Monika: Matka Boska pomogła nam w problemach finansowych

Zawierzyłam Maryi i postanowiłam dać z siebie wszystko. Udało się, chociaż było bardzo ciężko. Moja modlitwa nie zawsze wyglądała tak jak powinna.
Read More

Zosia: Nie chcę być zawiedziona…

Nowennę odmawiam bo trzymam sie kurczowo nadziei że kiedyś tę łaskę otrzymam, ale nie wiem ile jeszcze dam radę w to wierzyć.
Read More

Agnieszka: Łaski i opieka Matki Najświętszej – dziękuję za te dary.

Zacznę od otwartości oczu i serca na potrzeby innych. To tutaj zaczyna się przemiana w każdym z nas. Widzieć więcej i wyciągać wnioski ze swoich czynów. To, jak działamy każdego dnia ma wielki wpływ na to, jakie będą owoce naszych działań.
Read More

Elżbieta: Dziękuję za spokój wewnętrzny

Odmawiam juz 4 Nowenne Pompejańską. Matka Boza juz od 1 Nowenny otoczyla mnie opieka. Odzyskalam spokoj wewnetrzny jakiego nie mialam od wielu lat. Dziekuje Ci Matko Najswietsza Z poczatku nie rozumialam dlaczego mimo modlitwy nie otrzymuje laski o ktora prosze ale teraz rozumiem ze Matka Boza wybiera dla mnie najlepsza...
Read More

Bożena: prośba o dziecko wysłuchana

I moja nowenna została wysłuchana! Chcę napisać szczególnie o łasce, jaką Maryja mnie (a właściwie moich bliskich :)) obdarzyła przy trzeciej nowennie. Dwie pierwsze też są wysłuchane - wierzę w to głęboko, tylko na efekty muszę jeszcze cierpliwie poczekać, ale i w tych sprawach w których odmawiałam dwie pierwsze nowenny...
Read More

Aneta: Dzięki Nowennie Pompejańskiej odzyskuję poczucie swojej wartości

Nowennę odmawiam po raz pierwszy i jestem w połowie drogi. Z trudem się zabierałam i początki były dość ciężkie. Nigdy przedtem nie odmówiłam w jednym dniu całego Różańca. Skłoniła mnie do Modlitwy sytuacja finansowa. Jestem zadłużona i w dodatku nie mam pracy. Od kilku lat staram się o płatne zajęcie, ale firmy do których trafiałam chyliły się ku upadkowi lub starały się nie płacić wynagrodzenia. To powodowało, że nie miałam na spłatę kredytów i brakowało na rachunki bieżące. Nie sposób tego wszystkiego opisać. Można powiedzieć, że sięgnęłam dna. Straciłam energię i wszelką nadzieję. Dzięki Nowennie odzyskuję wiarę we własne siły. Czuję pozytywną energię i trafiła mi się nowa praca. Nie wiem czy to jest oczekiwana praca, ale najważniejsze jest moja pewność siebie, która powróciła. Bez niej nie byłabym w stanie wykonywać jakiegokolwiek zajęcia. Jeszcze dwa tygodnie temu nie miałam ochoty wstać z łóżka. Dziękuję Matce Pompejańskiej za wielką pomoc. Po tylu latach wraca poczucie mojej wartości.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
UlaannaDankaBea Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość
Bea

Kochana trzymaj się i nie poddawaj z taką pomocą poradzisz sobie.

Danka
Gość
Danka

dobrze będzie 🙂

anna
Gość
anna

Ja w czerwcu 2013 Nowenną Pompejańską wymodliłam sobie pracę, za którą dziękuję Najświętszej Panience. W lutym tego roku moje stanowisko w tej firmie zostało zlikwidowane. Przeżyłam szok! Ale wytłumaczyłam sobie to tym,że skoro Maryja postawiła mnie wtedy tamtym miejscu , teraz mnie z niego zabrała. Być może miała ku temu powód. Wszystko dzieje się z woli Bożej. Na pewno nie zostawi mnie samej z tym problemem. Dlatego ty też trzymaj się i ufaj Panience, choć wokół nieraz tyle burz nas dotyka. Z cierpienia Bóg wyprowadzi dla nas dobro.
Z Panem Bogiem.

Ula
Gość
Ula

Jestem w podobnej sytuacji. Nie poddawaj się. Też czuję obecność i opiekę Matki Boskiej.