Stanisław: Ja też otrzymałem łaskę w intencji której się nie modliłem.

Nowennę pompejańską polecił mi mój znajomy w 2013 roku. Od tego czasu odmawiam nowennę pompejańską w różnych intencjach.
Przeczytaj całość

Marta: Rodzeństwo dla córeczki

O dziecko staraliśmy się od ponad roku bezskutecznie. Chcieliśmy żeby córeczka miała rodzeństwo. Gdy z miesiąca na miesiąc się nie udawało sięgnęłam po Nowennę Pompejańską. Wcześniej też modliłam się w różnych intencjach i one też zostały wysłuchane. Po odmówieniu części dziękczynnej drugiej z kolei nowenny okazało się, że jestem w ciąży.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Uzdrowienie syna z narkomanii

13 czerwca skończyłam odmawiać pierwszą nowennę pompejańską. Modliłam się w intencji uzdrowienia syna Mateusza z nałogu narkomanii i o jego nawrócenie. Przez 5 lat walczyliśmy z tą chorobą. Bezradnie rozkładaliśmy ręce, nie mając nadziei na pomoc jakiegokolwiek psychologa czy terapeuty uzależnień. Gdy tylko pojawił się problem, szukaliśmy pomocy, ale nie wiedzieliśmy, że w grę wchodzą narkotyki;...
Przeczytaj całość

Ewa: Kochana Mateczka dała mi pracę

Odmowilam juz 2 nowenny. Jako osoba poczatkujaca w praktycznej wierze poraz pierwszy w zyciu odmowilam rozaniec sama od poczatku do konca zaczynajac w luym swoja 1 nowenne. Prosilam o sile w walce nalogami. Kochana moja Sw. Mateczka dala mi ten dar juz w pierwszym dniu nowenny. W kolejnych dniach bylo coraz wiecej lask i darow. Sw. Mateczka na nowo rozbudzila milosc w moim malzenstwie i kazdego dnia stawiala na mojej drodze zycia ludzi pomocnych i dobrych.
Przeczytaj całość

Kornelia: Nauczyłam się przyznawać przed sobą i Bogiem do swoich słabości

Poza tym Matka Boża czuwa nade mną i mnie prowadzi. Czuję jej opiekę i choć czasem bywa ciężko, staram się iść do przodu.
Przeczytaj całość

Aleksandra: nie prosząc lecz dziękując

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Chcę się podzielić z Wami radością.Kiedy w roku poprzednim borykałam się z następstwami utraty pracy ,niemożnością jej znalezienia prosiłam Pana Naszego i Matkę Jego o pomoc .Trafiłam wtedy na stronę pompejańska.rosemaria.Na pewno kierował mną Duch Święty.Postanowiłam odmawiać nowennę pompejańską.Prosiłam o pracę .O zawsze Matka Boża była ze mną ,wiedziałam,że pomoże.8 lat z rzędu w latach 80-tych odwiedzałam Ją idąc w pielgrzymce toruńskiej.Modlitwa i oddanie się jej zawsze dawało ukojenie i spokój. Kiedy pogubiłam się trochę w życiu zaniedbując sakrament pokuty i uczestnictwo we mszy św.prosiłam ją o wsparcie.Pomogło.Teraz też tak było.Zdawałam sobie sprawę ,że wszystko ma swój czas i cierpliwie czekając stanie się to co ma być. Minęło kilka miesięcy i mam pracę ,wspaniałą szefową,stabilizującą się sytuację finansową,dobrych ludzi wokół siebie ,wspaniałych rodziców,rodzeństwo i przyjaciół oni mnie nigdy nie zostawili.Postanowiłam teraz następną nowennę odmawiać, nie prosząc lecz dziękując.Staram się przystępować do spowiedzi przynajmniej raz na dwa miesiące.Proszę Ducha św. o kierowanie myślami i decyzjami, a w porannej modlitwie odmawiając Zdrowaś Maryjo….śpiewam też pierwsze wersy godzinek. Zanim przystąpiłam do odmawiania trochę obawiałam się czy będę umiała się skupić.Znalazłam sposób.Włączałam różaniec na yoy tube odmawiany z Ojcem Św.Janem Pawłem II.
Laptop ,który lubi się często zawieszać w czasie czy to nowenny ,czy to koronki zawsze działał bez zarzutu.Powtarzam innym jak działa ta modlitwa.Szczęść Boże.Pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aleksandra: nie prosząc lecz dziękując"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Irena
Gość

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu! Bóg jest Wielki! Pozdrawiam serdecznie.

Bea
Gość

Piękne świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!