Emilia: Łaski nieprzebrane

Mój wniosek: Maryja pokazuje mi, że nie potrzebuję super modnych, drogich, bajeranckich, chemicznych rzeczy, które człowiek wyprodukował zatruwając przy tym środowisko i siebie. Trzeba wrócić do źródeł, do prostoty, do przyrody, do słuchania swojego ciała i świata, który nas otacza, do słuchania Stwórcy, który jest najlepszą apteką na wszystko. Wyzbyłam się wszystkich chemicznych kremów, balsamów, szamponów i odżywek. Rozpoczynam nowy etap swojego życia.
Przeczytaj całość

Dominika: Trzeźwość i odbudowana rodzina

Mam 20 lat. Na nowennę pompejańską natrafiłam przypadkiem w Internecie szukając modlitwy o trzeźwość taty. Mój tata pracuje 20 lat za granicą przyjeżdża na co 2 weekend. Od dawna jest alkocholikiem aczkolwiek w ostatnich miesiącach przechodził już sam siebie. Do tego doszły wielkie długotrwałe kłótnie z mamą która zaczęła coraz bardziej dostrzegać problem, walczyć o niego.
Przeczytaj całość

Mirosława: Duchowe dary

Modliłam się w intencji uzdrowień w mojej rodzinie fizycznych i duchowych. To moja pierwsza nowenna pompejańska. I tak jak inni pisali -wcześniej różaniec był dla mnie trudny do odmówienia nawet raz na jakis czas. Wszystkie ataki złego podczas pierwszych dni przemogłam. A oto co otrzymałam. Nie wiem jak innym, ale...
Przeczytaj całość

Agnieszka: już Mąż chodzi na terapię

Wiem jeszcze ciężka droga przed nami ale wiem też że to dzięki Maryi wszystko potoczyło się w ten sposób.
Przeczytaj całość

Barbara: Mateczka pomaga mi codziennie

Szczęść Boże!
Na nowennę trafiłam w pażdzierniku 2014 po tym jak straciłam dobrą pracę i bardzo dobrze płatną,powierzyłam mateczce abym znalazła równie dobrą pracę i oczywiście dobrze płatną gdyż mam 3 dzieci i wychodziłam z założenia,że mi się taka należy,długo nie czekałam dostałam propozycję od ludzi z którymi wcześniej pracowałam lecz nie skorzystałam ponieważ było bardzo daleko a ja niestety nie mam prawo jazdy.Czekałam na następną ofertę.Skończyłam pierwszą nowennę i w lutym 2015 zaczęłam następną prosiłam o pokorę,cierpliwość i spokój ducha(kończę tę nowennę pojutrze).No i również nie czekałam długo ponieważ spełniło się wszystko z pierwszej nowenny i od razu z drugiej.Znalazłam pracę mało płatną czyli Mateczka mnie nie wysłuchała bo chciałam dużo zarobić,ale przecież w drugiej nowennie modlę się o pokorę no i już zrozumiałam wszystko Matka Boska uczy mnie pokory a do tego dostałam propozycje pracy o wiele lepszej.Podczas odmawiania drugiej nowenny działy się rzeczy dziwne zły działa wplątałam się w awanturę koleżeńską i dużo złych rzeczy się wydarzyło,czasami nie mogę się skupić na odmawianiu nowenny ale staram się jak mogę a Matka Boska działa,proszę Ją aby wlała miłość Jezusa w serca z osobami z którymi się pokłóciłam i ona mnie słucha.Mateczko kocham Cię i przepraszam za wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!