Kasia: Dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny dostałam pracę

Udało się. Dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny dostałam pracę. Taką o jaką prosiłam i wiem doskonale że nie ma tu mowy o przypadku. W trakcie odmawiania nowenny doskwierały mi różne emocje od spokoju po wielki żal i rozgoryczenie.
Przeczytaj całość

Sara: Pozwólcie, że opowiem Wam w tym celu pewną historię z mojego życia

Witajcie, Mam na imię Sara i mam 15 lat. Przed osiemnastoma dniami podjęłam próbę odmówienia Nowenny Pompejańskiej i dziś z powodzeniem zakończyłam osiemnasty dzień pierwszej części błagalnej.
Przeczytaj całość

Ela: miłość między braćmi

Bolało mnie , że dwaj moi synowie nie rozmawiaja ze sobą , starszy chciał pogodzić się a młodszy nie ,więc postanowiłam odmówić Nowennę Pompejańską , prosząc Maryję o zgodę między synami. Szło jak po grudzie , ale wytrwałam do końca, Po miesiącu od odmówienia, dzwoni starszy syn i mówi mamo...
Przeczytaj całość

Ania: spokój i wiara jest tu bardzo potrzebna

Witam. Mam na imię Anna. Od 3 lat starym się z mężem o dziecko. Dwie zmówione nowenny pompejańskie i nadal nie było upragnionego maleństwa. Postanowiłam ze po raz kolejny zmowie nowennę.Przeczytaj Ania: spokój i wiara jest tu bardzo potrzebna
Przeczytaj całość

Anonim: Poznanie miłości dzięki nowennie <3

Z wyglądu pasujemy do Siebie albo nawet jesteśmy podobni jak brat i siostra.
Przeczytaj całość

Jagoda: Modliłam sie, zaufałam, wysłuchane!!!

Ciezko zacząć pisać.. Ale buzia mi się śmieje no i obiecałam Matce Bożej! Ale od początku: Przez 5 m-cy zbierałam sie aby zacząć wogóle odmawiać Nowenne, bo wydawało mi się po ludzku ze nie dam rady – to po co zaczynać? Przy każdym wejściu na FB była migawka o nowennie tak jakby to ona „chodziła” za mną! Mając poważne problemy w domu z moją i męża pracą, problemy finansowe, hazard, nerwy na każdym kroku, napięcia między nami i dziećmi, rozprawy sądowe…. chciałam to po ludzku rozwiązać. Mijały miesiące a ja nie miałam nadal pomysłu i wydawało mi się że Bóg mnie i moją rodzinę opóścił!! Zaczęłam w listopadzie, ciężko było, płakałam przez niektóre dni odmawiając, ale bardzo szybko przyszedł spokój, ukojenie i siła duchowa, ratunek w innych sytuacjach niz się modliłam, co faktycznie w świadectwach często sie powtarza. Czasami mi się wydawało że ją odbębniałam i szybko Matkę Boża przepraszałam, przecież to nie matematyka ani apteka… Bardzo mi pomogło radio różaniec bo mogłam przy swoich obowiązkach odmawiać Różaniec. Po skończeniu czekałam i na prawdę ufałam ze pomoc przyjdzie!!! W lutym rozwiazanie jednego poważnego problemu a 16 marca drugiego i to w taki sposób że nawet nie marzyłam!!! Niech będą dzięki Bogu Najwyższemu i Maryji!!! Jezu ufam Tobie i nie opuszczaj nas!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Jagoda: Modliłam sie, zaufałam, wysłuchane!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej
Gość
Maciej

Chwała Panu!

Bea
Gość

Dobrze, że Matka Boża nie rozlicza nas z dokładności odmawiania- bo sama czasem mam różne myśli ale przepraszam i modlę się dalej. Cieszę się że uzyskałaś pomoc od Boga- dzieki takim swidectwom wiemy, że Bóg istnieje. ..

magda
Gość

Naprawde Jagoda zazdroszcze Ci, że tak szybko Twoje problemy zostały rozwiązane,. Ja mam podobną sytuację, tzn. tez popadłam w straszne długi i z dnia na dzien jest coraz gorzej. odmówiłam juz jedna nowenne pompejańska (po 4 części różańca kazdego dnia), zaczęłam drugą, jestem juz w 18 dniu części błagalnej a problemy jak były tak sa,coraz gorzej już to wszystko wyglada i niestety nie widac końca, że cos bedzie lepiej.
nie wiem, ale być może ja już straciłam całkowicie nadzieję, wierzę głęboko,ale nadzieja już mnie chyba opuściła…
Pozdrawiam
Magda

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!