Kasia: Wdzięczna za to że jest jak jest :)

Dla tych którzy piszą, że po modlitwie jest gorzej - proszę nie wiążcie tego z nowenna bo według mnie każda modlitwa przybliża nas do Pana Boga, więc jak może być po modlitwie gorzej?
Read More

Julita: Dziękuję że jesteś Maryjo i wspierasz mnie

Jeszcze długa droga przedemną ale wieżę że Pan Jezus ze swoją Matką naszą śliczną Panienka dam radę bo oni kochają nas miłością czysta bezgraniczna. Jeszcze mi się przypomniało że jak zmawialam to bluznierstwa na naszą Panią mi przychodziły na myśl bardzo zły ingerowal w to wszystko. I dziękuję za te świadectwa że piszecie codziennie czytałam i mnie podnosiły na duchu bo ciężko było.
Read More

Urszula: Droga z Różańcem

Wiele łask otrzymałam ja sama, trafiłam do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, jak również moje dzieci miały okazję spotkań.
Read More

Jolanta: Cudowna Nowenna

Chcę się podzielić moim świadectwem,trochę to trwało zanim zdecydowałam się je napisać.A więc w zeszłym roku 2013 odmówiłam trzy nowenny,jedna z nich dotyczyła pracy dla mojego męża i firmy którą prowadzi. Maryja po ok.miesiącu od zakończenia odmawiania nowenny wysłuchała mojej prośby.To był cud,dzięki tej wysłuchanej prośbie poprawiła się nasza sytuacja finansowa o którą modliłam się we wcześniejszej nowennie,a sytuacja nasza była bardzo zła.Wiele łask spłynęło na moją rodzinę dzięki tej cudownej nowennie. Królowo Różańca dziękuję za wszelkie łaski.
Read More

Margaret: Różaniec uratował mojego syna

Moj ukochany syn prawie miesiac temu obchodzil 14 urodziny. Mieszkamy w USA w pieknym miasteczku z doskonalymi szkolami. Przenislismy sie tutaj zeby okolo rok temu zeby zapewnic dziecku najlepsza edukacke. Od nowego roku szkolnego zaczelam z nim tracic kontakt. Robil sie rozdraznieny, zaczal zaniedbywac prace domowe, i z ucznia z samymi A (w Polsce to 6), na polrocze mial same B i nawet jedno C. Czulam ze cos sie dzieje niewlasciwego. Czytalam ksiazki o problemach z rozwijajaca sie mlodzieza, wyslalam syna na sesje do psychologa, sama nawet zaczelam chodzic do psychologa, bo chcialam zrozumiec syna.
Read More

Elżbieta: Moja Nowenna za syna

Wczoraj skończyłam odmawiać moją pierwszą Nowennę w intencji mojego Syna, o uzdrowienie, nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła i wszystkie potrzebne Łaski i Dary Boże, w Podziękowaniu za wszystkie Dary i Łaski i w podziękowaniu za mojego Syna.
W Niedzielę Palmową telefon, dzwoni Syn. Moje pytanie- co robisz Syneczku?
-Mamusiu, wracam z kościoła.
Jest progres. 🙂 Dziękuję Matko Najświętsza Pompejańska i proszę o opiekę nad moim Synem i o modlitwę w Jego Intencji.

Dziś zaczynam Nowennę w intencji Mojej Córki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Elżbieta: Moja Nowenna za syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Danuta K
Gość
Danuta K

Moja Nowenna juz w 14 dniu została wysłuchana… mój syn rozmawiał ze mną po kilku miesiącach nieodzywania się… Maryjo Bóg zapłacić ….modle się dalej nowenna pompejanska w tej intencji i dziękuje Matko za ten CUD ze mój syn rozmawiał ze mną… Proszę Maryjo przyjmij moje podziękowanie …Bóg zapłacić i będę polecac te nowenne dalej …tak to był Cud….po prawie trzech latach mój syn ze mną normalnie rozmawiał… Bóg zapłacić Maryjo Królowo Różańca Św.

Danuta K
Gość
Danuta K

Dziękuje Matko Najświętsza Pompejanska

Kuba
Gość

Oby Syn już nigdy nie zawrócił w druga stronę 😉

Anna
Gość

Przepiękne świadectwo 🙂

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Elżbieta jesteś wspaniałą matką

Darek
Gość

Kochani
Gdybyście mogli chociaż jedną Zdrowaśkę zmówić w intencji mojej żony Dominiki którą zaatakował zly duch ,Modliła się dużo a teraz jakby była innym człowiekiem.A może ktoś mógłby zmówić za nią nowennę pompejańską.Z góry serdeczne Bóg zapłać
Darek.

Obrazki z nowenną pompejańską?