Wiesław: Uzdrowienie

Pisze by dać świadectwo swojego uzdrowienia psychicznego i fizycznego oraz umocnić innych, by wytrwali i nie poddawali się mimo trudu życia i przeciwności losu. Nie wyobrażam sobie życia bez Różańca mimo tego że mam 31 lat. Maryja daje wewnętrzny spokój, zmienia nas, nasze otoczenie wycisza prowadzi do Jezusa i wiąże nasze życie z Nim na zawsze !!!!Dziękuje Ci Matko za wszystkie łaski!!!!!
Przeczytaj całość

SMS z zaświatów

Więc stwierdzam, że ta modlitwa ma ogromną moc i Matka Boża pomaga duszom w czyśćcu cierpiącym. I tak na koniec Basiu przyjaźń nie umiera nigdy zawsze byłaś i będziesz moją przyjaciółką. Ty wiesz.Zawsze pamiętam o Tobie w modlitwie.
Przeczytaj całość

Kornelia: w moim małżeństwie bylo bardzo źle

Zaczelam odmawiac nowenne, choc nie liczylam na nic i w nic juz nie wierzylam, jesli chodzi o nasze malzenstwo. Cóż Matka Boża przyszla z łaską przebaczenia.
Przeczytaj całość

Regina: Trzeba UFAĆ

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus :) ! Bardzo dziekuje , jestem szczesliwa ze moge odmawiac Ta Cudowna Nowenne POMPEJANSKA :)
Przeczytaj całość

Monika: Zdecydowałam się na rozpoczęcie pierwszej Nowenny

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem od współlokatorki na studiach kilka lat temu. Dodam że była to osoba daleka od kościoła, nie praktykująca, mimo to zdarzały się rozmowy o Bogu. To niesamowite że Bóg zaprasza Nas przez osoby po których byśmy się nie spodziewali.
Przeczytaj całość

Iza: Opieka Maryi

Dzielę się z Wami, ponieważ tak obiecałam Matce Bożej. Nie mogę jednak jeszcze napisać o widocznych owocach Nowenny Pompejańskiej. Mimo to odczuwam opiekę Matki Bożej nade mną i moją rodziną. Nowenna daje mi dużo wewnętrznego spokoju. Być może intencje wymagają czasu, czekam więc i ufam że przyjdzie taki czas kiedy osoba za którą się modlę otworzy swoje serce na Bożą miłość i zrozumie że droga, którą trzeba podążać jest tylko jedna, tą drogą jest Jezus. Ufam jednak Maryi i liczę na to, że uprosi u Swojego Syna łaski dla tej osoby. Proszę Was, pomódlcie się ze mną za tą osobę, proszę chociaż o jedno „Zdrowaś Maryjo” w jego intencji. Dziękuję Wam.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Iza: Opieka Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
piotr gronostaj
Gość

pomodlę się w intencji którą polecasz Izo. Piotr.

Jolanta
Gość
Jolanta

Pomodlę się również:)

Nina
Gość

Jestem z tobą w modlitwie, bo wiem co znaczy modlić się za kogoś i czekać na spełnienie intencji. Życzę wytrwałości i wiary tobie Izo i sobie też. Módlmy się więc, aby te osoby otwarły swoje serca na działanie łaski bożej. Proszę pomódl się i ty za tych ,co zanoszą modlitwy w intencji osób drugich. Z Bogiem i Maryją.

Dana
Gość

Ja też sie pomodliłam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!