Akcja „8 stron” – podziękowanie

Serdecznie dziękuję w imieniu naszych Czytelników za wsparcie akcji „8 stron dla KRŚ”! Oto jej wyniki:

46 Darczyńców wpłaciło 1788 zł, a więc więcej, niż potrzebowaliśmy. Stąd pojawiła się propozycja: co myślicie, aby za zebraną nadwyżkę przekazać darmowe nowenny pompejańskie i „Królowe Różańca Świętego” do Polaków na Ukrainie i Białorusi? A moze w innych miejscach – odpowiedz w komentarzu! 🙂

A oto hojni Darczyńcy:

Anna G.D., Dagmara D., Zbigniew B., Katarzyna B., Anna G., Elżbieta P., Łukasz J., Zbigniew P., Jan G., Alicja J., Ewa K., Janina K., Janina K., Krzysztof M., Krystyna K., Anna W., Alina J.-M., Marcin C., Ewa F., Ewa F., Danuta K., Leszek K., Maria K., Magdalena J., Ewa M., Maria S., Karolina D., Bożena S., Izabela, Katarzyna S., Agmieszka K., Artur B., Urszula L., Teresa R., Zuzanna A., Marek W., Anna, Dagmara K., Joanna I., Magdalena P., Jolanta M., Dorota P., Marek W., Ewa M., Agata Ł.

Aneta K., Katarzyna J., Ilona S., Marek Z., Anna G.

Serdecznie Wam dziękuję za hojność i zaufanie. 100% Waszych wpłat idzie na Ewangelizację i rozpowszechnianie nowenny pompejańskiej poprzez świadectwa. To wielka radość, kiedy możemy współdziałać razem.

Miłym zaskoczeniem było to, że sporo osób odpowiedziało na apel w gazecie KRŚ, a także niektórzy pamiętali o naszej akcji zawczasu, toteż połowę potrzebnej kwoty mieliśmy już na starcie.

Marek

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
NiuniaAnkaMarek (adm.)Janek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Witam
A czy można jeszcze przelać parę groszy na ten cel (Polacy na Ukrainie i Białorusi)?

Anka
Gość
Anka

Kiedy pojawi sie nr 14 KRS?

Niunia
Gość
Niunia

Bardzo się cieszę że możemy podzielić się z innymi , tak więc jet to bardzo dobry pomysł że możemy dalej rozpowszechniać jak wielką Łaską nas obdarza Matka Najświętsza z Pompejów! Szczęść Boże!

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką