TERESA: Decyzja brata – odwyk

Otóż moja ostatnia intencja była za brata o wyjście z nałogu alkoholizmu. Alkohol spowodował wielkie spustoszenie w życiu mojego brata, między innymi rozpadła się Jego rodzina.
Read More

Henryk: uzyskałem łaskę

Począkiem czerwca 2013 r czułem się coraz gorzej nna zdrowiu, słabłem,w jakiś spoób trafił do mnie obrazek z Nowenna Pompejańską. Zacząłem ją odmawiać. Po tygodniu  znalzłem się w szpitalu. Spodziewana diagnoza była bardzo zła - chłoniak. Skierowano mnie do dalszych badań na Oddziale Hematologii Onkologicznej. Po badaniach w dniu ukończenia...
Read More

Daniel: Uzdrowienie małżeństwa

Odmówiłem Nowennę Pompejańską w intencji o uzdrowienie mojego małżeństwa, które pomimo, iż nie było jakichś poważnych problemów między nami, jednak czułem, iż bardzo oddalamy się od siebie mentalnie. Podczas nowenny bardzo się kłóciliśmy, właściwie o byle co, byle tylko się kłócić. Pod koniec nowenny już było maksimum kłótni, ciche dni, itp. Po ukończeniu nowenny powoli stosunki między nami zaczęły się poprawiać, aż po kilku dniach nauczyliśmy się rozmawiać między sobą spokojnie, aczkolwiek oczywiście czasami się pokłócimy ale zawsze widzimy jakieś wyjście aby się potem porozumieć.
Read More

Kasia: mój narzeczony jest teraz w areszcie

Obecnie odmawiam trzecia Nowenna Pompejańska w intencji mojego narzeczonego. Proszę nie pomyślcie, że jest to zła intencją, ponieważ mój narzeczony jest teraz w areszcie. Niestety nie chodził na spotkania do pani kurator i tak to się właśnie skończyło.
Read More

Aga: żadna modlitwa nie idzie na marne

Zgodznie z obietnica dana Matce Bozej pisze swiadectwo o laskach jakie otrzymalam przez wstawiennictwo Maryi i nowenny pompejansiej. Obecnie odmawiam czwarta nowenna i nieustannnie odczuwam opieke Matki Najswietszej i Opatrznosci Bozej we wszystkich aspektach mojego zycia poczawszy od znalezienia nowej pracy i mieszkania poprzez ocieplenie stosunkow rodzinnych czy poglebienie wiary....
Read More

Artur: Zdrowie mamy

Pragnę podzielić się z wami moim świadectwem.
Odmówiłem już kolejną Nowennę Pompejańską. Tym razem modliłem się o zdrowie dla mojej mamy.
Mama ma chore nogi i problemy z chodzeniem. W połowie zeszłego roku dowiedziała się, że czeka ją endoproteza bioder. Na operację czeka się ok. 2 lat. Dostała leki przeciwbólowe i miała czekać w kolejce na zabieg.
Widząc jak mama się męczy, postanowiłem jej pomóc i chwyciłem za różaniec.
Nowennę zacząłem z początkiem stycznia, ok. 10 dnia nowenny Mama otrzymała list że w połowie lutego ma się stawić w szpitalu na operacji.
Operacja się powiodła, mama czuję się dobrze. Czeka ją jeszcze rehabilitacja.

Moi drodzy zostałem wysłuchany! Poza tym otrzymałem wiele innych drobnych jak i większych łask w codziennym życiu.

Nowenna Pompejańska to piękna, bardzo skuteczna modlitwa. Polecam ją wszystkim, trzeba tylko wierzyć do końca i nie poddawać się gdy wystąpią jakieś trudności, a na pewno zostaniemy wysłuchani!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Artur: Zdrowie mamy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
zofia
Gość

Arturze,Twojej mamie życzę zdrowia i gratuluję,takiego syna,jakim Ty jesteś.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Artur ciesze sie z Tobą. Niech Mama wraca jak najszybciej do zdrowia …bo ma dla kogo żyć

Barbara
Gość
Barbara

Panie Arturze. Wspaniałe swiadecta tj. o siostrze i mamie. Wyczułam, że Pan z sercem i wiarą sie modlił o łaske zdrowia dla tych najblizszych osób. Chwała Mateńce Pompejańskiej za te łaski. Pan jest mocny w wierzei kocha bardzo mame i siostre. My jesteśmy stworzeni z prawdziwej miłosci, aby dawać innym miłoasć.Pan to zrozumiał doskonale. Wielbić należy Boga i Mateńkę, bo Ona pośredniczy i wyprasza nam łaski u swojego Syna.Życze wszelkiej pomyslnosci dla mamy, siostry i Pana.

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!