Paulina: Ciąża

dziękuje Matenko za twa opiekę i za to ze słyszysz moje modlitwy Kocham Cię ufam Tobie
Read More

Ola: Ciche łaski

Kilka dni temu skończyłam odmawiać 3 NP w tej samej intencji ,pierwszej nie ukończyłam,ale chyba podczas pierwszej NP Matka Boża obdarzyła mnie łaskami ,które naprawdę były widoczne i dało sie je odczuć ,pomimo ze moja modlitwa była chaotyczna i wtedy wiele sie zmieniło na dobre. Na razie nie wymodlilam intencji w której odmawialam nowenny,jednak mam nadzieje ,ze kiedyś przyjdzie na to czas .
Read More

Andrzej: Możliwe, że to wszystko musiało się wydarzyć

Postanowiłem napisać świadectwo, choć póki co, to o co proszę nie dokonało się. To może od początku. Na początku roku poznałem cudowną kobietę, ciepłą, uczuciową, wrażliwą, taki chodzący Anioł. Wszystko rozwijało się wręcz pięknie, mimo wielu przeszkód. Raz odległość, a dzieli nas blisko 300 km, dwa na początku znajomości dowiedziałem się , że walczy z nowotworem od kilku lat. Nagle latem rozstaliśmy się. Jak to w życiu bywa, okazało się, że w głowie ma jeszcze innego mężczyznę.
Read More

Miłka: Jaki tu spokój…

Piszę do Was, którzyście małej wiary i do Was coście ją tak umocnili. Niechajże mocna będzie jak fundament, byśmy Pana Jednego i Królową Różańca co dzień czcili.Przeczytaj Miłka: Jaki tu spokój…
Read More

Iza: Opieka Maryi

Dzielę się z Wami, ponieważ tak obiecałam Matce Bożej. Nie mogę jednak jeszcze napisać o widocznych owocach Nowenny Pompejańskiej. Mimo to odczuwam opiekę Matki Bożej nade mną i moją rodziną. Nowenna daje mi dużo wewnętrznego spokoju. Być może intencje wymagają czasu, czekam więc i ufam że przyjdzie taki czas kiedy osoba za którą się modlę otworzy swoje serce na Bożą miłość i zrozumie że droga, którą trzeba podążać jest tylko jedna, tą drogą jest Jezus. Ufam jednak Maryi i liczę na to, że uprosi u Swojego Syna łaski dla tej osoby. Proszę Was, pomódlcie się ze mną za tą osobę, proszę chociaż o jedno „Zdrowaś Maryjo” w jego intencji. Dziękuję Wam.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Iza: Opieka Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
piotr gronostaj
Gość

pomodlę się w intencji którą polecasz Izo. Piotr.

Jolanta
Gość
Jolanta

Pomodlę się również:)

Nina
Gość

Jestem z tobą w modlitwie, bo wiem co znaczy modlić się za kogoś i czekać na spełnienie intencji. Życzę wytrwałości i wiary tobie Izo i sobie też. Módlmy się więc, aby te osoby otwarły swoje serca na działanie łaski bożej. Proszę pomódl się i ty za tych ,co zanoszą modlitwy w intencji osób drugich. Z Bogiem i Maryją.

Dana
Gość

Ja też sie pomodliłam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!