Yousmile: Koncze juz swoja 3 nowenne. INTENCJE ZACZYNAJA SIE SPELNIAC!

Doslownie za kilka dni, koncze moja 3 nowenne pompejanską. Juz po tygodniu zaczela sie spełniac, poprosiłam Mame o uwolnienie z grzechów, juz po kilku dniach dostalam pewna propozycje ktora ma mi własnie w tym pomoc:) dlatego z całego serca prosze was o modlitwe za mnie, za moją intencje, aby wszystko sie udalo po woli Bozej:) oczywiscie, odmawiajac mam zle dni, najlepszym rozwiazaniem jest spowiedz, ktora daje pokoj na duszy, nie jestesmy tak zadreczani myslami przez złego, zapewne konczac moja 3 juz nowenne zaczne kolejna.
Read More

Helena: moja przemiana

Nowenne Pompejanska odmawiam ponad dwa lata bez przerwy w roznych intencjach.Krolowej Rozanca Swietego polecam moje dzieci, wnuki,bliskich zmarlych. Otrzymalismy bardzo duzo lask. Sprawy ktore po ludzku wydawaly sie nie do zalatwienia zostaly pozytywnie zalatwione.Poza sprawami materialnymi otrzymalam laski duchowe. Przeczytaj Helena: moja przemiana
Read More

Justyna: Powoli odzyskuję spokój

Dziś zakończyłam swoją pierwsza nowennę. Odmawiałam ja w intencji swojego zdrowia. Od pewnego czasu spotykały mnie trudne chwile, poroniłam ciąże, ze stresu zaczęłam chorować, popadłem w nerwice lekowa i hipochondrię. Szukając pomocy zwróciłam się do Maryji w prośbie o zdrowie fizyczne i psychiczne.
Read More

Hania: Łaska rodziny

Ja odmawiam Nowennę po raz czwarty. Pierwszy raz o moje zdrowie, wtedy poczułam jak Mateńka wspiera mnie bym była uzdrowiona na duszy. Drugi raz o to, bym mogla mieć Dzieciuszko i w trakcie odmawiania straciłam ciąże. Przeczytaj Hania: Łaska rodziny
Read More

Marzena: Tyle zmian

Szczęść Boże! O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu,w wieku 51 lat;czemu dopiero teraz trafiłam na ta modlitwę ?widocznie dopiero teraz dojrzałam do Różańca....Pierwsza intencja pojawiła się zaraz :modlić się o uzdrowienie małżeństwa mojego brata (7 lat po rozwodzie),mój wielki wyrzut sumienia ,że w czas się nie modliłam ,nie odradzałam...
Read More

Ela: nowa praca

Witam. Moje świadectwo na tle wielu, które można tu przeczytać być może nie wyróżnia się niczym szczególnym ale dla mnie to cud którym mnie obdarowała Najświętsza Matka.
Na początku roku wszystko wskazywało na to że stracę pracę, bardzo się załamałam ponieważ mam kredyt mieszkaniowy i dużo różnych wydatków no i tylko to co sama zarobię . Sytuacja była beznadziejna przez to załamanie jeszcze podupadłam na zdrowiu. Czułam się okropnie i psychicznie i fizycznie widziałam tylko wizję życia „pod mostem”. W internecie przez tzw. przypadek (choć wiem że przypadków nie ma:)) natrafiłam na nowennę POMPEJAŃSKĄ, nie za bardzo wiedziałam jak ją odmawiać ale próbowałam powoli wdrażałam się nie mając do końca nadziei, że to coś pomoże.
W tym czasie działy się różne rzeczy ze mną i z moim życiem. Przychodziły załamania i stany beznadziei. Teraz myślę że Bóg jest najlepszym Ojcem i Wychowawcą bo dał mi czas na poskładanie i oczyszczenie swojego życia, pokazał mi w tych bardzo trudnych dla mnie chwilach co w życiu najważniejsze i w którą stronę mam iść. Zaczęłam chodzić do spowiedzi, choć na początku nie bez trudu i przyjmować Pana Jezusa w Komunii Św.
Mijały kolejne dni nowenny, a nowej pracy jak nie było tak nie było już miałam dość naprawdę ale czytałam wiele świadectw i wszyscy mówili, że trzeba wytrwać mimo przeciwności, co też uczyniłam. To co się wydarzyło jest wielkim cudem 🙂 w ostatnim dniu Nowenny byłam na rozmowie rekrutacyjnej, a za kilka dni zaczynam pracę. Tego nie można inaczej nazwać jak tylko cudem i ogromną łaską Matki Bożej.
W tej chwili odmawiam kolejne Nowenny z większą wiarą i ufnością.
Życzę każdemu człowiekowi żeby spotkał Boga w swoim życiu !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
M Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
M
Gość
M

Budujące świadectwo. Dziękuję!