Ilona: Uratowanie małżeństwa

Szczęść Boże. Chciałabym dać świadectwo wysłuchania mojej modlitwy. Pięć miesięcy temu, nagle, z dnia nadzień opuścił mnie mąż. Bez wcześniejszej zapowiedzi, problemów, konfliktów. Po prawie 18 latach małżeństwa. Opisywanie tego, co przeżyłam zajęłoby dużo miejsca :) Ale sięgnęłam dnia. Bywało, że ja, letnia w wierze, leżałam krzyżem na podłodze i...
Read More

Maria: Cud macierzyństwa dla córki

Chciałabym dać świadectwo łaski Matki Bożej Pompejańskiej. Moja córka i zięć mieli problemy z zajściem w upragnioną ciążę. Starali sie o potomstwo 5 lat. Kiedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej zaczęłam modlić się o cud macierzyństwa dla córki i jej męża. Odmówiłam w tej intencji dwie nowenny. Podczas drugiej nowenny córka zaszła w ciążę, dowiedziałam się o tym w ostatnich dniach modlitwy dziękczynnej.
Read More

Marcin: sprawa urzędowa

Nowennę  odmówiłem w  intencji pomyślnego  rozwiązania sprawy  urzędowej i  chciałbym tu zaświadczyć że  sprawa została rozstrzygnięta dla mnie w korzystny sposób, co  wcześniej wydawało się  dla mnie  mało możliwe.   Pismo z urzędu zostało wysłane z datą 13 maja  - więc  to nie mógł być przypadek. Dziękuję Królowej Różańca Świętego
Read More

Ewelina: Uzdrowienie – duszy i ciała

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Moje świadectwo jest podziękowaniem za wysłuchanie próśb, uzdrowienie jak i jest chęcią dania nadziei tym, którzy borykają się z problemami i modlą o pomoc. Módlcie się z pełnią wiary i oddajcie swoje problemy Bogu, Maryi, Józefowi, Jezusowi i Duchowi Świętemu.
Read More

Sonia: Prośba o Sakrament Małżeństwa

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji mojej córki, która związała się z rozwiedzionym człowiekiem z dziećmi. Obecnie mieszkają razem i wychowują ich wspólne dziecko. Nie mogłam się pogodzić z tą niezdrową sytuacją.
Read More

Ewa: Moja pierwsza nowenna

Witam! jestem przeszczęśliwa gdyż właśnie dzisiaj skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę. nie powiem na początku było bardzo trudno, jak wiele osób opisuje, że ma problem z odmawianiem. Oprócz wątpliwości,przeszkadzania przez inne osoby, telefony w czasie modlitwy itp. dochodziły bóle fizyczne, których wcześniej nie miałam. Faktycznie „coś” nie chce aby odmawiać nowennę, ale jestem dumna że dotrwałam do końca, chociaż jako katoliczka i praktykująca chyba nigdy nie odmówiłam wcześniej całego różańca. Na nowennę natknęłam się w czasie gorliwej modlitwy do św. Rity, ponieważ byłam w bardzo trudnej sytuacji w pracy.Św.Rita tak pokierowała moją sytuacją, że nadal pracuję i myślę, że Ona cały czas jest przy mnie. Chociaż moja intencja ukończonej właśnie nowenny nie ma jeszcze skutków, ale wierzę że Matka Boska wysłucha mnie.
dodam jeszcze, że wczoraj zaczęłam II nowennę, gdyż będąc na tej stronie wzrok mój „poleciał” na napis jak zaczniesz dzisiaj nowennę to część dziękczynną zaczniesz 13 maja, czyli w Matkę Boską z Fatimy.
Pozdrawiam wszystkich modlących się nowenną.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!