Anna: Otrzymałam wielką łaskę

Oby mi się udało wytrwać w drodze.
Przeczytaj całość

Mariola: Wysłuchana prośba – zdany egzamin

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji mojej córki a konkretnie była to prośba do Matki Bożej o pomyślne zdanie egzaminu adwokackiego.Pisząc to świadectwo chcę zachęcić wszystkich "niedowiarków" Najświętsza Matka Boża naprawdę pomaga, córka zdała bez problemów egzamin i jest adwokatem.Nie chcę się zanadto rozpisywać ale proszę wierzyć zarówno czas przed egzaminem...
Przeczytaj całość

Szymon: Nowenna w intencji przemiany życia

Witam , mam na imię Szymon i chce się podzielić z wami świadectwem z odmówienia kolejnej odmówionej przeze mnie nowenny.
Przeczytaj całość

Kaja: Dziękuję za otrzymane łaski …

Kochani, chciałam podziękować kochanej Matuchnie za otrzymane łaski tak jak obiecałam. Nowennę zaczęłam w maju 2014 nie pamiętam ile już odmówiłam bo odmawiam od sierpnia dwie nowenny ale co chciałam napisać ta MODLITWA naprawdę jest nie do odparcia. Otrzymałam już tyle łask, że nie potrafię wszystkich opisać …. stałam się...
Przeczytaj całość

Aga: Z Maryją wszystko wydaje się prostsze

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica! Do tej pory odmówiłam 2 nowenny, chociaż prób podejmowałam więcej. Wiem też, że będę odmawiała ich więcej, bo różaniec daje niesamowitą siłę. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Odmawianie czterech tajemnic dziennie nie sprawiało większych kłopotów. Sama również otrzymałam wiele łask, chociaż nawet o nie prosiłam.
Przeczytaj całość

Akcja „8 stron” – podziękowanie

Serdecznie dziękuję w imieniu naszych Czytelników za wsparcie akcji „8 stron dla KRŚ”! Oto jej wyniki:

46 Darczyńców wpłaciło 1788 zł, a więc więcej, niż potrzebowaliśmy. Stąd pojawiła się propozycja: co myślicie, aby za zebraną nadwyżkę przekazać darmowe nowenny pompejańskie i „Królowe Różańca Świętego” do Polaków na Ukrainie i Białorusi? A moze w innych miejscach – odpowiedz w komentarzu! 🙂

A oto hojni Darczyńcy:

Anna G.D., Dagmara D., Zbigniew B., Katarzyna B., Anna G., Elżbieta P., Łukasz J., Zbigniew P., Jan G., Alicja J., Ewa K., Janina K., Janina K., Krzysztof M., Krystyna K., Anna W., Alina J.-M., Marcin C., Ewa F., Ewa F., Danuta K., Leszek K., Maria K., Magdalena J., Ewa M., Maria S., Karolina D., Bożena S., Izabela, Katarzyna S., Agmieszka K., Artur B., Urszula L., Teresa R., Zuzanna A., Marek W., Anna, Dagmara K., Joanna I., Magdalena P., Jolanta M., Dorota P., Marek W., Ewa M., Agata Ł.

Aneta K., Katarzyna J., Ilona S., Marek Z., Anna G.

Serdecznie Wam dziękuję za hojność i zaufanie. 100% Waszych wpłat idzie na Ewangelizację i rozpowszechnianie nowenny pompejańskiej poprzez świadectwa. To wielka radość, kiedy możemy współdziałać razem.

Miłym zaskoczeniem było to, że sporo osób odpowiedziało na apel w gazecie KRŚ, a także niektórzy pamiętali o naszej akcji zawczasu, toteż połowę potrzebnej kwoty mieliśmy już na starcie.

Marek

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Akcja „8 stron” – podziękowanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość

Witam
A czy można jeszcze przelać parę groszy na ten cel (Polacy na Ukrainie i Białorusi)?

Anka
Gość

Kiedy pojawi sie nr 14 KRS?

Niunia
Gość
Niunia

Bardzo się cieszę że możemy podzielić się z innymi , tak więc jet to bardzo dobry pomysł że możemy dalej rozpowszechniać jak wielką Łaską nas obdarza Matka Najświętsza z Pompejów! Szczęść Boże!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!