Przemek: Długi

Modliłem się o pomoc w zadłużeniu. Patrząc na dzień dzisiejszy (ok. 5 miesięcy po skończeniu nowenny) nie modliłem się odpowiednio, to było trochę klepanie, walka ze snem, modlitwa do pierwszej w nocy, aby tylko skończyć wszystkie tajemnice, lub też w ukryciu przed bliskimi spiesząc się.
Read More

Agata: ‚Wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy.’

Miejcie więc ufność, bo "Wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy."
Read More

Monika: Pokój serca

Szczęść Boże, Jest to druga nowenna pompejańska, którą odmawiałam w życiu. Modliłam się w intencji o dar poczęcia zdrowego dziecka. Nowennę zakończyłam w Święto Miłosierdzia Bożego. Jak do tej pory nie jestem w upragnionej ciąży ale otrzymałam od Maryi łaskę pokoju serca i pogodzenia się z Wolą Bożą. Jest to...
Read More

Anna: Świadectwo przemiany

Chcialambym aby moje swiadectwo przeczytali przede wszystkim ci ktorzy nadal wahaja sie czy warto rozpoczynac ta modlitwe.  Moje swiadectwo to moje zycie, ktore bylo bardzo pogmatwane. Poczynajac od dziecinstawa, ktore bylo pieklem na ziemi, poprzez bardzo trudny okres dorastania i ciezkie juz zycie dorosle. Wplatalam sie w ezoteryke, magie, wrozby ze...
Read More

Janina: Nowenna uświadomiła mi w jakim żyłam zakłamaniu

Witam wszystkich odmawiających nowennę. Chciałam podzielić sie z wami moimi doświadczeniami dotyczącecymi nowenny .
Read More

Ania: odzyskuję wiarę w siebie

Szczęść Boże
Im bliżej święta Miłosierdzia Bożego tym więcej świadectw, które do mnie przemawiają. Kończę niebawem moją drugą nowennę. Tym razem modlę się o poczucie wartości i o lepszą samoocenę. Bardzożałuję, że nie modlę się dokładnie, uciekam w sprawy dnia codziennego nie umiem się skoncentrować a mimo wszystko zostalam obdarzona łaskami. Otrzymałam lepszą pracę, pracuję z normalnymi wesołymi ludżmi. Nie przeszkodziła temu bariera językowa. Otrzymalam jeszcze wiele innych bardzo potrzebnych mi łask. Maryjo dziękuję . Proszę o siły by walczyć z niedowiarkami bym umiala godnie i bez wstyfu o Tobie opoeiadać. Dziękuje. Bardzo… Modlitwa działa, pomaga, ratuje, zbawia… Nie trać czasu i chwyć różaniec!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TatianaWiktoria Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Tatiana
Gość
Tatiana

Dzięki za świadectwo..Też mam taki problem i zastanawiałam się
czy można modlić się w takiej intencji,czy to nie pycha…Teraz też zacznę.

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Nie to nie jest pycha:) Bóg chce żeby każde jego dziecko było świadome swojej wartości, bo każdy z Nas został stworzony na podobieństwo Boga. Tylko osoba o zdrowym poczuciu własnej wartości może pełnić wolę Bożą tu na ziemi. Dlatego módl i się zaufaj:)

Tatiana
Gość
Tatiana

Bóg zapłać za dobre słowa!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!