Ilona: Modlitwa o zdrowie i uzdrowienie chorej mamy na raka

Chwała Tobie Najświętsza Maryjo Panno za opiekę Nad moją mamą, poprawę jej stanu. Królowo Różańca Świetego Módl się za nami.
Read More

Alina: Wierzę w orędownictwo Maryi

Nowennę Pompejańską odnawiam przynajmniej raz w roku. Zawsze są to intencje dotyczące moich problemów albo mojej rodziny. W tym roku miało być podobnie. Moja mama choruje a i w mojej pracy nie dzieje się najlepiej. Już postanowiłam że przedstawię te sprawy Królowej Różańca Świętego gdy przeczytałam w religijnej prasie o duszach czyścowych i o tym jak dobrze modlić się za nie w nowennie pompejańskiej.
Read More

Stefania: Matka Boża uwolniła mnie od uczucia z którym nie mogłam sobie poradzić

Witam wszystkich :) Swoją pierwszą i na pewno nie ostatnią Nowennę Pompejańską ukończyłam kilka tygodni temu. Mogę z całym przekonaniem powiedzieć że zostałam wysłuchana :) W ciągu ostatnich czterech lat byłam szaleńczo zakochana w swoim koledze z klasy licealnej. Problem w tym że całkowicie platonicznie i bez najmniejszej wzajemności. Przeczytaj...
Read More

Lidia: Wiele łask…

Szczęść Boże! Chcę złożyć świadectwo jak wiele łask ma dla nas Maryja kiedy zwracamy się do niej w Nowennie Pompejańskiej. Jestem w trakcie odmawiania mojej 4 nowenny. Pierwsza z nich dotyczyła pracy i wtedy również złożyłam tutaj świadectwo, intencja została całkowicie wysłuchana. W kolejnej modliłam się o nawrócenie jednego z...
Read More

Marzena: Góra przeciwności, wypadek i cud

No cóż, odkąd zaczęłam moją Nowennę Pompejańską trudności wręcz się spiętrzyły. Czytałam wcześniej - w innych świadectwach, że tak bywa, gdy zaczynamy tę piękną, ale trudną modlitwę. Dzięki temu nie poddałam się i 13 października kończę drugą Nowennę. W pewnym momencie - przez prawie miesiąc odmawiałam dwie jednocześnie! Udało się...
Read More

Beata: modlitwa o przemianę serca

Szczęść Boże, pragnę podzielić się radością jaka spłynęła na moje serce po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Intencja modlitewna była związana z prośbą o życie w czystości mojej chrześnicy. Zasmuciła mnie jej decyzja zamieszkania z chłopakiem przed ślubem. Ponadto wybranek jej serca otwarcie deklarował ateizm i swoją niechęć do Kościoła. Należę od kilku lat do Modlitewnej Grupy Różańcowej, a mimo to bałam się trudu związanego z tą modlitwą, Wiedziałam jednak,że u Maryi mogę szukać pomocy, Przecież tyle razy w życiu już ją u Niej znalazłam. Postanowiłam więc rozpocząć, pełna niepokoju czy podołam. Kiedy zobaczyłam, że ostatni dzień Nowenny przypada w święto Przemienienia Pańskiego, uwierzyłam,że to nie jest przypadek. Modliłam się i jednocześnie prosiłam Boga o łaskę przyjęcia Jego Woli. Szczęśliwie zakończyłam 54 dni modlitwy i nic nie wskazywało, by w życiu mojej chrześnicy coś się miało zmienić. Nie ustawałam jednak na modlitwie w tej intencji. Otrzymałam jednocześnie niesamowitą łaskę modlitwy przed kopią obrazu Królowej Różańca Świętego w Pompejach w Skoczowie. Gorąco polecam to nabożeństwo, które ma tam miejsce 2-go każdego miesiąca. Przemiana życia mojej chrześnicy przyszła niespodziewanie, po siedmiu miesiącach od zakończenia nowenny. W Środę Popielcową wyprowadziła się od chłopaka i zerwała z nim kontakt. Wkrótce później wzięła udział w rekolekcjach organizowanych przez RCS i przystąpiła do sakramentu pojednania, Złożyła tam deklarację życia w czystości i dała świadectwo swojego życia i nawrócenia. Od tego czasu jest bardzo radosną dziewczyną. Wspieram ją nadal modlitwą, bo wiem, że trudno jest realizować czystość, kiedy dookoła jej brak.Mam nadzieję, że skaplerz św. Michała Archanioła, który przyjęła będzie jej pomocą w chwilach doświadczeń. Bogu niech będą dzięki. Maryi cześć i chwała. Beata

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Beata: modlitwa o przemianę serca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość

Co za szczescie miec taka Matke Chrzestna jak pani.

Artur
Gość

Niech Maryja i Pan Bog was trzymaja w opiece!;)

Wedlug wiary waszej, niech Wam sie stanie (Mt 9,29)

NukaMaja?1
Gość
NukaMaja?1

Wielkie Dzięki Bogu i Matce Bożej za tak wielką łaskę jaka WAS obdarzyła.Ja także odmawiam Nowennę Pompejańską za mojego męża , aby Wspaniały Wszechmocny Bóg pomógł Mojemu mężowi wyjsć z nałogu alkoholizmu.M am wielką nadzieję, że mi także Nowenna Pompejańska pomoże, bo czasami nie mam już siły.Bardzo krzywdzi mnie i moją rodzinę.Bóg zapłać.

Maria
Gość
Trochę zaskoczyła mnie ta historia. Oczywiście cieszę się bardzo, że Matka Przenajświętsza obdarzyła Waszą rodzinę taką łaską. Jednak bardzo zdziwiło mnie, że jest Pani tak negatywnie nastawiona wobec osób niewierzących. Sama jestem osobą religijną i regularnie praktykującą, z czego niezmiernie się cieszę i dziękuję Panu Bogu za to. Jednak nie skreślajmy od razu osób niewierzących. Nam, jako katolikom, NIE WOLNO tego robić. Przecież Bóg uczy nas w Piśmie, aby szanować drugiego człowieka bez względu na to jaki jest. Być może kiedyś taki człowiek się nawróci i będzie dla Pana Boga wielkim szczęściem. Bardzo boli mnie takie pojmowanie naszej wiary. Osobiście… Czytaj więcej »
mena
Gość

Moja droga Beata nie potępiała człowieka tylko ewidetnie grzech swojej chrześnicy i jego a to że jest ON ateistą tylko bardziej utrudniało sprawe.
Skoro sprawy sie tak potoczyły Bog wiedział ,że z nim by sie tylko od Boga oddalała.

Nicole
Gość
Nicole

PIĘKNE ŚWIADECTWO 🙂
Niech Najkochańsza Matka opiekuje się Pani chrześniaczką każdego dnia 🙂
Spłynął na nią wielki dar 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!