Ania: Nowenna działa!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich, chciałam złożyć świadectwo, że rzeczywiście nowenna ma ogromną moc. Swoją pierwszą nowennę odmawiałam od 02.02. Od początku odmawiania czułam się lepiej, odstawiłam silne środki uspokajające, czułam się spokojna i zaufałam Matce Bożej. Doświadczałam też trudności, gubiłam(co nigdy mi się nie zdarza) różańce, czasem przysypiałam ale udało mi się nowennę dokończyć.Wczoraj w Wielki Czwartek miałam sprawę sądową z moimi byłymi pracodawcami, zakończoną sukcesem. Po powrocie do domu nie bacząc na szalejącą śnieżycę udałam się z różańcem do oddalonej ok. 2 km kapliczki, by podziękować. Pod figurką otrzymałam telefon z propozycją pracy. Na rozmowie byłam w zeszłym tygodniu. Teraz odmawiam drugą nowennę i ufam, że też będę wysłuchana. Maryja ma mnóstwo łask do rozdania, nie wstydźcie się prosić. Dziękuję Matko Boża!!!!!!!!!!!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
JuliaAlaJJoanna K.barbaraDarek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bogumiła Gieros
Gość
Bogumiła Gieros

Ja doświadczyłam również cudu i wielu łask od Matki Najświętszej. Pewnego dnia przez przypadek zrobiłam usg tarczycy i okazało się, że mam guz. Biopsja potwierdziła nowotwór brodawkowaty. Pojechałam do onkologa, który zlecił mi tomografię komputerową szyi i klatki piersiowej, wszystko okazało się dobrze, ale tomograf złapał kawałek lewej nerki i wykazało że jest guz. Podczas wizyty lekarz zlecił następny tomograf jamy brzusznej, żeby lepiej zdiagnozować guza. Ale moja siostra jak tylko dowiedziała się, że mam guz na tarczycy to zaczęła odmawiać nowennę o moje zdrowie. Ja też modliłam się do Matki najświętszej. I wtedy podczas drugiego badania stał się cud,… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Właśnie takie świadectwa dają najwięcej siły 🙂 Pozdrawiam 🙂

Damian
Gość
Damian

Dziękuję za to świadectwo.

Darek
Gość
Darek

Kochani
Gdybyście mogli chociaż jedną Zdrowaśkę zmówić w intencji mojej żony Dominiki którą zaatakował zly duch ,Modliła się dużo a teraz jakby była innym człowiekiem.A może ktoś mógłby zmówić za nią nowennę pompejańską.Z góry serdeczne Bóg zapłać
Darek.

barbara
Gość
barbara

Może nie zaatakował jej zły duch tylko dobry duch i dlatego ty jej nie poznajesz bo zmieniłasie na lepsze a wcześniej była inna nie wiem czy modląc się Maryja bu na to pozwoliła żeby zmieniła się na gorsze

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Darku wklejam Ci cytat z publikacji o rozeznaniu duchowym, który naświetli Ci z jakim problemem boryka się Twoja ślubna. Pamiętaj również o egzorcyzmie małżeńskim, który ma wielką moc. „Im wytrwalej i konsekwentniej człowiek szuka Boga i Jego woli, tym silniej doświadcza działania duchów. Wówczas bowiem daje o sobie znać zarówno to, co w nim najlepsze i najszlachetniejsze, jak i to, co w nim najgorsze. Mocniej działa wówczas łaska Boga, ponieważ człowiek pełniej się na nią otwiera. Silniej również działa szatan, który niełatwo rezygnuje z tego, co już — przynajmniej częściowo — należy do niego. Kiedy człowiek chce się modlić, nieprzyjaciele… Czytaj więcej »

AlaJ
Gość
AlaJ

O, tego mi potrzeba w obecnej mojej sytuacji.

Julia
Gość
Julia

Witam , czy mogę modlić się siedząc bo nie wytrzymam 2 h stojąc 🙁

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką