Anna: wierzę że wszystko będzie dobrze

Mam na imię Ania i chciałabym podzielić się moim doświadczeniem. O istnieniu nowenny pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo z miesięcznika Egzorcysta i choć była tam tylko zajawka na ten temat wiedziałam, że muszę dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat i tak trafiłam na tą stronę.Przeczytaj Anna: wierzę że wszystko będzie...
Przeczytaj całość

Marta: Widzę już działanie Nowenny

Wtedy jednak stwierdziłam ze zabiera za duzo czasu, ze jest po prostu długa. Kiedy jednak moje zle mysli zaczely sie nasilac, dodam ze jestem w ciąży i dziecka tez dotyczyly zle mysli, to postanowiłam ze dla dobra swojego i dziecka zacznę odmawiac nowenne.
Przeczytaj całość

Magda: Okrutny szatan probówał mi na wszystki sposoby przeszkadzac

Zaczelam druga nowenne w intencji dusz czysccowych. Zachecam wszystkich do odmawiania NP "bo gdy Twojej pomocy wzywalam nawiedzila mnie łaska Boża" i "gdyby caly swiat wiedzial jaka jesteś dobra jaka masz litosc nad cierpiacymi wszystkie stworzenie uciekaloby sie do Ciebie".
Przeczytaj całość

Marta: spokojne odejście

Rok temu zaczęłam odmawiać nowennę, bez tajemnicy światła, coś o niej cały czas pamiętałam i miałam na uwadze, ale zazwyczaj jej nie odmawiałam. Modliłam się o zdrowie dla taty, którego nowotwór dosłownie z dnia na dzień zabijał. Nowenny nie skończyłam, tata zmarł, dzień jego śmierci był ostatnim dniem mojego odmawiania...
Przeczytaj całość

Patrycja: Maryjo mogłam doświadczyć Twojej łaski w naszym życiu

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Intencją mojej nowenny było zdanie przeze mnie sesji oraz obrona pracy inżynierskiej mojego męża. Jako młode małżeństwo, mieliśmy dużo problemów w swoim życiu.
Przeczytaj całość

Ela: nowa praca

Witam. Moje świadectwo na tle wielu, które można tu przeczytać być może nie wyróżnia się niczym szczególnym ale dla mnie to cud którym mnie obdarowała Najświętsza Matka.
Na początku roku wszystko wskazywało na to że stracę pracę, bardzo się załamałam ponieważ mam kredyt mieszkaniowy i dużo różnych wydatków no i tylko to co sama zarobię . Sytuacja była beznadziejna przez to załamanie jeszcze podupadłam na zdrowiu. Czułam się okropnie i psychicznie i fizycznie widziałam tylko wizję życia „pod mostem”. W internecie przez tzw. przypadek (choć wiem że przypadków nie ma:)) natrafiłam na nowennę POMPEJAŃSKĄ, nie za bardzo wiedziałam jak ją odmawiać ale próbowałam powoli wdrażałam się nie mając do końca nadziei, że to coś pomoże.
W tym czasie działy się różne rzeczy ze mną i z moim życiem. Przychodziły załamania i stany beznadziei. Teraz myślę że Bóg jest najlepszym Ojcem i Wychowawcą bo dał mi czas na poskładanie i oczyszczenie swojego życia, pokazał mi w tych bardzo trudnych dla mnie chwilach co w życiu najważniejsze i w którą stronę mam iść. Zaczęłam chodzić do spowiedzi, choć na początku nie bez trudu i przyjmować Pana Jezusa w Komunii Św.
Mijały kolejne dni nowenny, a nowej pracy jak nie było tak nie było już miałam dość naprawdę ale czytałam wiele świadectw i wszyscy mówili, że trzeba wytrwać mimo przeciwności, co też uczyniłam. To co się wydarzyło jest wielkim cudem 🙂 w ostatnim dniu Nowenny byłam na rozmowie rekrutacyjnej, a za kilka dni zaczynam pracę. Tego nie można inaczej nazwać jak tylko cudem i ogromną łaską Matki Bożej.
W tej chwili odmawiam kolejne Nowenny z większą wiarą i ufnością.
Życzę każdemu człowiekowi żeby spotkał Boga w swoim życiu !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ela: nowa praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
M
Gość

Budujące świadectwo. Dziękuję!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!