Edyta: Dziękuję MATKO BOŻA!

Staram się powtarzać że Nowenna to nie koncert życzeń i przyjmować co przyniesie kolejny dzień. Módlcie się na różańcu Matka Boża nie zostawi nikogo bez pomocy.
Read More

Justyna: Powoli odzyskuję spokój

Dziś zakończyłam swoją pierwsza nowennę. Odmawiałam ja w intencji swojego zdrowia. Od pewnego czasu spotykały mnie trudne chwile, poroniłam ciąże, ze stresu zaczęłam chorować, popadłem w nerwice lekowa i hipochondrię. Szukając pomocy zwróciłam się do Maryji w prośbie o zdrowie fizyczne i psychiczne.
Read More

Kazia: Kiedy życie boli…

Modliłam się o uwolnienie z bardzo toksycznej relacji, miałam ciężką depresję nie potrafiłam znaleźć siły, by uporządkować swoje życie – gdy skończyłam PIERWSZY raz, odnawiała się we mnie wiara, przeżywałam nawrócenie, wracało mi rozumienie grzechu Postanowiłam modlić się kolejny raz – w trakcie DRUGIEJ nowenny przyszło rozstanie, które mnie wyzwoliło...
Read More

Kasia: Poprawa warunków pracy

Witam! Pracowałam w korporacji w ogromnym stresie, wracałam z pracy z płaczem i poczuciem bezsilności. Dodatkowo nie układało mi się z koleżanką z pracy. Postanowiłam zacząć odmawiać Nowennę Pompejanską w intencji poprawy warunków pracy i zostałam wysluchana. Maryja pomogła mi w tym trudnym czasie. Teraz znowu będę odmawiać kolejną nowennę z prośbą o pomoc. Wdzięczna Czcicielka
Read More

Henryk: Maryja uratowała syna, który uległ wypadkowi jadąc samochodem

Ukochałem modlitwę różańcowa i do Maryi się zawsze uciekam. Ona nigdy nie zawodzi! I oto Pan Bóg przez Maryję dał mnie i całej rodzinie znak.
Read More

Bronisław: Moje spotkanie z nowenną pompejańską

W 2013 r. byłem na pielgrzymce w Ziemi Świętej. Mój współlokator hotelowy mówił, że odmawia Nowennę Pompejańską, ale jakoś mnie to nie zainteresowało. Po powrocie jednak często myślałem, co to za modlitwa. Niedługo moja ciekawość została zaspokojona. Niespodziewanie otrzymałem przesyłkę pocztową, a w niej czasopismo Królowa Różańca Świętego. Przeczytałem w ciągu godziny od „deski do deski” i tak się zaczęła moja przygoda ze wspaniałą modlitwą jaką jest Nowenna Pompejańska. Odmówiłem 5 nowenn w różnych intencjach. Pierwszą o pracę dla syna i córki, syn dostał pracę już podczas odmawiania tej nowenny, a córka kilka miesięcy i to taką która nie koliduje z wychowywaniem dziecka i prowadzeniem domu. Pozostałe odmawiałem w sprawach bardziej ogólnych i efekty można będzie zobaczyć w przyszłości. Dziękuję Matce Bożej Różańcowej za wszystko co za Jej pośrednictwem otrzymałem podczas odmawiania Nowenn Różańcowych i w poprzednim okresie mojego życia. Martwi mnie tylko, że jakoś nie umiem się tak skupić podczas modlitwy jak sobie zakładam podczas rozpoczynania tej modlitwy. Ufam, że mimo mojej niedoskonałości Matka Boża przyjmie je, upiększy, ulepszy i zaniesie przed tron Boga w Trójcy Jedynego, a sam Bóg zadecyduje czym i kiedy mnie obdarować. Chwała Panu i Niepokalanemu Sercu Maryji

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bronisław: Moje spotkanie z nowenną pompejańską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
grażyna
Gość
grażyna

Dziękuję Panu za świadectwo. Walczę też o swoje dzieci ale widocznie problemy są większe i muszę dużo pracować. Wiem że ufność i cierpliwość jest mi potrzebna dlatego wspieram się na świadectwie Pana . Maryjo niepokalanie poczęta módl się za nami grzesznymi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!