Bozena
Gość
Bozena

Ja rowniez pomodle sie za Ciebie i Twoje Dzieciatko, droga Kamilko! Dobrze wiem, co to znaczy bac sie o swoje dziecko. Ja przeszlam operacje serca u mojego 2.5 letniego synka i bez pomocy Maryii chyba bym zwariowala. Jest cudownie wiedziec, ze na tych forach ludzie sie nawzajem rozumieja i wspieraja w modlitwie, mimo, ze caly swiat krzyczy, ze to nie ma sensu. Ufaj i wierz, nam Maryja i cale Niebo pomoglo!Niech Was Bog blogoslawi i ma w swojej opiece!

Kamila
Gość
Kamila

Z całego serca, chciałam podziękować za okazałe serce, słowa otuchy, modlitwę, ofiarowane Komunnie Święte w mojej intencj, oraz w intencji mojej nienarodzonej córeczki.Jestem bardzo wzruszona i poruszona takim odzewem, a także Wielkością ludzkich serc. To bardzo dużo dla mnie znaczy,a także dla mojej rodziny, męża, dwuletniego synka, rodziców i cala rodzinę. Chciałam także powiedzieć że codziennie staram się odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich którzy się za nas modlą. NIECH WAM BÓG BŁOGOSŁAWI. Bóg zapłać za wszystko. Proszę o dalszą modlitwę, wiem i wierzę, że to prawdziwy szturm na Niebo,dzięki Wam wszystkim.

Monika
Gość
Monika

Bardzo Proszę o modlitwę,aby w moim życiu pojawił się Paweł o szczerą i odwzajemnioną miłość.Proszę jeśli ktoś może się pomodlić.Bóg zapłać.

trackback

[…] Ponownie witam wszystkich bardzo serdecznie. To będzie moje drugie świadectwo otrzymanych łask, a właściwie doświadczenia namacalnego 2110g cudu   jakim jest moja Córka.  Pierwsze świadectwo ukazało się w 10-tą rocznicę śmierci św. Jana Pawła II , co dla mnie jest kolejnym znakiem cudów, które się wokół mnie spełniają. Odzew Państwa był niesamowity. Wiele osób zadeklarowało modlitwę, ofiarowało komunie świętą w intencji mojego uzdrowienia i zdrowia dla mojej nienarodzonej Córki. Pragnę z całego serca podziękować jeszcze raz za okazałe serce. W ramach wprowadzenia podaje link do poprzedniego świadectwa: http://pompejanska.rosemaria.pl/2015/04/kamila-cud-zycia/ […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!