Elżbieta: Dziękuję za otrzymane łaski w Nowennie

Dziękuję za otrzymane łaski w Nowennie. Aktualnie odmawiam Nowennę pompejańską 2 raz.Dziękuję Matce Najświętszej i Jezusowi za silę i moc w odmawianiu Nowenny. Zachęcam wszystkich do odmawiania Tej Nowenny bo otrzymuje się wiele łask. Bardzo długo przymierzałam się do odmawiania Nowenny. Będę odmawiać ją o ile podołam wiele razy. Proszę...
Przeczytaj całość

Renata: „Musi Pan mieć znajomości w niebie…”

Ponieważ mój mąż żyje tylko i wyłącznie dzięki wstawiennictwu Matki Bożej Pompejańskiej i cudów z jej strony doświadczył w minionym roku trzy razy, czuję się zobowiązana do napisania tego świadectwa. Już na początku roku 2014 wiadomo było, że przeszczepiona przed 19 laty nerka u mojego męża przestaje funkcjonować i perspektywa...
Przeczytaj całość

Anonim: Poprawa relacji z synem

Nowennę podjęłam z powodu złych relacji z moim nastoletnie synem.A drugim dniu nasza komunikacja się poprawiła. Dzisiaj kończę nowennę wielbiąc Boga.Jutro zaczynam w intencji córki. Chwała Bogu i Synowi i Duchowi Świętemu teraz zawsze i na wieki wieków.AMEM.
Przeczytaj całość

Paweł: Maryja nie od razu mnie wysłuchała ale i ja nie przestałem wątpić w to, że Matka mnie wysłucha

Na cześć Królowej Różańca Świętego! Pragnę złożyć świadectwo by podziękować Naszej Matce za wysłuchanie modlitwy. Pierwszą nowennę zacząłem odmawiać 30.10.2013r i dzięki Bogu wytrwałem w niej do końca. Intencją była by moja rodzina otrzymała pomoc finansową na zakup domu, gdyż jestem jedynym żywicielem rodziny.Przeczytaj Paweł: Maryja nie od razu mnie...
Przeczytaj całość

M: Mająca głęboką nadzieje!

A ja gdy skończę moją Nowenne mam nadzieje że w niej wytrwam ponieważ przez ostatnie dni będę ją odmawiać podczas Świąt w co wierze że będzie miała jeszcze większą Moc. Napisze szczegółowo jaką miałam prośbę i dalsze moje świadectwo jeżeli będziecie zainteresowani
Przeczytaj całość

Ewa Maria Teresa: Moje uzdrowienie

Wykryto u mnie bardzo złośliwy nowotwór. Wpadłam w panikę. Na mszy o uzdrowienie stałam wraz z proboszczem Parafii p.w. św. Stanisława Kostki pod obrazem św. Jerzego Popiełuszki – tam ksiądz proboszcz prosił świętego o cud uzdrowienia. W trakcie Nowenny do św. Jerzego Popiełuszki ogarnął mnie spokój, przestałam się o siebie bać. W tym czasie modlili się za mnie przyjaciele. Po udanej operacji wycięcia guza czekało mnie naświetlanie i chemia, której bardzo się obawiałam. Pierwsza tomografia komputerowa wykryła w okolicy wycięcia guza jakąś „niepewną” tkankę. W połowie chemii przeczytałam o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać. Czułam się dobrze, uboczne skutki chemii były tak łagodne, ze prawie niezauważalne.
W pierwszym tygodniu po rozpoczęciu Nowenny Pompejańskiej Najświętsza Meteńka obdarowała mnie dodatkowymi zarobkami, które dosłownie „spadły mi z Nieba” i były mi naprawdę niezbędne. Zakończyłam pierwszą Nowennę Pompejańską i rozpoczęłam następną. Nadal brałam chemię, a kolejna tomografia nadal wykazywała tę „niepewną” tkankę. Po ukończeniu całego cyklu chemioterapii zrobiono mi ostatnia tomografię i dowiedziałam się, że owa tkanka nie wykazuje cech przerzutu. Dziś jestem już pół roku po zakończeniu kuracji. Badanie kontrolne – z pozytywnym wynikiem. W międzyczasie była mammografia – z pozytywnym wynikiem.
Chemię zniosłam bezboleśnie, czuję się zdrowa, mam siły do pracy. Dziś zamierzam rozpocząć trzecią Nowennę Pompejańską. Bez niej czuję się tak jak bym zaniedbywała coś bardzo ważnego. Mojej wdzięczności dla Matki Bożej nie potrafię opisać. Codziennie jej dziękuję. Dziękuje też św. Jerzemu Popiełuszce, św. Janowi Pawłowi II (z którym razem odmawiałam Nowennę Pompejańską – na You Tube) i św. Ojcu Pio. Poza tym zawierzyłam się całkowicie Panu Jezusowi.
Skutki modlitw są niesamowite, a Nowenna Pompejańska uzdrawia i ciało i duszę.
Dziekuję Świętym w Niebie i z całej mojej duszy dziękuję Najświętszej Mateńce za cudowną opiekę i wstawiennictwo u Naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ewa Maria Teresa: Moje uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiola
Gość

cudowne działanie matki Jezusa i jej wstawiennictwa u najwyższego

Aleksja
Gość
Aleksja

Cudowne świadectwo.

grazyna
Gość

Przecudowne swiadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!