ela: wyproszona ciąża

nowenne zakonczylam w styczniu prosilam Matke Przenajswiedsza o laske maciezynstwa. Rok temu poronilam w 20 tygodniu ciazy . Jestem mezatka 8 lat staralismy sie z mezem o dziecko zaraz po slubie ale w ciaze nie zachodzilam . Zaczely sie wizyty u lekarza ale zadnego efektu nie bylo. O nowennie dowiedzialam sie od wojka zaczelam odmawiac odrazu poprosilam jeszcze kolezanke w pracy by tez odmowila w mojej intecji I stalo sie jestem w ciazy jestem bardzo szczesliwa dziekuje Matce Bozej za wysluchanie mojej prosby I za otrzymana laske . BADZ BLOGOSLAWIONA MARYJO oddaje Ci sie cala. SZCZESC BOZE

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

9 myśli na temat „ela: wyproszona ciąża

  1. Panu Bogu w Trójcy Jedynemu Wszelka Cześć i Chwała poprzez wszystkie wieki wieków za to że Dał nam tak Potężną Orendowniczkę. I Udziela nam tylu Łask dzięki Jej wstawiennictwu.

  2. Gratulacje z calego serca. Ja odmawiam juz druga Nowenne,pierwsza przyniosla cudowne laski,druga – wlasnie w intencji cudu poczecia towarzyszy mi juz od kilku dni. Chwala Przenajswietszej Maryi!

  3. JA RÓWNIEZ ODMAWIAM JUZ 5 TĄ INTENCJĘ O DAR MACIEŻYŃSTWA ALE MATKA BOŻA NIE SPEŁNIŁA MOJEJ PROŚBY JESZCZE 🙁 NIEWIEM CZEMU TAK SIĘ DZIEJE? MODLĘ SIĘ ,CIERPIĘ I CZEKAM .

  4. Kochani
    Gdybyście mogli chociaż jedną Zdrowaśkę zmówić w intencji mojej żony Dominiki którą zaatakował zly duch ,Modliła się dużo a teraz jakby była innym człowiekiem.A może ktoś mógłby zmówić za nią nowennę pompejańską.Z góry serdeczne Bóg zapłać
    Darek.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!