Teresa: Lekarz powiedział, że to cud!

Jestem osobą bardzo szczęśliwą, ponieważ byłam u Matki Bożej w Pompejach. Lubię się modlić, odmawiając często nowennę. Opowiadam o niej innym ludziom. Wiele osób już mi się udało namówić do tej modlitwy.Przeczytaj Teresa: Lekarz powiedział, że to cud!
Przeczytaj

Magdalena: Nowenna Pompejańska jest wspaniałą modlitwą

Na Nowennę Pompejańską trafiłam kilka miesięcy temu. Podjęłam się jej w pewnej intencji w której modliłam się już kilka lat jednak odmówiłam ją tylko przez trzy dni. Mimo, że tak szybko przerwałam Nowennę zostałam wysłuchana!Przeczytaj Magdalena: Nowenna Pompejańska jest wspaniałą modlitwą
Przeczytaj

Aleksandra: Z Matką Boską na prawo jazdy

Podchodziłam sceptycznie do modlitw i cudów. Jeśli już myślałam - "istnieją" to dodawałam w myślach, że mnie nigdy się nie uda. Na swoje prawo jazdy wybrałam się późno. Odbywały się one po reformie, nowe testy typu: średnica nalepki kontrolnej na szybie, długość drążka dźwigni biegów itp. Uczyłam się dużo, ale...
Przeczytaj

Anna: Mąż jest zdrowy

Mam na imię Anna. W ubiegłym roku u mojego męża zdiagnozowano raka. Była to szok dla niego i dla nas wszystkich- mnie, córki i syna . 10 dni przed planowaną operacją zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji uzdrowienia a kolejną drugą Nowennę w intencji szczęśliwego przejścia chemioterapii i uzdrowienia.
Przeczytaj

Anna: Znaleziona praca

Na Nowennę Pompejańską natrafiłam 3 lata temu, przeglądałam coś w internecie i nagle wyświetliła mi się strona o NP od razu mnie zainteresowała.
Przeczytaj

Barbara: Mateczka pomaga mi codziennie

Szczęść Boże!
Na nowennę trafiłam w pażdzierniku 2014 po tym jak straciłam dobrą pracę i bardzo dobrze płatną,powierzyłam mateczce abym znalazła równie dobrą pracę i oczywiście dobrze płatną gdyż mam 3 dzieci i wychodziłam z założenia,że mi się taka należy,długo nie czekałam dostałam propozycję od ludzi z którymi wcześniej pracowałam lecz nie skorzystałam ponieważ było bardzo daleko a ja niestety nie mam prawo jazdy.Czekałam na następną ofertę.Skończyłam pierwszą nowennę i w lutym 2015 zaczęłam następną prosiłam o pokorę,cierpliwość i spokój ducha(kończę tę nowennę pojutrze).No i również nie czekałam długo ponieważ spełniło się wszystko z pierwszej nowenny i od razu z drugiej.Znalazłam pracę mało płatną czyli Mateczka mnie nie wysłuchała bo chciałam dużo zarobić,ale przecież w drugiej nowennie modlę się o pokorę no i już zrozumiałam wszystko Matka Boska uczy mnie pokory a do tego dostałam propozycje pracy o wiele lepszej.Podczas odmawiania drugiej nowenny działy się rzeczy dziwne zły działa wplątałam się w awanturę koleżeńską i dużo złych rzeczy się wydarzyło,czasami nie mogę się skupić na odmawianiu nowenny ale staram się jak mogę a Matka Boska działa,proszę Ją aby wlała miłość Jezusa w serca z osobami z którymi się pokłóciłam i ona mnie słucha.Mateczko kocham Cię i przepraszam za wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o