Teresa: Dziękuję za łaskę zdrowia

Chciałabym dać świadectwo otrzymania łaski zdrowia. Nowennę pompe­jańską odmawiałam od 10 lutego do 5 kwietnia. Dowiedziałam się o niej, gdy ciężko zachorowałam i miałam złe wyniki badań. Ale tak naprawdę z Mat­ką Bożą Różańcową spotykałam się od dziecka, bo w moim rodzinnym kościele parafialnym Jej wizerunek znajduje się w głównym ołtarzu.Przeczytaj Teresa: Dziękuję za łaskę...
Przeczytaj całość

Helena: Maryja z Pompei pomaga….

Nowenne odmawiam po raz trzeci. Tym razem w swojej intencji - za siebie. Jest dzisiaj 22 dzień. Poczatek był trudny. W tej chwili jest troche lepiej, chociaz zlo mnie nie opuszcza. Modlę się o wyzwolenie z uzaleznienia od osoby. Powiem tak, Maryja mi uprosiła wyzwolenie prawie całkowite. Mysle ze wyzwoli...
Przeczytaj całość

Dorota: Nowenną wymodliłam dobrego męża i stałą pracę

Chciałam podzielić się świadectwem wysłuchanych próśb za przyczyną Nowenny Pompejańskiej. Mam 38 lat i w życiu swoim przechodziłam różne chwile ,nawet te zwątpienia w miłosierdzie Boże. Najwięcej problemu w życiu i powodem mojego smutku były problemy ze znalezieniem stałej pracy i właściwego mężczyzny na męża. W tych sprawach modliłam się do św. Józefa oraz św.Judy ,ale nigdy nie byłam wytrwała i przerywałam modlitwę. Dopiero moc nowenny pompejańskiej zmieniła wszystko,a modlę się nią od 2012 roku. Od tej pory Matka Boża zaczęła stopniowo prostować moje życie.
Przeczytaj całość

Aga: Na początku myślałam o rozwodzie ale postanowiłam, że chcę wybaczyć i uratować nasze małżeństwo.

Witam. Swoją nowennę odmawiałam w intencji, aby Matka Boża pomogła nam wyjść z trudnej sytuacji finansowej, w której się znaleźliśmy. Wybrałam taką intencję, bo wtedy myślałam, że to problemy finansowe są głównym powodem kłótni i nieporozumień w naszym małżeństwie.
Przeczytaj całość

Joanna: Wyproszone błagania

Szczęść Boże kochani . Długo zabierałam się za napisanie świadectwa i w tym momencie zawiodłam Najświętsza Panienkę . Ale chcę naprawić swój błąd . Planowaliśmy z narzeczonym wesele Jego rodzina jest dość zamożna i bardzo licząca sie z opinią ludzi . Moi rodzice biedni nie mający grosza i ja bezrobotna , niepotrafiąca znaleźć pracy .
Przeczytaj całość

Genowefa: Królowa Różańca Świętego jest ratunkiem w trudnych sprawach

Chcę złożyć świadectwo o wysłuchanej prośbie i otrzymanej łasce od Królowej Różańca Świętego. Nowennę „odkryłam” i zaczęłam się nią modlić, gdy moja synowa już parę miesięcy chorowała na raka płuc. Była po kilku chemiach, które przerwano, bo nie było pozytywnych efektów leczenia. Lekarze zdecydowali o radioterapii. Gdy zaczęłam modlitwę kończyły się naświetlania i musieliśmy parę tygodni czekać na wyniki. Wierzyłam mocno, że Matka Boża pomoże. Dużo siły i nadziei dały mi liczne świadectwa. Zamówiłam też Mszę św. w Pompejach. Cała ta sytuacja zmieniła też moje duchowe życie bo wraz z podjęciem modlitwy starałam się być każdego dnia na Mszy św. i przyjmować Komunię św. i tak zostało do dziś.
Pierwsze „zwykłe ” prześwietlenie płuc nie wykazało „żywego” nowotworu, po dawnym zostały tylko zwapnienia czyli radioterapia zadziałała. Musieliśmy jeszcze parę tygodni czekać na tomografię płuc. Zaczęłam drugą nowennę z prośbą o zdrowie synowej, ale byłam dziwnie spokojna, że wyniki się potwierdzą i tak też było. Nasze Święta Wielkanocne w tym roku były wyjątkowo radosne. Wiem, że dużo osób modliło się o zdrowie mojej synowej i to jest
piękne. Dla mnie Królowa Różańca Świętego jest ratunkiem w trudnych sprawach, kocham Ją i chcę zostać wierna Jej i nowennie pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Genowefa: Królowa Różańca Świętego jest ratunkiem w trudnych sprawach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Edyta
Gość

Chwała Panu i Maryi Dziewicy :)))

Barbara
Gość
Barbara

Jest pani wymarzoną teściową, nie każda synowa może mieć tak dobrą teściową.

M
Gość

Przepięknie 🙂 Dużo zdrowia dla synowej 🙂

Sylwia
Gość

Niech Bog panią blogoslawi

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!