Barbara: Maryja uzdrowiła moją siostrę

Pragnę złożyć świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej, obiecałam to Maryi. Moja siostra jest bardzo dobrym człowiekiem, całym sercem oddanym swojej rodzinie. W pewnym okresie swojego życia przeżywała różne życiowe tragedie. Nie mogąc sobie z tym emocjonalnie poradzić, zaczęła szukać ukojenia w alkoholu. Niestety, z roku na rok, uzależniała się coraz bardziej. Wszelkie próby jej ratowania i pomocy medycznej były przez nią odrzucane. Byliśmy bezsilni wobec tego problemu. Podczas rozmowy telefonicznej z siostrą (mieszkamy w odległości ok. 200 km) wyczuwałam, jak bardzo cierpi z powodu uzależnienia. Kocham siostrę i pragnęłam jej pomóc, ale jak?
Read More

Piotr: Nowenna w intencji małżeństwa

Odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Matka Boska ZAWSZE odpowie na Waszą modlitwę. Moje świadectwo z różnych względów nie będzie zbyt szczegółowe. Moje małżeństwo po kilku latach pozornej sielanki legło w gruzach, gdy pewnego dnia żona oznajmiła, że żąda rozwodu i nienawidzi mnie. Wyprowadziła się.
Read More

Ania: uproszenie łask

Jestem jeszcze w trakcie części błagalnej ale wiem ,że intencja w której się modliłam to zasługa łask wyproszonych przez nowennę p.Sprawa o którą się żarliwie modliłam została wysłuchana.
Read More

Katarzyna: wsparcie

Chciałabym złożyć swoje świadectwo. Nowennę Pompejską znalazłam przypadkiem, gdy przeglądałam strony na temat aktorów i pseudo gwiazd, ktoś skomentował artykuł tam zamieszczony w sposób nie związany z tematem. Poprostu napisał, iż warto modlić sie Nowenną Pompejańską. Zaczęłam szukac informacji o tej niezwykłej modlitwie. Przeczytaj Katarzyna: wsparcie
Read More

Anna: Zaufać!

Do zakończenia pierwszej zostało mi jeszcze 9 dni. Ludzie piszą że już w tym samym czasie otrzymują różne łaski, rozwiązania problemów.
Read More

Aneta: Prawidłowy wynik cytologii

Witam!
Chciałabym złożyć swoje świadectwo. Na początku stycznia zrobiłam kontrolnie badanie cytologiczne. Nic nie wskazywało, że wynik może być nieprawidłowy. Niestety odebrałam wyniki i okazało się, że nie jest on dobry. Po przejściu leczenia lekarz zalecił koniecznie powtórzenie badania. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z magazynu ,, Królowa Różańca Świętego”. Zaczęłam wyszukiwać informacji w internecie. Postanowiłam poprosić Maryję o pomoc, o łaskę zdrowia. Nowennę zaczęłam odmawiać od początku lutego. Prosiłam o prawidłowy wynik kolejnego badania. Pod koniec lutego powtórzyłam badanie. Cały czas odmawiałam nowennę. Po 2 tyg miałam mieć wynik. Po 3 tyg zadzwoniłam do przychodni i odebrałam wyniki: okazało się, że jest prawidłowy. Wiem, że to zasługa Najświętszej Panny. Dziękuję z całego serca za to. Odtąd Maryja stała się moim przyjacielem, podporą i pomocą w najtrudniejszych chwilach. Dziękuję jej za wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aneta: Prawidłowy wynik cytologii"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Robert
Gość
Robert

Chwala Jezusowi i Maryji ! Dzieki za to swiadectwo.

kobieta
Gość
kobieta

Dziękuję Ci Aneta za to piękne swiadectwo

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!