Monika: wysłuchane modlitwy

Dziekuje Ci Panie za obecność w moim życiu za wszelkie łaski jakie otrzymuję od Ciebie.
Przeczytaj całość

Aga: Zawierzcie Matce Bożej

Mimo skromnych finansów Matka Boża czuwa nad moją rodziną, poznałam wiele modlitw o których wcześniej nawet nie słyszałam, wiem że Bóg kocha każdego z nas, pozwólmy Mu tylko wkroczyć w nasze życie, dajmy Jemu się poprowadzić nie stawajmy tzw.okoniem.
Przeczytaj całość

Kasia: Wysłuchana modlitwa bliskiej mi osobie

Dziękuję Ci najukochańsza Maryjo, za wielkie łaski i Twoją miłość.
Przeczytaj całość

Patrycja: Wysłuchana intencja.

Nowennę Pompejańską odmówiłam jak do tej pory jeden raz. Potraktowałam tę modlitwę jako ostatnią deskę ratunku, która może uratować mojego męża od zgubnego nałogu alkoholizmu, a nasze małżeństwo i naszą rodzinę od rozpadu
Przeczytaj całość

Marta: otrzymałam taki spokój że nie da się tego opisać i wytłumaczyć !

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. Pragnę złożyć świadectwo jak wielką siłę i moc ma Nowenna Pompejańska.
Przeczytaj całość

Beata: Boże błogosławieństwo

Chciałabym złożyć świadectwo i oddać Bogu i Maryi chwałę. Nowennę rozpoczęłam w lutym i udało mi się ją skończyć z Bożą pomocą w Święta Wielkanocne. Piszę, że udało, ponieważ lekko nie było. Nie obyło się bez trudności, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Przede wszystkim było trudno duchowo, często zapominałam którą cześć różańca odmówiłam rano. Była kompletna pustka w pamięci. Jednak każdego dnia z uporem modliłam się dalej. Były też dziwne sny, męczące itd. Lęki i obawy. Moją intencją było Boże błogosławieństwo dla rodziny. Dlatego zaparłam się w sobie i walczyłam do końca. Ostatnie dni Nowenny, które przypadały w czasie Triduum Paschalnego były szczególnie trudne. Jednak udało się. Jestem pewna i głęboko wierzę, że Bóg dał i będzie dawał swoje błogosławieństwo. Jednym z owoców modlitwy była moja spowiedź przed Świętami, która mnie umocniła i spowiedź mojego taty. Bogu niech będą dzięki i Maryi 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!