Łukasz: Prawdziwa miłość

Witam. Chciałem podzielić się swoim świadectwem. Po kilku wspaniałych latach w naszym małżeństwie przestało się układać i w końcu przyszedł ten moment gdy usłyszałem od żony, że mnie nie kocha i chce odejść. To był szok dla mnie, gdyż nie sądziłem, że jestem aż tak niedobrym mężem. Po jednej z...
Read More

Kama: Trzy wysłuchane nowenny pompejańskie

Na początku było bardzo ciężko. Zwłaszcza jeśli zaczynało się wpadać we własną pułapkę, problemy z samoakceptacją, początki depresji, ciągłe zdenerwowanie, brak snu, brak radości na co dzień i jakiejkolwiek nadziei na lepsze jutro. Mimo to, spróbowałam. Nie pożałowałam tej decyzji. Tak wiele czasu minęło od spełnienia się tamtych próśb... Żałuję, że nie dałam świadectwa od razu.
Read More

Edyta: zdana sesja

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania mojej drugiej nowenny. Pierwsza była w intencji zdrowia mojego taty i została wysłuchana. Świadectwo złożyłam już wcześniej na tej stronie. Moja druga intencja dotyczyła pomyślnego zdania kolokwiów i egzaminów przez moją siostrę. Studiuję dość ciężki kierunek na PW, więc bardzo potrzebowała wsparcia modlitewnego. Egzaminy...
Read More

Piotr: Światełko w mroku

Kilka miesięcy temu zostaliśmy zdruzgotani wiadomoscią o tym, że nasza 11 letnia córka ma nowotwór kości udowej. W ciągu kilku podjąłem decyzję o odmawianiu Nowenny - nigdy przedtem nie odmawiałem różańca. W trakcie tej nowenny sytuacja wyglądała różnie, jednak na ogół wiadomości nie były budujące, można powiedzieć, że cokolwiek mogło pójść nie tak, trafiało się.
Read More

Andrzej: wyniki były zaskakujące

Moja choroba zaczela sie rok temu i bylo coraz gorzej. w czasie pobytu w szpitalu zdiagnozowali u mnie duzego guza, z powodu braku odpowiedniego sprzetu musialem czekac na termin badan w innym szpitalu.Przeczytaj Andrzej: wyniki były zaskakujące
Read More

Barbara: egzamin

Pragnę podzielić się moim wielkim szczęściem, które nie miałoby miejsca gdyby nie pomoc Matki Bożej. Przygotowywałam się do egzaminu, który kończył etap mozolnej i długiej nauki, bardzo się bałam, że nie starczy mi sił i umiejętności. Będąc już zmęczoną i zniechęconą trafiłam na stronę rosemaria i tutaj znalazłam Nowennę Pompejańską.
Nowennę odmawiałam przed egzaminem i po, w czasie oczekiwania na wyniki. Może sam pozytywny wynik egzaminu nie byłby niczym nadzwyczajnym, ale bez pomocy Najświętszej Marii Panny nie zdołałabym nawet do niego podejść, a co dopiero radować się z jego wyniku.
Istotniejsze jednak jest to, że Nowenna odmieniła mnie i moje życie. Stałam się znów otwarta na piękno modlitwy, zmieniło się moje nastawienie do życia i ludzi. Moja wiara jakby się odnawiała, odkryłam na nowo miłość do Boga. To prawdziwy cud, bo egzamin stał się sprawą poboczną w obliczu licznych cudów jakich doświadczyłam. Ta modlitwa ożywia znużonego codziennymi problemami człowieka jest jak wielka otwarta dla KAŻDEGO brama do lepszego życia. Wiem, że wielu młodych ludzi stojących u początku dorosłego życia przeraża panująca rzeczywistość, czujemy się zagubieni, a często wręcz opuszczeni. Problemy narastają i zdają się nie mieć końca. Jednak jest nadzieja, wymaga co prawda odwagi, by zrobić pierwszy krok, ale owoce tej decyzji stokrotnie przewyższają oczekiwania. Apeluję nigdy się nie poddawajmy, bo modlitwa otwiera nie tylko serca, ale i umysły, a Matka Boża nigdy nie pozostawia swych dzieci samym sobie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Barbara: egzamin"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Gratulacje.Za kilka dni takze mam egzamin mature i jestem w trakcie odmawiania nowenny.

Basia
Gość

Kochana, pomodlę się za Ciebie, jestem pewna, że zdasz! Nich Matka Boża zawsze będzie z Tobą!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!