Dorota: Matura córki

Szczęść Boże, dziękuję Najświętszej Matce wszystkich dzieci Bożych za opiekę nad moją córką Dominika, która nie tylko zdała maturę ale osiągnęła niespodziewanie , nawet w jej odczuciu, bardzo dobry wynik końcowy.
Przeczytaj całość

Grzegorz: Tata

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. Ostatnią Nowenne poświęciłem intencji duszy mojego zmarłego Taty, aby odkupił jego grzechy i ulżyć mu w czyśccu. Podczas modlitwy napotkamy mbie wiele łask i dalece pozytywnych rzeczy.
Przeczytaj całość

Arleta: Matka Boża zawsze przy mnie.

W piątek zakończyłam odmawiać 5 już z kolei Nowennę Pompejańską. Tym świadectwem chciałabym podziękować za wszystkie łaski, którymi obdarzyła mnie Matka Najswietsza
Przeczytaj całość

Kinga: Wierzę, że jeszcze będziemy szczęśliwi..

To już moje trzecie świadectwo. Od stycznia tego roku nieustannie modle się Nowenna pompejańską w jednej sprawie, która jest dla mnie tak bardzo ważna.
Przeczytaj całość

Asia: Nawrócenie byłego chłopaka

Witam ;)mam 23 lata,nie pamietam jakim cudem trafilam na nowenne ale byl to ciezki okres w moim zyciu,moj zwiazek sie rozpadl dowiedzialam sie ze moj byly chłopak przez 3lata mnie zdradzal oraz byl uzalezniony od pornografii.Postanowilam sie za niego modlic o uwolnienie i nawrocenie.
Przeczytaj całość

anna: pomoc dla syna

szczęśc Boże.dzisiaj koncze odmawiać swoją trzecią Nowennę Pompejańską.dowiedziałam się o niej od mojej bratowej.nie zaczęłam odmawiać od razu ale cały czas że tak powiem chodziła za mną ta modlitwa.moj syn chodzi do drugiej klasy.dobrze sie uczy ale kłopoty wyjątkowo sie do niego kleiły.po ostatniej wywiadówce wróciłam załamana.Okazało się bowiem że ma bardzo niskie stopnie z zachowania,mnóstwo uwag w dzienniku i ogólnie usłyszałam że nauczyciele bardzo na niego narzekaja.byłam załamana.postanowiłam ze odmówie nowenne w intencji mojego dziecka.on teraz idzie do pierwszej komunii św wiec prosilam Matke Najświetszą o ratunek i pomoc w dobrym przygotowaniu do tego ważnego dnia.zaczęłam odmawiać nowennę na feriach a tuż po powrocie do szkoły okazało się ze syn jest grzeczny i dostaje bardzo dobre oceny.po pierwszej ocenie aż się nogi pode mną ugięly bo wiedziałam że to dzieki Matce Najświętszej jest taka poprawa.popłakałam się ze szczęścia że Ona mi pomogła.dzięki tej Nowennie uwierzyłam naprawdę że przez ufną modlitwę wszystko można uprośić.Nowenna dała mi wewnętrzny spokój, opanowanie bo jestem nerwowym człowiekiem i przede wszystkim nauczyła mnie wiary.Dzięki nowennie pompejańskiej stałam się wielką fanka różańca świetego.dziś nie wyobrażam sobie dnia bez tej modlitwy a wcześniej miałam problem zeby poprawnie wymienic tajemnice różanca we właściwej kolejności.Nie było lekko bo mam dwoch synów i gospodarstwo w którym cały czas jest coś do zrobienia ale udało mi sie bo Maryja czuwała nade mną i nad moją rodzina.nie rezygnujcie z tej cudownej modlitwy mimo że jest czasami bardzo trudno ją odmawiać bo jakby wszystko było przeciwne ale wierzcie i mocno sie modlcie do Matki Bożej Pompejańskiej.Ona naprawdę pomaga.Matko Najświętsza bądż pochwalona na wieki.Dziękuję Ci z całego serca że wysłuchałaś mojej prośby dziękuję Ci za wszystkie łaski które zesłałaś na moje dzieci i na moją rodzinę.Opiekuj sie nami Matko Najświetsza.Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "anna: pomoc dla syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Dziękuję za To świadectwo. Modlę się w podobnej intencji. Niech Matka Najświętsza ma całą Twoją rodzinę w opiece.

mimi
Gość

I ja też mam podobny plan by odmówic kolejną juz nowennę w it mogęntencji chrześniaka. Jakiż lepszy prezent mogę mu ofiarować niż opiekę Matki Bożej. Ufam,że z Jej pomocą bedzie dobrym i mądrym czlowiekiem.

Marzena
Gość
Marzena

mi takze zaczyna chodzic ta modlitwa po głowie i w jak zadna inna wierze ze ta mi pomoze:0

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!