Ewa: świadectwo-podziękowanie

Odmawiam nowennę pompejańską w intencji znalezienia pracy przez córkę -nie byłam zawiedziona gdy za pierwszym ,drugim razem prośba nie została spełniona.Ale dzisiaj moja córka poszła pierwszy dzień do pracy .Jest to praca na pół etatu na zastępstwo ale chcę podzielić się wielką radością ,że ma pracę ,że Matka Boska usłyszała...
Read More

Ewa: Cud rodzicielstwa

Moją nowennę rozpoczęłam początkiem grudnia. Modliłam się w intencji poczęcia. Tak bardzo pragnęłam z moim ukochanym mężem dziecka. Leczyliśmy my się rok jednak nic nie przynosiło efektu. Postanowiłam odmawiać w naszej interwencji nowennę pompejańską. Na początku Zły strasznie szalał. Nie był z tego zadowolony. Często miałam chwilę załamania, zwątpienia. Miałam żal do męża, że nie możemy mieć dziecka.
Read More

Ewa: Dziękuję Ci Maryjo

Nowenne odmawiam od stycznia 2015 roku bez przerwy.Nie wszystkie intencje zostały wysluchane ale ciągle czuję opiekę Matki Bożej.
Read More

Anna: Mój syn otrzymał ogromną pomoc w nauce!

Witam wszystkich. Chcę złożyc świadectwo z kilku Nowenn.Otrzymałam wiele łask dla mojej rodziny dzięki modlitwie Nowenną Pompejańską. Mój syn otrzymał ogromną pomoc w nauce,pokonał wiele problemów w nowej szkole.Wymodlonych zostało troje dzieci dla par które miały trudnosci w posiadaniu potomstwa. Przeczytaj Anna: Mój syn otrzymał ogromną pomoc w nauce!
Read More

Bogusława: nowy człowiek

Witam, jak wiele osób, obiecałam sobie, że „już po wszystkim” napiszę, co zawdzięczam Maryji poprzez modlitwę pompejańską.
Od młodości szukam Boga, ale Kościół, zbiorowe modlitwy nigdy mnie nie poruszały. Koronki, nowenny itp. traktowałam jako dewocyjne zachowania dla starych ludzi. Dopiero po trzydzeistce zaczęłam dostrzegać piękno tych modlitw i ich moc. Z modlitwa pompejańską zetknęłam się dzięki siostrze, która podrzuciła mi religijną gazetę. Zaczęłam czytać świadectwa innych ludzi modlących się tą modlitwą. Bóg poruszył moją duszę i ja także postanowiłam się nią modlić. Moja wiara w wysłuchanie nie była nie wzruszona. Właśnie to jest niesamowite, że nie moją wiarą, ale dzięki Maryji, spełniły się moje prośby. Byłam w ciąży, ale już w trzecim miesiącu zaczęły się skurcze, zagrażające poronienie. Później zagrożenie różyczką, cukrzyca, okropny lęk przed bólem(skutek pierwszego porodu), problemy małżeńskie i materialne. Wszystko- jak ręką odjął-dzięki Maryji. Mimo problemów ze zdrowiem, donosiłam ciążę. Teraz cieszę się cudownym, zdrowym synkiem, problemy zdrowotne zmniejszyły się, kupiliśmy mieszkanie. A co najważniejsze, Bóg wlał mi nadzieję w serce, że wszystko będzie O.K. Wcześniej wszystkim się martwiłam, wszystko chciałam mieć pod kontrolą. Teraz wiem, że dla Boga nie ma nic niemożliwego i że wszystkie moje marzenia, radości, lęki, obawy mogę mu powierzyć. DZIĘKUJĘ. Spróbujcie modlić się tą modlitwą, nawet na zasadzie „a nuż się uda”. Bóg przekracza nasze ograniczenia(brak zaufania, wątpliwości, niechęć). Pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Bogusława: nowy człowiek"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Bardzo cenne uwagi- mam podobne spostrzeżenia. Maryi wystarczy tak niewiele z naszej strony. Trochę czasu i determinacji. Mimo rozproszeń, trudności pochyla się nad naszymi troskami i uprasza wiele więcej. Dzięki, Matko!

Bea
Gość

Piękne świadectwo.Dużo zdrowia Wam życzę.

Obrazki z nowenną pompejańską?