Joanna: Nie zawsze modliłam się wzorowo

Nowennę odmawiałam już kilka razy w różnych intencjach. Nadal czekam na spełnienie ważnej dla mnie intencji. Nie zawsze modliłam się wzorowo. Każda spełniona intencja daje nadzieję na następną i daje siłę.
Read More

Aga: Proszę o jedno a dostaję tak wiele

Szczęść Boże.Od dwóch lat odmawiam Nowenne Pompejańską w różnych intencjach.Jedna intencja była za córkę która chudła w oczach i groziła jej anoreksja.Dzisiaj dziękuję Matce Bożej za otrzymaną łaskę bo córka ma zwiększony apetyt, powróciła miesiączka którą utraciła.
Read More

Elżbieta: Prośby zostały wysłuchane

O nowennie wiem od około 3 miesięcy,ale chciała napisać o wcześniejszych modlitwach sprzed około1,5 roku.Tymi modlitwami był różaniec i koronka do Miłosierdzia Bożego.Synowi pomimo że pracował wciąż pomagałam.Prosiłam Maryję aby nauczył się innego języka i otrzymał prace w swoim zawodzie.Przeczytaj Elżbieta: Prośby zostały wysłuchane
Read More

Jadzia: Zdrowie i praca

Zobowiązana w sumieniu i w słowie, które dałam Matce Bożej pisze to świadectwo. Moja przyjaciółka samotnie wychowuje 2 dzieci, sytuacja w jakiej się znalazła spowodowała, że zachorowała na depresje. Organizm był tak wycieńczony, że z powodu choroby została zwolniona z pracy. Nie miała sił i pieniędzy by żyć i utrzymać...
Read More

Anna: Siła Nowenny

Szczęść Boże :) Nowennę Pompejańską odmawiam po raz piąty. Pierwsze dwie intencje były o związek teoretycznie nie zostałam wysłuchana. Natomiast ja wiem, że zgodnie z wolą Bożą, dla mnie jest to potwierdzenie, że to nie jest ta właściwa osoba. Kolejne intencje za rodziców o uzdrowienie i uwolnienie. Zmiany zaszły, modlitwa różańcowa jest dla mnie nieoceniona i wiem, że zawsze skuteczna, ale i nie zawsze łatwa. Jedno ze świadectw dało mi do zrozumienia, że nasza modlitwa powinna być nieustanna.
Read More

Akcja „8 stron” – podziękowanie

Serdecznie dziękuję w imieniu naszych Czytelników za wsparcie akcji „8 stron dla KRŚ”! Oto jej wyniki:

46 Darczyńców wpłaciło 1788 zł, a więc więcej, niż potrzebowaliśmy. Stąd pojawiła się propozycja: co myślicie, aby za zebraną nadwyżkę przekazać darmowe nowenny pompejańskie i „Królowe Różańca Świętego” do Polaków na Ukrainie i Białorusi? A moze w innych miejscach – odpowiedz w komentarzu! 🙂

A oto hojni Darczyńcy:

Anna G.D., Dagmara D., Zbigniew B., Katarzyna B., Anna G., Elżbieta P., Łukasz J., Zbigniew P., Jan G., Alicja J., Ewa K., Janina K., Janina K., Krzysztof M., Krystyna K., Anna W., Alina J.-M., Marcin C., Ewa F., Ewa F., Danuta K., Leszek K., Maria K., Magdalena J., Ewa M., Maria S., Karolina D., Bożena S., Izabela, Katarzyna S., Agmieszka K., Artur B., Urszula L., Teresa R., Zuzanna A., Marek W., Anna, Dagmara K., Joanna I., Magdalena P., Jolanta M., Dorota P., Marek W., Ewa M., Agata Ł.

Aneta K., Katarzyna J., Ilona S., Marek Z., Anna G.

Serdecznie Wam dziękuję za hojność i zaufanie. 100% Waszych wpłat idzie na Ewangelizację i rozpowszechnianie nowenny pompejańskiej poprzez świadectwa. To wielka radość, kiedy możemy współdziałać razem.

Miłym zaskoczeniem było to, że sporo osób odpowiedziało na apel w gazecie KRŚ, a także niektórzy pamiętali o naszej akcji zawczasu, toteż połowę potrzebnej kwoty mieliśmy już na starcie.

Marek

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
NiuniaMarek (adm.)AnkaJanek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Witam
A czy można jeszcze przelać parę groszy na ten cel (Polacy na Ukrainie i Białorusi)?

Anka
Gość
Anka

Kiedy pojawi sie nr 14 KRS?

Niunia
Gość
Niunia

Bardzo się cieszę że możemy podzielić się z innymi , tak więc jet to bardzo dobry pomysł że możemy dalej rozpowszechniać jak wielką Łaską nas obdarza Matka Najświętsza z Pompejów! Szczęść Boże!