Anna: Małżeństwo na krawędzi

Szczęść Boże. O nowennie dowiedziałam się od bratowej, która zaproponowała wspólna modlitwę całej rodziny o poczęcie dzieciątka dla mnie i mojej siostry. Intencja ta poruszyła nas bardzo, gdyz przy ogromie swoich obowiązków chciała nas wspomóc .. abyśmy mogly się doczekac w swoich małżeństwach upragnionego dzieciątka. Wszyscy podjęliśmy modlitwę. Zmasowany atak na niebiosa przyniósł nam cud, moja siostra 3 tygodnie po zakończonej nowennie poinformowała nas że jest w ciąży!
Read More

Angelika: zostanę mamą!

Jeśli zastanawiasz się czy warto, nie zwlekaj ani chwili.
Read More

Agnieszka: lekarze ńie dawali mi zbyt wiele szans na przeżycie

Na dzień dzisiejszy moja córeczka nie wyzdrowiała lecz jej stan się poprawił.Dzieki tej Nowennie odzyskalam spokój wewnętrzny. Teraz jakoś łatwiej wszystko nam przychodzi ,kłopoty jakoś łatwiej sie rozwiązują i nawet jeśli czasami mam jakiegoś małego dola poprostu biorę różaniec do ręki i odmawiam cała tajemnice powierzając wszystkie troski mojej rodziny w Ręce Najświętszej Marii Panny. Dziękuje Ci jeszcze raz za wszystkie łaski Maryjo Królowo Różańca Świetego
Read More

Magda: Uzdrowienie z raka węzłów chłonnych

Modlitwę rozpoczęłam w dniu diagnozy ziarnicy złośliwej z węzłami powiększonymi do wielkości około 10-14 cm. Rokowania nie były dobre. Modlitwa przede wszystkim wlała w nasze serca pokój, pogodzenie z sytuacją, ale też ogrom zaufania. Nie było załamania, była modlitwa, leczenie i wiara w dobre zakończenie.Przeczytaj Magda: Uzdrowienie z raka węzłów...
Read More

Joanna: Cud poczęcia

Matka Boza chroniła mnie od myśli o in vitro które czasem przechodziły przez myśl. Dziękuję Bogu za tak wspaniałego męża, którego mi dał pełnego wiary i optymizmu.
Read More

Ania: Nowenna działa!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich, chciałam złożyć świadectwo, że rzeczywiście nowenna ma ogromną moc. Swoją pierwszą nowennę odmawiałam od 02.02. Od początku odmawiania czułam się lepiej, odstawiłam silne środki uspokajające, czułam się spokojna i zaufałam Matce Bożej. Doświadczałam też trudności, gubiłam(co nigdy mi się nie zdarza) różańce, czasem przysypiałam ale udało mi się nowennę dokończyć.Wczoraj w Wielki Czwartek miałam sprawę sądową z moimi byłymi pracodawcami, zakończoną sukcesem. Po powrocie do domu nie bacząc na szalejącą śnieżycę udałam się z różańcem do oddalonej ok. 2 km kapliczki, by podziękować. Pod figurką otrzymałam telefon z propozycją pracy. Na rozmowie byłam w zeszłym tygodniu. Teraz odmawiam drugą nowennę i ufam, że też będę wysłuchana. Maryja ma mnóstwo łask do rozdania, nie wstydźcie się prosić. Dziękuję Matko Boża!!!!!!!!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
JuliaAlaJJoanna K.barbaraDarek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bogumiła Gieros
Gość

Ja doświadczyłam również cudu i wielu łask od Matki Najświętszej. Pewnego dnia przez przypadek zrobiłam usg tarczycy i okazało się, że mam guz. Biopsja potwierdziła nowotwór brodawkowaty. Pojechałam do onkologa, który zlecił mi tomografię komputerową szyi i klatki piersiowej, wszystko okazało się dobrze, ale tomograf złapał kawałek lewej nerki i wykazało że jest guz. Podczas wizyty lekarz zlecił następny tomograf jamy brzusznej, żeby lepiej zdiagnozować guza. Ale moja siostra jak tylko dowiedziała się, że mam guz na tarczycy to zaczęła odmawiać nowennę o moje zdrowie. Ja też modliłam się do Matki najświętszej. I wtedy podczas drugiego badania stał się cud,… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Właśnie takie świadectwa dają najwięcej siły 🙂 Pozdrawiam 🙂

Damian
Gość
Damian

Dziękuję za to świadectwo.

Darek
Gość
Darek

Kochani
Gdybyście mogli chociaż jedną Zdrowaśkę zmówić w intencji mojej żony Dominiki którą zaatakował zly duch ,Modliła się dużo a teraz jakby była innym człowiekiem.A może ktoś mógłby zmówić za nią nowennę pompejańską.Z góry serdeczne Bóg zapłać
Darek.

barbara
Gość
barbara

Może nie zaatakował jej zły duch tylko dobry duch i dlatego ty jej nie poznajesz bo zmieniłasie na lepsze a wcześniej była inna nie wiem czy modląc się Maryja bu na to pozwoliła żeby zmieniła się na gorsze

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Darku wklejam Ci cytat z publikacji o rozeznaniu duchowym, który naświetli Ci z jakim problemem boryka się Twoja ślubna. Pamiętaj również o egzorcyzmie małżeńskim, który ma wielką moc. „Im wytrwalej i konsekwentniej człowiek szuka Boga i Jego woli, tym silniej doświadcza działania duchów. Wówczas bowiem daje o sobie znać zarówno to, co w nim najlepsze i najszlachetniejsze, jak i to, co w nim najgorsze. Mocniej działa wówczas łaska Boga, ponieważ człowiek pełniej się na nią otwiera. Silniej również działa szatan, który niełatwo rezygnuje z tego, co już — przynajmniej częściowo — należy do niego. Kiedy człowiek chce się modlić, nieprzyjaciele… Czytaj więcej »

AlaJ
Gość
AlaJ

O, tego mi potrzeba w obecnej mojej sytuacji.

Julia
Gość
Julia

Witam , czy mogę modlić się siedząc bo nie wytrzymam 2 h stojąc 🙁