Diana: Trwanie w grzechu powodowało straszną pustkę w mojej duszy

W moim sercu zagościła radość, pokój, wdzięczność i podziw dla Tego, który tak bardzo nas umiłował.
Przeczytaj całość

Wierząca: Za grzeszników i za dusze w czyśćcu cierpiące

Szczęść Boże! Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od 2 lat. Dziś jestem w trakcie odmawiania 16. Nowenny, którą kończę 24 grudnia. Dziś chciałabym się z Wami podzielić świadectwem z trzech Nowenn. Dwie z nich były za dusze w czyśćcu cierpiące. Po odmówieniu pierwszej Nowenny za dusze czyśćcowe, w 54. dniu Nowenny przyśniła mi się twarz starszej kobiety, staruszki w krótkich, siwym włosach, bardzo uśmiechniętej. Wierzę, że moja modlitwa pomogła, że zostałam wysłuchana, że staruszka ze snu to duszyczka, która dostąpiła Nieba.
Przeczytaj całość

Krystyna: Dziękuję Ci Matko za wszystko!

O nowennie usłyszałam w kwietniu 2014 r. Od tego czasu ją odmawiam każdego dnia rano, w drodze do pracy, z pracy, w czasie wypełniania codziennych domowych obowiązków i wieczorem, kiedy już opadam ze sił, a oczy się same zamykają.
Przeczytaj całość

Kasia: Łaski

Ta modlitwa daje dużo spokoju, leczy rany, daje nadzieję, odmienia nas.
Przeczytaj całość

Kobieta: Wiem czyja to zasługa

Pierwsza moja modlitwa NP przyniosła widoczny efekt, więc to mnie nakłoniło do odmawiania kolejnych. Prosiłam o kolejne dziecko, ciążę. Zmówiłam 3 NP w tej intencji i tak się pięknie złożyło, że w październiku (miesiącu Różańca Św), byłam w ciąży. Byłam 100% pewna, że to wymodlona prośba.
Przeczytaj całość

Ania: odzyskuję wiarę w siebie

Szczęść Boże
Im bliżej święta Miłosierdzia Bożego tym więcej świadectw, które do mnie przemawiają. Kończę niebawem moją drugą nowennę. Tym razem modlę się o poczucie wartości i o lepszą samoocenę. Bardzożałuję, że nie modlę się dokładnie, uciekam w sprawy dnia codziennego nie umiem się skoncentrować a mimo wszystko zostalam obdarzona łaskami. Otrzymałam lepszą pracę, pracuję z normalnymi wesołymi ludżmi. Nie przeszkodziła temu bariera językowa. Otrzymalam jeszcze wiele innych bardzo potrzebnych mi łask. Maryjo dziękuję . Proszę o siły by walczyć z niedowiarkami bym umiala godnie i bez wstyfu o Tobie opoeiadać. Dziękuje. Bardzo… Modlitwa działa, pomaga, ratuje, zbawia… Nie trać czasu i chwyć różaniec!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ania: odzyskuję wiarę w siebie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Tatiana
Gość
Tatiana

Dzięki za świadectwo..Też mam taki problem i zastanawiałam się
czy można modlić się w takiej intencji,czy to nie pycha…Teraz też zacznę.

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Nie to nie jest pycha:) Bóg chce żeby każde jego dziecko było świadome swojej wartości, bo każdy z Nas został stworzony na podobieństwo Boga. Tylko osoba o zdrowym poczuciu własnej wartości może pełnić wolę Bożą tu na ziemi. Dlatego módl i się zaufaj:)

Tatiana
Gość
Tatiana

Bóg zapłać za dobre słowa!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!