Barbara: egzamin

Pragnę podzielić się moim wielkim szczęściem, które nie miałoby miejsca gdyby nie pomoc Matki Bożej. Przygotowywałam się do egzaminu, który kończył etap mozolnej i długiej nauki, bardzo się bałam, że nie starczy mi sił i umiejętności. Będąc już zmęczoną i zniechęconą trafiłam na stronę rosemaria i tutaj znalazłam Nowennę Pompejańską.
Nowennę odmawiałam przed egzaminem i po, w czasie oczekiwania na wyniki. Może sam pozytywny wynik egzaminu nie byłby niczym nadzwyczajnym, ale bez pomocy Najświętszej Marii Panny nie zdołałabym nawet do niego podejść, a co dopiero radować się z jego wyniku.
Istotniejsze jednak jest to, że Nowenna odmieniła mnie i moje życie. Stałam się znów otwarta na piękno modlitwy, zmieniło się moje nastawienie do życia i ludzi. Moja wiara jakby się odnawiała, odkryłam na nowo miłość do Boga. To prawdziwy cud, bo egzamin stał się sprawą poboczną w obliczu licznych cudów jakich doświadczyłam. Ta modlitwa ożywia znużonego codziennymi problemami człowieka jest jak wielka otwarta dla KAŻDEGO brama do lepszego życia. Wiem, że wielu młodych ludzi stojących u początku dorosłego życia przeraża panująca rzeczywistość, czujemy się zagubieni, a często wręcz opuszczeni. Problemy narastają i zdają się nie mieć końca. Jednak jest nadzieja, wymaga co prawda odwagi, by zrobić pierwszy krok, ale owoce tej decyzji stokrotnie przewyższają oczekiwania. Apeluję nigdy się nie poddawajmy, bo modlitwa otwiera nie tylko serca, ale i umysły, a Matka Boża nigdy nie pozostawia swych dzieci samym sobie.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
BasiaJoanna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Gratulacje.Za kilka dni takze mam egzamin mature i jestem w trakcie odmawiania nowenny.

Basia
Gość
Basia

Kochana, pomodlę się za Ciebie, jestem pewna, że zdasz! Nich Matka Boża zawsze będzie z Tobą!

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką