Weronika: Podziękowania za otrzymane łaski

Odmawiajcie Nowennę Pompejską i pamiętajcie ,, Nie ma modlitwy niewysłuchanej,,
Read More

Ewa: Jezus trzyma mnie za rękę i nigdy nie zdradzi

Chciałam podzielić się swoją wysluchana Nowenną Pompejańską . Odmówiłam 4 Nowenny Pompejańskie . Trzy pierwsze nie zostały wysłuchane . Wszystkie trzy były odnawiane o uratowanie mojego małżeństwa które rozpadło się po 27 latach . Poświęciłam 2 lata na rożne modlitwy i 3 Nowenny Pompejańskie ale widocznie taka jest wola Bożą...
Read More

Jan: Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie !

Dopóki nie będę szczęśliwy będę odmawiać tą nie łatwą modlitwę.
Read More

Amadeusz: Maryja Królową naszych relacji

Witam. Chcę podzielić się moimi doświadczeniami z Nowenną Pompejańską. W moim życiu różnie bywało, różnie też układały się moje relacje z Bogiem. Nasze relacje można by porównać do paraboli, raz bardzo dobre, za jakiś czas sięgały dna. Raz moja wiara była bardzo żywa, za jakiś czas znowu odchodziłem od Niego....
Read More

Monika: Dla mnie to był wielki cud!

Witam pisałam jakiś czas temu o swoich łaskach, jakie otrzymałam od Maryi oraz wspominałam, o co prosiłam przenajświętszą Panienkę.
Read More

Joanna: Dziękuję za wszystkie dobro, które mnie spotkało

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego.

Pragnę podzielić się świadectwem otrzymanych łask. Dzisiaj rozpoczynam swoją czwartą nowennę pompejańską i już pragnę podziękować królowej różańca za tak dobre rzeczy.W trakcie odmawiania modlitwy czuję spokój. Kiedy ją kończę to zawsze czegoś mi brakuje i wracam do kolejnej. Z pośród tych czterech odmawiam drugą w intencji matury,którą mam za dwadzieścia siedem dni. Moja historia z nowenną rozpoczęła się wtedy, gdy zmagałam się z trudnymi momentami. Dzięki mojej modliwie wzmocniła się moja wiara. O nowennie dowieddziałam się od mojej mamy, która ją odmawiała. W połowie nowenny przerwała, a ja nie wiedziałam, że przerwała.Zaczęłam odmawiać dokładnie w dzień po tym jak przerwała. Dowiedziałam się o tym, że przerwała, gdy ja już byłam po szóstym dniu nowenny. Był taki czas że sceptycznie podchodziłam do kościoła. Z czasem przestałam się modlić. Chodzić do spowiedzi i komuni. Znalazłam modlitwę do św Rity i zaczęłam się modlić. W tamtym roku znalazłam się na rekolekcjach o uzdrowienie. Nie wiem, czy to był przypadek.Od tamtego dnia pewne kłopoty z zdrowiem podczas modlitwy o uzdrowinie minęły. Nie pojawiają sie i czuję niesamowitą ulgę, bo już nie wiedziałam co robić. Polecam św Ritę, bo jest niesamowita w sprawch, które wydawałyby się być nie do rozwiązania, a zczasem zakończyły się pozytywnie. W trakcie odmawiania nowenn zawsze znalazłam się na jakiś rekolekcjach o uzdowienie,albo wspólnotach. Kiedy nie odmawiałam nowenny nikt mnie do tego nie zachęcał. Teraz zawsze się ktoś znajdzie najpierw ksiądz, albo siostra. Dziękuję za wszystkie dobro, które mnie spotkało.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!