Anonim: Zaufaj

Nowenne pompejanska odmówiłam już kilka razy, na początku miałam dwa podejścia i nie udawalo mi sie jej dokończyć, kiedy jednak olazalo się, że z moją mamą, która ma raka jest gorzej zawzielam się i postanowiłam że muszę dokończyć nowennę, dwie początkowe i trzecia-dokończona była w tej samej intencji, o uzdrowienie mojej mamy, w trakcie nowenny było wiele ciężkich chwil, jednak z każdą dziesiątką odczuwalam większy spokój oraz chęć zawierzenia się i zaufania.
Read More

Małgorzata: Dziękuję Maryjo za opiekę nad nami

Szczęść Boże! Z całego serca pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie łaski, którymi obdarzyła mnie i moich najbliższych. Nie zrażają mnie przeszkody i kuszenia Złego. Odmawiam z ufnością 3 NP i choć nie zawsze otrzymuję to o co proszę i tak otrzymałam już znacznie więcej, niż się spodziewałam! Dzięki modlitwie doświadczam nieustającej przemiany serca, wewnętrznego spokoju, wyciszenia i codziennych małych cudów. Wszystkie niepokoje i troski zawierzam Maryi ufając, że Najświętsza Panienka zna najlepsze rozwiązanie.
Read More

Izabela: Przez Nowennę Pompejańską moje życie ma sens.

Swoją "przygodę" z Nowenną Pompejańską rozpoczęłam przez wejście na tę stronę. Byłam zagubiona,nie mogłam odnależć spokoju serca,czułam się osamotniona.Postanowiłam zagłębić się w Tajemnicach Różańca,zatopić swoje myśli w życie Jesusa i Jego (naszej) Matki Maryji. Odmawiam trzecią Nowennę i powiem,że nie potrafię już przestać. W pierwszej Nowennie Pompejańskiej prosiłam Maryję o uzdrowienie z choroby
Read More

Ewa: Myślę, że jeszcze do nowenny wrócę

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać pod koniec ubiegłego roku w intencji mojej córki, przeżywającej trudności w wierze i relacji z Bogiem oraz problemy emocjonalne. Wcześniej dużo o nowennie słyszałam, czytałam tez wiele świadectw w internecie, ale trudno mi było zmobilizować się do modlitwy. Owszem, miałam inne zobowiązania modlitewne, ale nieraz wywiązywałam...
Read More

Agnieszka: Zdana matura

Obecnie odmawiam trzynastą nowennę pompejańską, a trzy nowenny odmówiłam w intencji zdania matury. Bardzo bałam się matematyki, bo nie zdałam dwóch próbnych matur.
Read More

Grażyna: Każdy dzień z Nowenną Pompejańską

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się 3 lata temu, od swojego proboszcza podczas Mszy Św. Od tego czasu odmawiam nowennę nieustannie, kiedy kończę jedną to zaczynam koleją. Nie wyobrażam sobie życia bez tej modlitwy.
Modliłam sie do Matki Bożej w wielu intencjach i zawsze byłam wysłuchana. Pierwszą nowennę odmówiłam w swojej intencji, kiedy to stwierdzono u mnie ciężką chorobę płóc. Juz po kilku dniach nowenny, kiedy zrobiłam kolejne badania okazało się że jestem zdrowa. Później modliłam się do Królowej Różańca Św. o uzdrowienie mojej mamy z raka piersi. Matka Boska mnie wysłuchała – mama po udanej operacji amputacji piersi jest całkowicie zdrowa. Kolejne nowenny odmawiałam w intencji moich synów, którzy po ukończeniu studiów nie mogli znaleźć pracy. Znów Matka Boska przyszła z pomocą i moi synowie w krótkim czasie znaleźli pracę. Rok temu mój 84- letni tata miał udar mózgu. Stan z dnia na dzień pogarszał się. Lekarze stawiali nieudolne diagnozy i leki nie pomagały. Przez 6 kolejnych miesięcy tata miał nawroty, trafiał do róznych szpitali, a leczenie nie dawało pozytywnych skutków. Zawierzyłam życie i zdrowie mojego taty Matce Boskiej. Pojechałm modlić sie przed jej tron do Bazyliki Królowej Różńca Świętego w Pompejach. Minął rok od udaru – tata powrócił do zdrowia, jest komunikatywny, radosny, wychodzi na spacery i uczestniczy w niedzielnych Mszach Św. w kościele. To prawdziwy cód, który zawdzięczam Matce Bożej Pompejańskiej.
Nowenę Pompejańską odmawia cała moja rodzina i wielu znajomych.
Za wszystkie łaski dziekuję Matce Bożej i zachęcam wszystkich do modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Teresa.AMartynaRITAKatarzyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

😉

RITA
Gość
RITA

Piękne świadectwo. Dziękuję. Też proszę MATENKĘ NAJŚWIĘTSZĄ O zdrowie i łaski. Ufam, że tak będzie. Odmówiłam już 2 N, jedną o swoje zdrowie, drugą o nawrócenie syna. Może przyjdzie taki dzień…, .ze bedziemy obdarzeni łaską. AVE MARYJA!

Martyna
Gość
Martyna

To cudowne! Życzę zdrowia i szczęścia :). Pozdrawiam.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Faktycznie prawdziwy cud dla taty…bo w tym wieku. Życzę tacie duuużo zdrowia i wiele lat zycia jeszcze

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!