Marzena: Spokój serca

Nie zrazajcie się przeszkodami i watpliwościami,bo to wszystko jest dziełem Szatana po to bysmy przerwali modlitwe.
Przeczytaj całość

Zofia: Matka Najswietsza kocha wszystkie swoje dzieci

Na razie jest wszystko w porzadku nie moge wymagac natychmiatowej reakcji, ale wierze ze Matka Najswietsza koccha wszystkie swoje dzieci i mnie rowniez, i chce abym i ja byla zadowolona i szczesliwa.
Przeczytaj całość

Urszula: Po wysłaniu świadectwa… wszystko zaczęło się zmieniać!

Chcę ponownie złożyć świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej. Modliłam się na różańcu za syna, który w ostatnich latach często przebywał w nieodpowiednim towarzystwie i opuszczał lekcje. z tego powodu miał poważne problemy w szkole. W minionym roku szkolnym syn był w klasie maturalnej. I chociaż początek września 2013r. nie zapowiadał niczego dobrego, to z czasem w zachowaniu i postępowaniu syna nastąpiła poprawa....
Przeczytaj całość

Daria: Dziekuje Ci Maryjo!

Szczesc Boze! Moja Nowenne rozpoczelam po rozstaniu z chlopakiem. Bylam zalamana, tak jak trwoga to do Boga. Nie bylam w stanie prosic o jego powrot, balam sie, ze jesli Bog tego nie wyslucha to ja zwatpie, ale tez nie bylam w stanie modlic sie o dobrego meza. Nowenne w tej...
Przeczytaj całość

Ewelina: Najświętsza Panienka jest hojną Matką

Witam serdecznie wszystkich czytelników:-) Pragnę złożyć swoje świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej, tak, jak obiecałam Maryji. Swoją przygodę z Nowenną rozpoczęłam 1.08.2014 r., a zakończyłam ją 23.09. Przyznam się, że przez pewien czas zastanawiałam się, czy zacząć ją odmawiać. Trochę zwlekałam z podjęciem decyzji, ponieważ obawiałam się, że nie wytrwam...
Przeczytaj całość

Akcja „8 stron dla Królowej Różańca Świętego” SZÓSTA edycja!

Kochani Czytelnicy, już szósty raz uruchamiamy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Na czym ona polega?

Dlaczego zbieramy na dodatkowe strony?

Kilka lat temu, w sanktuarium w Pompejach, powstał pomysł na nowe, maryjne czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej. Chcieliśmy, aby było ono przystępne na każdą kieszeń.

Z czasem zaczęliśmy otrzymywać wiele świadectw nowenny. Dlatego pojawił się pomysł, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa.

Jednocześnie mając na uwadze to, że oznacza to wzrost kosztów druku, a nie chcieliśmy podnosić ceny gazety, zwracamy się do naszych Czytelników na tej stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

[sdonations]7[/sdonations]

Inne możliwości wpłaty – zob. niżej

Ile potrzeba do celu?

Przy cenie 3,90 zł za czasopismo stać nas na 32 strony. Koszt dodatkowych 8 stron to suma całkowita ok. 1425 zł. To sporo, ale…

…ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko ok. 20 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie na dodatkowe strony!

Zobacz, jak wyglądają strony ze świadectwami (wstępny skład).
Voila_Capture 2015-04-24_02-03-03_PM Voila_Capture 2015-04-24_02-03-18_PM Voila_Capture 2015-04-24_02-04-47_PM Voila_Capture 2015-04-24_02-04-57_PM

Co Darczyńca dostanie w zamian?

darczyncyWszyscy darczyńcy zostaną uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami.

To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji. Zobacz na obrazku po prawej, jak wyglądało to w poprzednim numerze.

Wszystkich Czytelników prosimy też o modlitwę w intencji naszych Darczyńców!

Dołącz do nas już teraz!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego. Każda ofiara przybliża nas do celu. Cieszy nas nawet najdrobniejsza ofiara!

Pamiętaj, 100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Wszystkie prace wokół gazety – skład, pakowanie, wysyłanie – odbywają się na zasadzie wolontariatu.

Dodatkowe informacje:

Dołącz do nas! O postępach akcji informujemy na stronie.

W poprzedniej edycji udało nam się zdobyć małą nadwyżkę, dzięki czemu wydrukowaliśmy więcej gazet, które trafiły do dwóch więzień (męskiego, żeńskiego), na Białoruś i Ukrainę, do domów poprawczych oraz hospicjów i domu opieki społecznej – zgodnie z głosowaniem tutaj.

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

Jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę, możesz to uczynić na trzy sposoby:

1. Szybka wpłata przez konto Paypal albo za pomocą karty płatniczej lub kredytowej

[sdonations]7[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

2. Wpłata on-line z dowolnego banku  poprzez Transferuj.pl.

3. Samodzielna wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „8 stron dla KRŚ„.
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”, Zbąszyńska 19/4, Poznań

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!