Marek: Skuteczność modlitwy

Skończyłem odmawiać pierwszą nowennę pompejańską. Już pierwszego dnia coś się zaczęło dziać i w ciągu pierwszego tygodnia doświadczyłem wielu łask. Bóg zesłał mi to, o co Go prosiłem. Zachęcam Was do podjęcia wysiłku nowenny i odmawiania różańca - chyba najskuteczniejszej formy modlitwy zaraz po Mszy świętej. Dziękuję Ci Boże za otrzymane łaski i Tobie Maryjo.
Read More

Józefina: Otrzymałam spokój duszy, pogłębiła się moja wiara

Witam wszystkich i dziękuję Matce Przenajświętszej za otrzymane łaski. Ciężko było, zły nieraz mącił, ale warto. Otrzymałam spokój duszy, niezmiernie też pogłębiła się moja wiara.Przeczytaj Józefina: Otrzymałam spokój duszy, pogłębiła się moja wiara
Read More

Justyna: Tylko modlitwa pompejańska

Szczęść Boże! Witam wszystkich , chiałabym i ja również podzielić się swoimi łaskami które odebrałam od naszej kochanej Matki. O modlitwie dowiedziałam sie od kuzynki rok temu w marcu, chciałam od razu ja odmawiac choc bardzo sie bałam ze nie podołam,jednak mialam trudny okres w swoim życu. Zmarł dziadek który mieszkał ze mna i tak mijały miesiace a ja nie mogłam się zmobilizowac.
Read More

Michał: NP w intencji pracy i zdanie egzaminu na prawo jazdy

Mam na imię Michał. Mam 23 lata. Chociaż nawróciłem się około rok temu to o Nowennie pompejańskiej usłyszałem stosunkowo niedawno od kolegi. W chwili, gdy o niej mówił, pomyślałem "54 dni odmawiania, nawet nie będę zaczynał, bo i tak nie dam rady", ale po tygodniu przemyśleń zacząłem odmawiać swoją pierwszą...
Read More

Alicja: Podziękowanie

Dzisiaj rozpoczynam kolejną Nowennę. Dziękuję Ci Matko Boża za wszystkie łaski,jakie otrzymaliśmy od Ciebie.Módlmy się,bo Różaniec to potężna modlitwa.
Read More

Ewa Maria Teresa: Moje uzdrowienie

Wykryto u mnie bardzo złośliwy nowotwór. Wpadłam w panikę. Na mszy o uzdrowienie stałam wraz z proboszczem Parafii p.w. św. Stanisława Kostki pod obrazem św. Jerzego Popiełuszki – tam ksiądz proboszcz prosił świętego o cud uzdrowienia. W trakcie Nowenny do św. Jerzego Popiełuszki ogarnął mnie spokój, przestałam się o siebie bać. W tym czasie modlili się za mnie przyjaciele. Po udanej operacji wycięcia guza czekało mnie naświetlanie i chemia, której bardzo się obawiałam. Pierwsza tomografia komputerowa wykryła w okolicy wycięcia guza jakąś „niepewną” tkankę. W połowie chemii przeczytałam o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać. Czułam się dobrze, uboczne skutki chemii były tak łagodne, ze prawie niezauważalne.
W pierwszym tygodniu po rozpoczęciu Nowenny Pompejańskiej Najświętsza Meteńka obdarowała mnie dodatkowymi zarobkami, które dosłownie „spadły mi z Nieba” i były mi naprawdę niezbędne. Zakończyłam pierwszą Nowennę Pompejańską i rozpoczęłam następną. Nadal brałam chemię, a kolejna tomografia nadal wykazywała tę „niepewną” tkankę. Po ukończeniu całego cyklu chemioterapii zrobiono mi ostatnia tomografię i dowiedziałam się, że owa tkanka nie wykazuje cech przerzutu. Dziś jestem już pół roku po zakończeniu kuracji. Badanie kontrolne – z pozytywnym wynikiem. W międzyczasie była mammografia – z pozytywnym wynikiem.
Chemię zniosłam bezboleśnie, czuję się zdrowa, mam siły do pracy. Dziś zamierzam rozpocząć trzecią Nowennę Pompejańską. Bez niej czuję się tak jak bym zaniedbywała coś bardzo ważnego. Mojej wdzięczności dla Matki Bożej nie potrafię opisać. Codziennie jej dziękuję. Dziękuje też św. Jerzemu Popiełuszce, św. Janowi Pawłowi II (z którym razem odmawiałam Nowennę Pompejańską – na You Tube) i św. Ojcu Pio. Poza tym zawierzyłam się całkowicie Panu Jezusowi.
Skutki modlitw są niesamowite, a Nowenna Pompejańska uzdrawia i ciało i duszę.
Dziekuję Świętym w Niebie i z całej mojej duszy dziękuję Najświętszej Mateńce za cudowną opiekę i wstawiennictwo u Naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ewa Maria Teresa: Moje uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiola
Gość

cudowne działanie matki Jezusa i jej wstawiennictwa u najwyższego

Aleksja
Gość
Aleksja

Cudowne świadectwo.

grazyna
Gość

Przecudowne swiadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!