Aga: zaczęłam mieć dziwne myśli

Matka Boża i da siły będę odmawiać tę modlitwę do końca życia....
Read More

Córka: Nieustanna opieka Najwspanialszej z Matek

Dziękuję Ci za opiekę Najczulsza z Matek i pokornie proszę o to, żebyś nigdy nie puszczała mojej dłoni prowadząc mnie do Twojego Syna a naszego Pana i Boga.
Read More

Jadwiga: zdany egzamin !

Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Mam na imię Jadwiga ma 26 lat nie dawno skończyłam odmawiać nowennę o zdanie egzaminu zawodowego
Read More

Beata: Moje nowenny

Witam wszystkich serdecznie .Odmawiam nowenne nieprzerwanie od grudnia 2015 roku, która to już z kolei nie wiem nie liczę były momenty że odmawiałam po dwie na raz .Pisałam również swiadectwa o laskach wyproszonych tą cudowną modlitwą .
Read More

Barbara: Zdany egzamin syna

Dopiero teraz piszę serdeczne podziękowanie NMP ,za łaskę wysłuchania mojej prośby.Po wielu próbach poszukiwania i podejmowania studiów(na różnych kierunkach)w tym roku syn znalazł wymarzony dla siebie kierunek ,egzamin był bardzo trudny ,wielu kandydatów na jedno miejsce.I dostał się! To była moja pierwsza odmówiona NP (były trudności)Teraz odmawiam kolejną ,intencji jest...
Read More

Halina: Gabrysia

28.02.2015 r. Zaczęłam odmawiac nowennę do Matki Bożej Pompejanskiej w intencji uzdrowienia małej Gabrysi. Gabrysia urodziła się dzień wcześniej jako zdrowe dziecko 10 pkt. dostala. W 3 godzinie życia dziecko zszarzalo. Podejrzewano początkowo, że to efekt zapalenia płuc, okazało się jednak że w główce małej powstał wielki krwiak. Małą przywieźli na oiom do Bydgoszczy w piątek 27.02. Lekarze dawali jej nikłe szanse na przeżycie, ponieważ krwiak wciąż się powiększal. W sobotę 28.02 zrobiono punkcje mała przestała oddychać wprowadzono ja w stan śpiączki farmakologicznej, podłączono też respiratora. Lekarze mówili, że to kwestia godzin. W niedzielę niespodziewanie krwiak przestał się powiększać, nawet częściowo wchłonąl. Później była nieudana próba wybudzenia ze śpiączki. Nowenna pompejańska zaczęły odmawiac jeszcze 3 osoby z rodziny. W międzyczasie miała zapalenie płuc i oskrzeli. Kilka dni później mała wzbudziła się ze śpiączki, zaczęła samodzielnie oddychać, początkowo była tylko na kroplowkach, później karmienie przez sondę, butelkę, obecnie pije mleczko od swojej mamy bądź z butelki. Gabrysia mimo złych rokowań żyje juz od ponad miesiąca. stwierdzono malformacje naczyniowa w mózgu, konieczna bedzie operacja. Wiem, że jeszcze długa droga przed nami szukamy lekarza który podejmie się operacji. Jednak to że dziecko żyje jest jasnym dowodem na to że Matka Boska wzięła ją w swoją opiekę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Halina: Gabrysia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Biedne maleństwo. Mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy. Z taką pomocą musi się udać.

Ola
Gość

Maryjo miej Gabrysie w opiece

dorota
Gość
dorota

Błogosław Mario To dzieciątka.Zdrowaś Maryjo Laski Pełna….

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Maryja już ją uratowała i napewno nie pozwoli by umarła . 🙂

Karina
Gość
Karina

Pomodle sie za was …..
Jezu ufam Tobie prosze zajmij sie tym ……

Halina
Gość
Halina

Dziękuję wszystkim za modlitwę. Gabrysię 10.04 wpisano do domu. Mała skończyła tego dnia 6 tygodni i spędziła swoją pierwszą w życiu noc z rodzicami. Za 3 tygodnie kolejny rezonans.

Karina
Gość
Karina

napewno wszystko sie uda, Maryja czuwa nad wami
MARYJO KROLOWO ROZANCA SWIETEGO MODL SIE ZA GABRYSIE I MIEJ JA W OPIECE……..

Ania
Gość

Modlę sie za Was

Obrazki z nowenną pompejańską?