Maria: List – modlitwa za małżeństwo

Moja siostra ma nieudane małżeństwo. Było mi bardzo przykro, że cierpi, że szwagier ranił słowami mnie i moich rodziców. Sama jej doradzałam aby znalazła pocieszenie "na boku", żałuję tego. Moja siostra nigdy nie chciała nikogo... aż się stało. Poznała mężczyznę, zakochała się, on jej dawał miłość, czułość, troskę czego nie miała u męża. Na początku akceptowałam jej związek lecz z czasem ja zaczynałam się zmieniać i zbliżać do Boga. Zaczęłam inaczej patrzeć na nierozerwalny sakrament małżeństwa.
Read More

Alicja: Maryja nas kocha

Przeglądając Rycerza Niepokalanej przeczytałam podziękowania osób ,którzy modlili się tą wspaniałą modlitwą
Read More

Karolina: Wielki dar zdrowia psychicznego

Chciałabym podzielić się z Wami łaską jaką otrzymałam od Królowej Różańca Świętego. Dokładnie jutro (07.03.2014r.) minie rok odkąd odmawiano za mnie Nowenne Pompejańską. Od kilku lat cierpiałam na bardzo zaawansowaną nerwicę (która przez lata była niezdiagnozowana).Przeczytaj Karolina: Wielki dar zdrowia psychicznego
Read More

Lech: Jak w Kanie Galilejskiej

Modliliśmy się z żoną w pewnej sprawie. Matka Boska na wstępie „zaczęła nas spotykać” z osobami, które miały do nas zastrzeżenia w przeszłości. Nie wiedzieliśmy tego na pewno ale kojarząc te osoby i sytuacje z przeszłości wnioski nasuwały się same.Przeczytaj Lech: Jak w Kanie Galilejskiej
Read More

anna: pomoc dla syna

szczęśc Boże.dzisiaj koncze odmawiać swoją trzecią Nowennę Pompejańską.dowiedziałam się o niej od mojej bratowej.nie zaczęłam odmawiać od razu ale cały czas że tak powiem chodziła za mną ta modlitwa.moj syn chodzi do drugiej klasy.dobrze sie uczy ale kłopoty wyjątkowo sie do niego kleiły.po ostatniej wywiadówce wróciłam załamana.Okazało się bowiem że ma bardzo niskie stopnie z zachowania,mnóstwo uwag w dzienniku i ogólnie usłyszałam że nauczyciele bardzo na niego narzekaja.byłam załamana.postanowiłam ze odmówie nowenne w intencji mojego dziecka.on teraz idzie do pierwszej komunii św wiec prosilam Matke Najświetszą o ratunek i pomoc w dobrym przygotowaniu do tego ważnego dnia.zaczęłam odmawiać nowennę na feriach a tuż po powrocie do szkoły okazało się ze syn jest grzeczny i dostaje bardzo dobre oceny.po pierwszej ocenie aż się nogi pode mną ugięly bo wiedziałam że to dzieki Matce Najświętszej jest taka poprawa.popłakałam się ze szczęścia że Ona mi pomogła.dzięki tej Nowennie uwierzyłam naprawdę że przez ufną modlitwę wszystko można uprośić.Nowenna dała mi wewnętrzny spokój, opanowanie bo jestem nerwowym człowiekiem i przede wszystkim nauczyła mnie wiary.Dzięki nowennie pompejańskiej stałam się wielką fanka różańca świetego.dziś nie wyobrażam sobie dnia bez tej modlitwy a wcześniej miałam problem zeby poprawnie wymienic tajemnice różanca we właściwej kolejności.Nie było lekko bo mam dwoch synów i gospodarstwo w którym cały czas jest coś do zrobienia ale udało mi sie bo Maryja czuwała nade mną i nad moją rodzina.nie rezygnujcie z tej cudownej modlitwy mimo że jest czasami bardzo trudno ją odmawiać bo jakby wszystko było przeciwne ale wierzcie i mocno sie modlcie do Matki Bożej Pompejańskiej.Ona naprawdę pomaga.Matko Najświętsza bądż pochwalona na wieki.Dziękuję Ci z całego serca że wysłuchałaś mojej prośby dziękuję Ci za wszystkie łaski które zesłałaś na moje dzieci i na moją rodzinę.Opiekuj sie nami Matko Najświetsza.Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "anna: pomoc dla syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Dziękuję za To świadectwo. Modlę się w podobnej intencji. Niech Matka Najświętsza ma całą Twoją rodzinę w opiece.

mimi
Gość

I ja też mam podobny plan by odmówic kolejną juz nowennę w it mogęntencji chrześniaka. Jakiż lepszy prezent mogę mu ofiarować niż opiekę Matki Bożej. Ufam,że z Jej pomocą bedzie dobrym i mądrym czlowiekiem.

Marzena
Gość
Marzena

mi takze zaczyna chodzic ta modlitwa po głowie i w jak zadna inna wierze ze ta mi pomoze:0

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!