Magda: Dziękuję za uratowanie mi życia

3 lata temu czytałam świadectwa na tej stronie. Byłam w strasznej sytuacji. Od prawie 15 lat byłam w związku niesakramentalnym, mój mąż miał już ślub kościelny z inną kobietą i dlatego nie mogliśmy wziąć ślubu kościelnego. Znaliśmy się prawie 20 lat. Na początku było cudownie. Byliśmy w sobie bardzo zakochani, a jednak po latach zaczęłam odczuwać koszmarne wyrzuty sumienia. Z latami wszystko zaczęło się sypać, nasz związek, finanse, zdrowie...
Read More

Basia: ułożyc sobie życie…

Modle sie o brata. On tez probuje odmawiac nowenne ale mu ciezko. Zagubil sie w swoim zyciu. Lekarze i rodzina radzili psychiatre. Ale my wzielismy rozaniec do reki, poszedl do spowiedzi z calego zycia po ktorej glos mu sie zmienil, tzn. stal sie jakis bardziej pozytywny.
Read More

Anna: Dzięki nowennie jesteśmy szczęśliwi

Nowenna Pompejańska zagościła w moim życiu we wrześniu 2016roku od tamtej pory kazdego dnia odmawiam nowenne, koncze jedną i zaczynam następną. Ale nie było łatwo, zwłaszcza na poczatku. Różaniec zrywał sie , plątał, wszystko sie myliło, a nawet były wątpliwości czy dobrze sie modlę. Jednak nie poddałam sie i tak trwam do dziś.
Read More

Powierzyłam Matce Boskiej swoje serce – jestem szczęśliwa!

Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 13 stycznia, kilka dni po rozstaniu z moim chłopakiem...Mój związek trwał 3 lata, byłam w niego bardzo zaangażowana, starałam się, zaskakiwałam, kochałam bez pamięci. Zawsze byłam tą, która kocha bardziej...sądziłam, że to już TO, na całe życie...że po wszystkich niepowodzeniach, które przeszłam, na pewno będąc z kimś już tak długo, nic nie może się stać. Niestety stało się...zupełnie przez przypadek dowiedziałam się, że mnie zdradzał.
Read More

Justyna: Córka pod opieką Maryi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Modlitwę Nowenną Pompejańską podjęłam w intencji córki, która chodzi do siódmej klasy szkoły podstawowej. W obliczu pewnych trudności szkolnych i naszego - rodziców zmartwienia i zagubienia dotyczącego spraw córki, postanowiłam szczególnie zawierzyć dziecko opiece Matki Bożej i prosić o pomoc i błogosławieństwo w nauce.
Read More

Jolanta: Nowenna Pompejańska to żródło łask

Witam. Chcę się podzielić moim świadectwem modlitwy Nowenną Pompejańską. Mam 43 lata i jestem w małżeństwie. Odmawiam trzecią nowennę bo mam takie silne pragnienie łączności przez Maryję Matkę naszą z Bogiem Ojcem. Moja pierwsza nowenna była za syna uzależnionego od gier komputerowych…czułam działanie złego niejednokrotnie- jadąc z synem do spowiedzi nagle straciłam hamulce- uporałam się z bożą pomocą. Spotykam się z prześladowaniem ze strony „czarnego” często w nocy, przez koszmarne sny, gdy po jedny z nich nadwerężyłam szyję, zrywając się ze snu.
Jednak to mnie nie zniechęca bo moją tarczą jest Pan, to On prowadzi mnie swoimi Scieżkami. Moje relacje z moim synem polepszyły się bo ta modlitwa otwiera oczy na moje postępowanie wobec niego i innych ludzi.
Modląc się o swoje zdrowie w drugiej nowennie, w jej ostatnich dniach dowiedziałam się o czekającej mnie operacji. Chociaż boję się bardzo, ufam, że Bóg ma w tym swój plan, który po ludzku jest nie zrozumiały.
Moja pierwsza myśl była taka że jestem na dobrej drodze- bo Pan wymaga ode mnie więcej… Te lęki o moją przyszłość ofiarowuję w trzeciej nowennie za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
Ta modlitwa jest jak żródlana woda- im więcej się pije tym bardziej się chce. Ale wiem że to tylko zasługa Ducha Swiętego, bo jestem leniwa do modlitwy.
Mam nadzieję że wytrwam w modlitwie do końca- jest moim ratunkiem, tym bardziej że widzę jak wiele łask otrzymuje się za jej pośrednictwem. Wola Boża jest może nam nie znana i inna od naszej ale Matka Boża prowadzi i prostuje ścieżki w rodzinach, otacza swym płaszczem, chroni, pociesza.
Dziękuję Ci Matko Boża że zauważasz moją często marną modlitwę, Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Niepokalane Poczęcie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Jolanta: Nowenna Pompejańska to żródło łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Robert
Gość
Robert

Dzieki za to piekne swiadectwo.Nie wiem,czy masz lancuszek z Jezusem czy Maryja na szyji.

Mi to pomaga na koszmarne sny.Teraz ich w ogole nie mam.Jeszcze przed pojsciem spac zawsze

sie zegnam.Dobrze by bylo jeszcze ten lancuszek poswiecic,to zly nie powinien cie juz niepokoic

w czasie snu.

Agata
Gość

Ja po strasznym snie pokropiłam łóżko wodą święconą i trzymam różaniec pod poduszką, na szyji mam medalik z Matką Bożą Niepokalaną,modląc się za dusze czyścowe zrywałam się w nocy bo mi się wydawało że ktos jest w pokoju nikogo nie było jak się budziłam po kilku dniach to ustało i spię spokojnie.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Jolanto moze nie będzie potrzebna operacja …módl sie o to . A zły lubi dać „popalić” w snach …az nie miło . Przed zaśnieciem najlepiej skupic sie na Bogu

Obrazki z nowenną pompejańską?