KATARZYNA: Choroba się zatrzymała !

Jest w naszej rodzinie osoba ciężko chora na nowotwór.Kiedy diagnoza została potwierdzona wydawało by się ze nie ma szansy na nic.Ale ja wierzę mocno w to ze poprzez modlitwy moje i całej rodziny choroba się zatrzymała,guz się zmniejszył,a MATKA NAJŚWIĘTSZA obdarzyła moją rodzinę swoją opieką.
Przeczytaj całość

Zofia: List: Codziennie czytam świadectwa i to dodaje mi dużo otuchy

Cała moja rodzina cierpi ogromnie. Wierzę, że więcej modlitw w danej intencji pomoże mojemu mężowi szybciej wyjśc z nałogu.
Przeczytaj całość

F: Oddajcie swoje troski Bogu

Modliłam sie z mężem o zdrowa ciąże niestety ją poronilam, modliłam sie o dobra prace , straciłam ją po poronieniu. Matka Boska nie opuściła nas a my dalej wiernie modliliśmy sie i zaufalismy Bogu. Przesłaliśmy sie martwić i modlić sie z cierpieniem , zaczęliśmy ufać Maryji i modlić sie z radością nie żalem. W chwilach zwątpienia powtarzałam Jezu Ty sie Tym Zajmij!
Przeczytaj całość

Monika: odzyskałam spokój i cierpliwość

Wiem ,że nasz intencja modlitewna to nie koncert życzeń, nie zawsze to zgodne z wolą Boga . wierzę że modlitwy nie są daremne a owocem jest mój spokój i cierpliwość.
Przeczytaj całość

Szczęśliwa: Łzy…ze szczęścia

Dzięki wstawiennictwu Matki Najświętszej w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej zostałam obdarzona ogromną ilością łask, jedną z nich było to, że nauczyłam się dostrzegać w drobnych rzeczach pomoc z Nieba i cieszyć się tym, kolejna łaska to nauczenie się modlitwy wstawienniczej za innymi ludźmi,( zamiast denerwować się na policję, że zatrzymała...
Przeczytaj całość

Ewa: Moja pierwsza nowenna

Witam! jestem przeszczęśliwa gdyż właśnie dzisiaj skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę. nie powiem na początku było bardzo trudno, jak wiele osób opisuje, że ma problem z odmawianiem. Oprócz wątpliwości,przeszkadzania przez inne osoby, telefony w czasie modlitwy itp. dochodziły bóle fizyczne, których wcześniej nie miałam. Faktycznie „coś” nie chce aby odmawiać nowennę, ale jestem dumna że dotrwałam do końca, chociaż jako katoliczka i praktykująca chyba nigdy nie odmówiłam wcześniej całego różańca. Na nowennę natknęłam się w czasie gorliwej modlitwy do św. Rity, ponieważ byłam w bardzo trudnej sytuacji w pracy.Św.Rita tak pokierowała moją sytuacją, że nadal pracuję i myślę, że Ona cały czas jest przy mnie. Chociaż moja intencja ukończonej właśnie nowenny nie ma jeszcze skutków, ale wierzę że Matka Boska wysłucha mnie.
dodam jeszcze, że wczoraj zaczęłam II nowennę, gdyż będąc na tej stronie wzrok mój „poleciał” na napis jak zaczniesz dzisiaj nowennę to część dziękczynną zaczniesz 13 maja, czyli w Matkę Boską z Fatimy.
Pozdrawiam wszystkich modlących się nowenną.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!