Jolanta: modlitwa za męża

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam się z wami podzielić moim świadectwem.W sierpinu rozpoczełam swoją nowennę do Matki Bożej. Modliłam się o uwolnienie mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mimo że nie zostałam wysłuchana Najśwętsza Panna udzieliła mi innych łask.Sama zostałam uwolniona całkowicie od grzechu nieczystosci .Przeczytaj Jolanta: modlitwa za męża
Przeczytaj całość

Sylwia: Nadzieja na wymarzoną pracę

Witam, mam 22 lata. Od kogo dowiedziałam się o nowennie nie pamiętam. Od zawsze byłam związana z Bogiem ( pielgrzymki, Eucharystia), szczególnie związana czuje się z Matką Boską Częstochowską oraz św. Ritą. Kilka razy w życiu pobłądziłam, ale na szczęście dzięki ich pomocy wyszłam na prostą.
Przeczytaj całość

Magda: Moje dziecko pięknie chodzi

Wtedy znalazłam w Internecie nowennę pompejańską, która spowodowała, iż uwierzyłam, że cuda się zdarzają. Nie skończyłam nawet jej odmawiać, gdy moje dziecko zaczęło prawidłowo chodzić. Chwała za to Panu i Matce Najświętszej.
Przeczytaj całość

Julia: Autyzm synka

Nowennę zaczęłam odmawiać w intencji mojego synka. Była to moja pierwsza nowenna. U dziecka stwierdzono całościowe zaburzenia rozwoju i określono je mianem autyzmu dziecięcego. Pani diagnozująca Mikołaja uznała, że nie jest to choroba na całe życie. Synek, mając ponad dwa lata, nie potrafił jeszcze wielu rzeczy. Nie umiał wskazywać palcem, kiwać głową na...
Przeczytaj całość

Krystyna: Dla wszystkich niedowierzających jak ja

Dlatego wszyscy, którzy domawiacie nowennę, po prostu uwierzcie, że Bóg jest i działa. Tak jak ja która, jak niewierny Tomasz, musiałam czegoś takiego doświadczyć, żeby z nadzieją popatrzeć w przyszłość.
Przeczytaj całość

Aneta: Prawidłowy wynik cytologii

Witam!
Chciałabym złożyć swoje świadectwo. Na początku stycznia zrobiłam kontrolnie badanie cytologiczne. Nic nie wskazywało, że wynik może być nieprawidłowy. Niestety odebrałam wyniki i okazało się, że nie jest on dobry. Po przejściu leczenia lekarz zalecił koniecznie powtórzenie badania. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z magazynu ,, Królowa Różańca Świętego”. Zaczęłam wyszukiwać informacji w internecie. Postanowiłam poprosić Maryję o pomoc, o łaskę zdrowia. Nowennę zaczęłam odmawiać od początku lutego. Prosiłam o prawidłowy wynik kolejnego badania. Pod koniec lutego powtórzyłam badanie. Cały czas odmawiałam nowennę. Po 2 tyg miałam mieć wynik. Po 3 tyg zadzwoniłam do przychodni i odebrałam wyniki: okazało się, że jest prawidłowy. Wiem, że to zasługa Najświętszej Panny. Dziękuję z całego serca za to. Odtąd Maryja stała się moim przyjacielem, podporą i pomocą w najtrudniejszych chwilach. Dziękuję jej za wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aneta: Prawidłowy wynik cytologii"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Robert
Gość
Robert

Chwala Jezusowi i Maryji ! Dzieki za to swiadectwo.

kobieta
Gość
kobieta

Dziękuję Ci Aneta za to piękne swiadectwo

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!