Katarzyna: Niewyjaśnione zostało wyjaśnione

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać po raz pierwszy w tym roku. Dużo pozytywnych przesłań przeczytałam odnośnie jej oraz niesamowite świadectwa. Uwierzyłam głęboko w nią. Wiem, że tylko dzięki niej i zaufaniu wytrwałam do końca. Jednak podając na początku intencję zawierzyłam Bogu i Matce Najświętszej- jeśli nie spełni się to o co...
Przeczytaj całość

Szczęśliwa: Proście a będzie Wam dane…

Dziś chciałabym złożyć nietypowe świadectwo wysłuchania modlitwy za przyczyną Matki Bożej z Pompejów. Nietypowe ponieważ to, że Matka Boża wysłuchała mojej prośby wiem ze snu, który mi zesłała. Modliłam się za duszę mojego kolegi Maćka, który na skutek kilkuletniej pogłębiającej się choroby psychicznej odebrał sobie życie. Przekonałam się kilkakrotnie, że...
Przeczytaj całość

Maria: Prośba o łaskę wiary

Moją Nowennę Pompejańską odmówiłam 2 lata temu, jednak do tej pory nie napisałam świadectwa o łaskach, które zostały mi dane przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny. Zawsze miałam mniej lub bardziej ważne sprawy, jednak to nie jest dobre usprawiedliwienie, gdyż powinnam była wcześniej znaleźć czas na napisanie mojego świadectwa. A więc zacznę od początku...
Przeczytaj całość

Bogumiła: sprzedaż domu

Od dwóch lat próbowaliśmy sprzedać nasz dom, niestety bez rezultatu. Dzięki Bogu usłyszałam o nowennie pompejańskiej i postanowiłam ją odmówić w tej intencji. Na dwa dni przed jej zakończeniem nagle znaleźliśmy kupca i podpisaliśmy umowę sprzedaży w święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Z całego serca dziękuję Matuchnie i zachęcam wszystkich...
Przeczytaj całość

Zdzisław: doszło do tego, że moja żona chciała już odejść

Szczęść Boże. Chciałbym podzielić się przeżyciami związanimi z odmawianem Nowenny Pompejanskiej. Obecie odmawiam drugą Nowenne. Pierwszą zakonczyłem 1 sierpnia za odbudowę małzeńatwa i w nim szczerej miłości.
Przeczytaj całość

Artur: Zdrowie mamy

Pragnę podzielić się z wami moim świadectwem.
Odmówiłem już kolejną Nowennę Pompejańską. Tym razem modliłem się o zdrowie dla mojej mamy.
Mama ma chore nogi i problemy z chodzeniem. W połowie zeszłego roku dowiedziała się, że czeka ją endoproteza bioder. Na operację czeka się ok. 2 lat. Dostała leki przeciwbólowe i miała czekać w kolejce na zabieg.
Widząc jak mama się męczy, postanowiłem jej pomóc i chwyciłem za różaniec.
Nowennę zacząłem z początkiem stycznia, ok. 10 dnia nowenny Mama otrzymała list że w połowie lutego ma się stawić w szpitalu na operacji.
Operacja się powiodła, mama czuję się dobrze. Czeka ją jeszcze rehabilitacja.

Moi drodzy zostałem wysłuchany! Poza tym otrzymałem wiele innych drobnych jak i większych łask w codziennym życiu.

Nowenna Pompejańska to piękna, bardzo skuteczna modlitwa. Polecam ją wszystkim, trzeba tylko wierzyć do końca i nie poddawać się gdy wystąpią jakieś trudności, a na pewno zostaniemy wysłuchani!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Artur: Zdrowie mamy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
zofia
Gość

Arturze,Twojej mamie życzę zdrowia i gratuluję,takiego syna,jakim Ty jesteś.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Artur ciesze sie z Tobą. Niech Mama wraca jak najszybciej do zdrowia …bo ma dla kogo żyć

Barbara
Gość
Barbara

Panie Arturze. Wspaniałe swiadecta tj. o siostrze i mamie. Wyczułam, że Pan z sercem i wiarą sie modlił o łaske zdrowia dla tych najblizszych osób. Chwała Mateńce Pompejańskiej za te łaski. Pan jest mocny w wierzei kocha bardzo mame i siostre. My jesteśmy stworzeni z prawdziwej miłosci, aby dawać innym miłoasć.Pan to zrozumiał doskonale. Wielbić należy Boga i Mateńkę, bo Ona pośredniczy i wyprasza nam łaski u swojego Syna.Życze wszelkiej pomyslnosci dla mamy, siostry i Pana.

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!