Aneta: Maryjo zwątpiłam, a Ty mnie wysluchalaś- dziękuję

Dziekuje Ci Maryjo, ze mnie wysluchalas. Mam nadzieje, ze moje swiadectwo doda komus wiary.
Przeczytaj całość

Stefania: Uzdrowienie z choroby skóry

Miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów chcę bardzo serdecznie podziękować za uzdrowienie z choroby skóry. W styczniu 2014 r. zaczęły się moje wizyty w gabinetach dermatologicznych.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Nie tak, jak chciałam… ale lepiej :)

Dziś wiem, że gdyby nie te kryzysy nie przystąpiłabym do spowiedzi z dawnych grzechów, nie nawróciłabym się – za to serdecznie Panu Bogu i Matce Świętej dziękuję!
Przeczytaj całość

Zofia Anna: Dziękuję Bogu za tę łaskę!

Pragnę podziękować Maryi za wstawiennictwo u Jezusa i wyproszenie mi łaski pracy. Od połowy maja 2016r. zostały mi wymówione warunki pracy w zakładzie w którym przepracowałam ponad 20lat. W tej pracy czułam się potrzebna, miałam dobry kontakt z ludźmi. Wyrzucenie z pracy podcięło mi totalnie skrzydła. Kolejne miesiące oczekiwania na decyzję w sądzie pracy, odmawianie kolejnych modlitw i nowenn/pompejańskiej,do św.Józefa, św.Josemaria Escriva,Matki Boskiej Nieustającej Pomocy/, z prośbą o powrót nic nie przyniosły
Przeczytaj całość

Maria: Łaska odejścia do domu Pana

Na Nowennę Pompejańską trafiłam przypadkowo, w Środę Popielcową, szukając świadectw na temat modlitwy o nazwie Tajemnica Szczęścia. Postanowiłam spróbować, Nowennę rozpoczęłam 1 marca w intencji uproszenia potrzebnych łask dla mojego dziadzia, który od długiego czasu ciężko chorował. 26 marca dziadzio odszedł do domu Pana, otoczony najbliższą rodziną. Związanych jest z...
Przeczytaj całość

Barbara: egzamin

Pragnę podzielić się moim wielkim szczęściem, które nie miałoby miejsca gdyby nie pomoc Matki Bożej. Przygotowywałam się do egzaminu, który kończył etap mozolnej i długiej nauki, bardzo się bałam, że nie starczy mi sił i umiejętności. Będąc już zmęczoną i zniechęconą trafiłam na stronę rosemaria i tutaj znalazłam Nowennę Pompejańską.
Nowennę odmawiałam przed egzaminem i po, w czasie oczekiwania na wyniki. Może sam pozytywny wynik egzaminu nie byłby niczym nadzwyczajnym, ale bez pomocy Najświętszej Marii Panny nie zdołałabym nawet do niego podejść, a co dopiero radować się z jego wyniku.
Istotniejsze jednak jest to, że Nowenna odmieniła mnie i moje życie. Stałam się znów otwarta na piękno modlitwy, zmieniło się moje nastawienie do życia i ludzi. Moja wiara jakby się odnawiała, odkryłam na nowo miłość do Boga. To prawdziwy cud, bo egzamin stał się sprawą poboczną w obliczu licznych cudów jakich doświadczyłam. Ta modlitwa ożywia znużonego codziennymi problemami człowieka jest jak wielka otwarta dla KAŻDEGO brama do lepszego życia. Wiem, że wielu młodych ludzi stojących u początku dorosłego życia przeraża panująca rzeczywistość, czujemy się zagubieni, a często wręcz opuszczeni. Problemy narastają i zdają się nie mieć końca. Jednak jest nadzieja, wymaga co prawda odwagi, by zrobić pierwszy krok, ale owoce tej decyzji stokrotnie przewyższają oczekiwania. Apeluję nigdy się nie poddawajmy, bo modlitwa otwiera nie tylko serca, ale i umysły, a Matka Boża nigdy nie pozostawia swych dzieci samym sobie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Barbara: egzamin"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Gratulacje.Za kilka dni takze mam egzamin mature i jestem w trakcie odmawiania nowenny.

Basia
Gość

Kochana, pomodlę się za Ciebie, jestem pewna, że zdasz! Nich Matka Boża zawsze będzie z Tobą!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!