Agnieszka: Radiolog nie opisał żadnych zmian w moim mózgu !

Szczęść Boże. Pragnę wypełnić obietnicę złożoną Matce Bożej i złożyć świadectwo. Przed 4 laty zostałam skierowana na badanie RM z powodu dokuczliwych drętwień rąk i nóg.
Read More

Marianna: Łaską jest modlitwa

Szczęść Boże! Już raz pisałam świadectwo w lutym , ale nie ukazało się . Nowenne Pompejańską odmawiam od 2015 r
Read More

EDYTA: MARYJA ZAWSZE POMOŻE

CHCIALAM SIE PODZIELIĆ SWOJM ŚWIADECTWEM Z WAMI . O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ DOWIEDZIAŁAM SIE OD SĄSIADKI DOSTAŁM OD NIEJ OBRAZEK , PRZELAŻAL W SZUFLADZIE ROK CO SIĘGAŁAM PO NIEGO ZAWSZE CZYTAŁAM OSTATNIE SŁOWA NAPISANE Przeczytaj EDYTA: MARYJA ZAWSZE POMOŻE
Read More

Andrzej: Wiele łask i prawie rok modlitwy Nowenną Pompejańską.

Oczekiwałem też licznych wielkich łask ale nic sie nie działo. Powoli zacząłem zauważać w sobie zmiany na lepsze z agresywnego chłopaka zrobiłem sie myślącym odważnym facetem , teraz nie wyobrażam sobie dnia bez Nowenny Pompejańskiej, rozmawiam z Maryją jak z najlepszą mamą proszę ją o wszystko i wiele razy widzę jak do mnie mówi przez różne sytuacje czy po prostu drobne prośby sie spełniają a ja doznaje łaski ich rozumienia i spostrzegania .
Read More

Kasia: Szczęśliwe rozwiązanie!

W lutym tego roku dodałam już swoje świadectwo - Matka Boża wysłuchała mojej prośby, modliłam się o dar macierzyństwa (w tej intencji odmówiłam 3 nowenny, staraliśmy się o dzidziusia 3 lata). Jak tylko dowiedziałam się o tym, że jestem w ciąży zaczęłam odmawiać następną nowennę o szczęśliwe rozwiązanie, bardzo się...
Read More

Alina: Powrót do zdrowia

Szczęść Boże. Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się już dużo wcześniej kiedy moja córka miała kłopoty wtedy po raz pierwszy odmawiałam Nowennę i zostałam wysłuchana. Jednak teraz chcę opisać łaski jakie otrzymałam od Matki Bożej Pompejańskiej dotyczą mojej wnuczki. Moja wnuczka urodziła się 6 grudnia 2014r w ciężkiej zamartwicy z 1 punktem Apgar i nie dawano jej szans na przeżycie nocy. Zaczęłam gorliwie modlić się całą noc do Matki Bożej odmawiając różaniec i stał się cud wnusia przeżyła. Jednak walka o jej życie trwała nadal, leżała na oddziale OIOM pod aparaturą podtrzymującą życie. Ja nadal odmawiałam różaniec w jej intencji, wtedy przypomniałam sobie o Nowennie Pompejańskiej zaczęłam odmawiać ją 17 grudnia i po dwóch dniach czyli 19 grudnia stał się kolejny cud malutką odłączono od respiratora ponieważ zaczęła sama oddychać. Z Nowenną Pompejańską nie rozstaję się do dziś Matka Boża obdarza nas łaskami z wnusią jest coraz lepiej wyniki wychodzą dobrze dzięki modlitwie do MBP , lecz to jeszcze nie koniec naszych problemów jednak wiem że moje modlitwy zostaną wysłuchane i malutka wyzdrowieje. Czuję opiekę Matki Bożej Pompejańskiej, ponieważ spotykamy na drodze dobrych ludzi, którzy nam pomagają w walce o powrót do zdrowia mojej wnusi i z każdą Nowenną doświadczamy kolejnych cudów. Wierzcie i trwajcie w modlitwie. Ja całkowicie zaufałam Matce Bożej i wierzę że uzdrowi moją wnuczkę. UFAJCIE MARYI!!!!!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Alina: Powrót do zdrowia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Piękne świadectwo. Dużo zdrówka dla maleństwa. Ja wyprosiłam dla nas po 11 latach starań tą Nowenna Cud poczęcia dzieciątka. Wierzę, że Matka Boska zawsze będzie przy naszym maleństwie i przyjedzie na świat całe i zdrowe . Pomodlę się za tą dziewczynkę i wierzę, że wszystko się dobrze skończy i wnuczka Twoja wyzdrowieje.

Alina
Gość

Dziękuję za modlitwę ja również pomodlę się w Twojej intencji.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!