Sylwia: wierzcie

Odmawiałam Nowennę w zeszłym roku w intencji zdrowia po przeprowadzonej operacji. Dziś czuję się już prawie całkiem dobrze. Wierzę,że Matka Boża w tym pomogła. Dzis jestem w trakcie odmawiania kolejnej Nowenny-modlę się o upragnione dziecko.Może ktoś chciałby razem ze mną pomodlić się? Zapraszam. Bardzo pragnę mieć dziecko.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Ufam, że Maryja dokona cudu

Ufam, że Maryja dokona cudu i postawi na jego drodze dobrą i miłą kobietę, która skruszy jego serce i przyzna, że potrafi kochać. Nie wiem kiedy to będzie, ale wieżę, że tego doczekam.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dar rodzicielstwa

Witam wszystkich, którzy swoje sprawy powierzają Bogu, prosząc i dziękując Maryi za ich wysłuchanie. Kilka miesięcy temu napisałam o świadectwie wysłuchania mojej prośby przez Maryję. Była to wtedy pierwsza odmawiana przeze mnie nowenna pompejańska, teraz chcę dać świadectwo z mojej piątej nowenny pompejańskiej. Przeczytaj Agnieszka: Dar rodzicielstwa
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna o dobrego męża

Przyzwyczaiłam się do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Gdy jej nie odmawiam, bardzo mi jej brakuje. Podczas jej odmawiania czuję większą opiekę Matki Bożej i ufam, że kiedyś każda moja odmówiona nowenna obróci się w coś dobrego. Dziękuję Matko Najświętsza, że pomimo wielu trudów, mogę czuć Twoją opiekę i miłość. Kocham Cię i wierzę, że zawsze jesteś ze mną.
Przeczytaj całość

Podwójne uzdrowienie z raka

Bardzo cieszę się, ze wyszła książka „Cuda i łaski Królowej Różańca św. w Pompejach” która muszę nabyć. W ubiegłym roku ktoś bliski z mojej rodziny zachorował na nowotwór złośliwy tarczycy , lekarze nie mieli gwarancji, ze nie będzie przerzutów i nie mogli stwierdzić autorytatywnie, ze operacja przynieść może poprawę... Ba...
Przeczytaj całość

Joanna: Dziękuję za wszystkie dobro, które mnie spotkało

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego.

Pragnę podzielić się świadectwem otrzymanych łask. Dzisiaj rozpoczynam swoją czwartą nowennę pompejańską i już pragnę podziękować królowej różańca za tak dobre rzeczy.W trakcie odmawiania modlitwy czuję spokój. Kiedy ją kończę to zawsze czegoś mi brakuje i wracam do kolejnej. Z pośród tych czterech odmawiam drugą w intencji matury,którą mam za dwadzieścia siedem dni. Moja historia z nowenną rozpoczęła się wtedy, gdy zmagałam się z trudnymi momentami. Dzięki mojej modliwie wzmocniła się moja wiara. O nowennie dowieddziałam się od mojej mamy, która ją odmawiała. W połowie nowenny przerwała, a ja nie wiedziałam, że przerwała.Zaczęłam odmawiać dokładnie w dzień po tym jak przerwała. Dowiedziałam się o tym, że przerwała, gdy ja już byłam po szóstym dniu nowenny. Był taki czas że sceptycznie podchodziłam do kościoła. Z czasem przestałam się modlić. Chodzić do spowiedzi i komuni. Znalazłam modlitwę do św Rity i zaczęłam się modlić. W tamtym roku znalazłam się na rekolekcjach o uzdrowienie. Nie wiem, czy to był przypadek.Od tamtego dnia pewne kłopoty z zdrowiem podczas modlitwy o uzdrowinie minęły. Nie pojawiają sie i czuję niesamowitą ulgę, bo już nie wiedziałam co robić. Polecam św Ritę, bo jest niesamowita w sprawch, które wydawałyby się być nie do rozwiązania, a zczasem zakończyły się pozytywnie. W trakcie odmawiania nowenn zawsze znalazłam się na jakiś rekolekcjach o uzdowienie,albo wspólnotach. Kiedy nie odmawiałam nowenny nikt mnie do tego nie zachęcał. Teraz zawsze się ktoś znajdzie najpierw ksiądz, albo siostra. Dziękuję za wszystkie dobro, które mnie spotkało.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!