Justyna: Matka Boża jest po naszej stronie

Mam na imię Justyna. Na początku tego roku przechodziłam bardzo trudny czas, czas ciemności, depresji, duchowego zmagania, duchowego piekła. Znałam przyczynę, ale nie potrafiłam sobie poradzić ze swoim problemem. W moim sercu toczyła się ogromna walka, z jednej strony chęć odejścia z Kościoła, z drugiej pytanie: „do kogóż pójdę?”. Stanęłam pod ścianą, moje życie stało się duchową wegetacją i przeogromną duchową walką.
Read More

Weronika: Liczne łaski

Nowennę Pompejańską odmawiam od trzech lat.Różne były intencje .Wierzę ,że wszystkie zostały wysłuchane przez Matkę Bożą .Opiszę dokładnie jedną intencję którą mówiłam w intencji syna .Syn jest uczniem liceum ogólnokształcącego .W kl.1 miał na pierwszy semestr beznadziejne oceny.Byłam mocno załamana i myślałam o zmianie szkoły dla syna .Były telefony od...
Read More

Malwina: PRACA I INNE ŁASKI

Nowennę Pompejańska zaczęłam odmawiać 12 lutego i tak kolejno odmówiłam 4 nowenny każdą w innej intencji, ostatnią zakończyłam 15 września. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że był to jeden z najtrudniejszych a równocześnie najpiękniejszych okresów mojego życia. Utrata ukochanej osoby, następnie strata pracy spowodowały,że moje życie zupełnie straciło sens. Przyśniło...
Read More

Emilia: Uwolnienie z nałogu palenia

Pragnę podzielić się z Wami moja wielką radością. Ostatnią nowenną odmówiłam za dusze w czyśćcu cierpiące aby i one modliły się za mnie, a zwłaszcza w intencjach, które jakoś stały w miejscu i nic się nie działo- zwłaszcza o rzucenie palenia przez mojego męża, o które modliłam się wielokrotnie.
Read More

Ola: Maryja czuwa, przytula i osłania

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać niespełna miesiąc po moim nawróceniu - pod koniec stycznia. Trafiłam na nią prosząc Boga o pomoc i Duch Święty nadszedł z pomocą nasuwając mi myśl poszukania cudów różańcowych. Nowennę odmawiałam w intencji spraw sercowych. Wraz z nowenną nadszedł spokój, wyciszenie, lepsze wyniki w życiu codziennym oraz pogłębienie wiary. Odszedł strach i obawy.
Read More

Dorota: Wymodlona Łaska zdrowia

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem w zeszłym roku, chodź mówią, że przypadków nie ma. Chciałabym dzisiaj podzielić się z Wami moim świadectwem, a mianowicie otrzymaniem łaski uzdrowienia, o którą modliłam się do Najświętszej Maryi Panny wraz z moją Mamą. Mam nadzieje, że to świadectwo wzmocni Waszą wiarę i doda siły w Waszych modlitwach. Ja sama bardzo często czytałam świadectwa i wiem jak wielką wartość one mają.
Od dwóch lat cierpię na endometrioze, przeszłam już dwie operacje. Każda kobieta, która choruje na tą chorobę wie jak ciężka jest to dolegliwość i z czym to się wiąże. Końcem roku na wizycie lekarz wykrył u mnie torbiel i znając moją historię wypisał skierowanie do szpitala na operację. Byłam załamana, gdyż jestem młodą kobietą, która nie posiada jeszcze dzieci. Pierwsza myśl, która mi wtedy przyszła do głowy to Nowenna nie do odparcia, którą zaczęłam odmawiać pierwszego stycznia tego roku w intencji mojego uzdrowienia. Pamiętam jak na parkingu pomyślałam sobie, że tym razem się nie dam i do żadnego szpitala nie idę. Będę się modlić, zdrowo odżywiać i musi się udać. I się udało! Intencja głównie dotyczyła wyproszenia przez Maryje u jej syna Jezusa Chrystusa a mojego Pana łaski uzdrowienia bez ingerencji chirurgicznej. Nie było łatwo, bardzo często moje myśli były gdzieś daleko i przyznam się szczerze, że z moją wiarą też bywało różnie. Wczoraj minął 42 dzień mojej Nowenny i na wizycie kontrolnej lekarz powiedział mi, że żadnej torbieli nie ma. Moja radość była ogromna a jeszcze większa wdzięczność za wysłuchaną łaskę. Dziękuje Tobie Jezu za Twoje miłosierdzie jakie mi okazujesz oraz Maryi za jej dobre matczyne serce. Życzę Wszystkim wytrwałości w modlitwie, nawet gdy boli, gdy sprawy nie idą tak jak powinny nie przerywajcie modlitwy lecz trwajcie w niej nieustannie. Chwała Panu i Najświętszej Maryi Pannie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
AnnakobietaMonikaKarinaElżbieta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
RITA
Gość
RITA

Chwała niech będzie Jezusowi i Matki jego Maryi.Ave Maryja! Niech Maryja ma Cię w swojej opiece i każdego dnia błogosławi!

Bea
Gość
Bea

Dorota piękne świadectwo. Nowenna czyni Cuda sama doświadczam jej mocy. Modliłam o Cud dla nas bez pomocy lekarzy i ten Cud się wydarzył:). Warto zaufac Bogu bo dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych a Matka Jego w naszym imieniu wszystko wyprosi i to tak aby było dla nas najlepiej.

beata
Gość
beata

Wspaniałe świadectwo 🙂

Magdalena
Gość
Magdalena

Chwała Panu! Szczęść Wam Boże!

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Oczywiście nie wątpię w siłę modlitwy, ponieważ sama jestem osobą wierzącą i modlącą się również z Nowenną ……………..ale torbiel to akurat taka przypadłość, że często pęka samoistnie i nie jest wymagana żadna operacja. Mialam taką sytuację nie raz ……

kobieta
Gość
kobieta

Są cztery rodzaje torbieli, endometrialne się nie wchłaniają… smutne jest to co piszesz Elu, bo podwazasz czyjąś wiarę zupełnie nie wiedzieć czemu… pozdrawiam

Karina
Gość
Karina

Bea moje gratulacje, ciesze sie bardzo z Toba i zycze wszystkiego najlepszego
mam rowniez taka nadzieje, ze matuchna wysluch nas ….
Krolowo rozanca swietego modl sie za nami
JEZU UFAM TOBIE ….

Monika
Gość
Monika

Wspaniale!!! Ja też się modlę o uzdrowienie z choroby. Odmawiam w tej intencji drugą nowennę. Wierzę, że niedługo napiszę podobne świadectwo bo na wizycie kontrolnej po chorobie nie będzie śladu 🙂

Anna
Gość
Anna

Piękne świadectwo. Niech Cię Bóg prowadzi i Najświętsza Panienka. 🙂