Marek: Nawrócenie na łożu śmierci

Moja matka chrzestna, która otworzyła mi drogę do Jezusa nie chciała pomomo moich próśb pojednać się z Bogiem. Stwierdzono u niej nowotwór. Choroba przebiegała bardzo szybko a ona nadal z daleka od Jezusa. W szpitalu stan pogarszał się z dnia na dzień.
Przeczytaj całość

Ufająca: Matka Najświętsza pomogła mojemu synkowi

Chcę złożyć świadectwo mojej drugiej odmówionej NP, jestem osobą wierzącą,niestety słabo praktykującą popełniłam w życiu bardzo wiele błędów i mocno się pogubiłam oddalając się coraz bardziej od Boga,czułam ze jest coś nie tak,ale zaraz potem usprawiedliwiałam każdy grzech.
Przeczytaj całość

Elżbieta: droga do macierzyństwa

Choć nie wszystkie intencje do końca się spełniły jednak wciąż pragnę polecać swe sprawy Maryi.Dużo więcej teraz się modle niż przedtem, chociaż czasem jest trudno to nadal trwam przy sercu Maryi.
Przeczytaj całość

Monika: powrót ukochanej osoby

Chcialabym sie podzielic z wami to co sie wydarzylo podczas odmawiania Modlitwy Pompejanskiej. Ale moze zaczne od poczatku.... Mysle ze moje slowa dodadza otuchy i walki dla osob ktorzy walcza o powrot ukochanej osoby... 2 lata temu poznalam wspanialego chlopaka bylismy pare miesiecy razem ale to wystarczylo abym sie w...
Przeczytaj całość

MBM: To nie jest koncert życzeń

Ciągle uczę się ufać całkowicie.
Przeczytaj całość

Justyna: Spokój w sercu

Nazwa nowenny przewijała się w moim życiu wielkokrotnie min. na roznych forach internetowych, jednak duzo wody musiało upłynąć zanim po nią sięgnełam. Wydawało mi się, że nie jestem w stanie odmówic 3 czesci rozańca, tym bardziej, że jedna dziesiatka sprawiała mi trudnosc. Poważne problemy rodzinne i brak wyjscia z tragicznej sytuacji sprawiły, że przypomniałam sobie o nowennie i postanowiłam ja odmawiac. w tej chwili jestem juz w trakcie mojej 2 nowenny. Prosba niestety jeszcze nie została wysłuchana, aczkoliek wydarzyło się wiele innych małych cudów – w kazdej dziedzinie mojego i mojej rodziny zycia. Jestem spokojna, ufam i wierzę Maryjo!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!