O: Ogrom łask i spokój

Witam, Moi Kochani po raz kolejny. Pisałam kiedyś tutaj świadectwo, ale teraz czuję się zobowiązana je poszerzyć. Mam niespełna osiemnaście lat i dwie nowenny za sobą. Trafiłam na tę formę modlitwy w najbardziej krytycznym momencie mojego życia, kiedy wszystko zaczęło najzwyczajniej padać w gruzach.
Read More

Magdalena: Mam za co dziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 13 stycznia 2015 r. Do tej pory odmówiłam trzy nowenny. Pierwszą i drugą o dar poczęcia i narodzenie drugiego dziecka, zaś trzecią o pogodzenie się z wolą Bożą. Już w trakcie odmawiania pierwszej nowenny przeszłam głębokie nawrócenie, odbyłam spowiedź generalną z 20 lat życia, odbyło się...
Read More

Grazia: Moja nadzieja legla w gruzach

Witam wszystkich .Moje małżeństwo rozpadło się po 20 latach .Na początku było pięknie  bardzo kochalam męża .Zrobiłabym dla niego wszystko i to chyba był błąd. Mąż zaczął sobie pozwalać .Nocne powroty alkohol w końcu zdrada i odejście z domu .co przeżyłam wiadomo potworny ból .Przeczytaj Grazia: Moja nadzieja legla w...
Read More

Agata: Modlitwa za mamę

Szczęść Boże!Kolejną nowennę odmówiłam za moją mamę o uwolnienie jej od wszelkiego zła, od wszelkic złyc duców, aby była spokojnym radosnym człowiekiem.W ostanim dniu nowenny kolezanka powiedziała mi o egzorcyście że można umówić się z nim na spotkanie tak też zrobiłyśmy, pojechałysmy na umówione spotkanie opowiedziałam księdzu o mojej mamie a on odprawił egzorcyzm za mnie i rodziców.
Read More

Marta: Życie wiarą, nadzieją i miłością.

Podczas nowenny najbardziej bliski mojemu sercu był cytat: "Bóg nie wzbudza w nas pragnień, których nie jest w stanie zrealizować."
Read More

Akcja „8 stron dla Królowej Różańca Świętego” SZÓSTA edycja!

Kochani Czytelnicy, już szósty raz uruchamiamy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Na czym ona polega?

Dlaczego zbieramy na dodatkowe strony?

Kilka lat temu, w sanktuarium w Pompejach, powstał pomysł na nowe, maryjne czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej. Chcieliśmy, aby było ono przystępne na każdą kieszeń.

Z czasem zaczęliśmy otrzymywać wiele świadectw nowenny. Dlatego pojawił się pomysł, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa.

Jednocześnie mając na uwadze to, że oznacza to wzrost kosztów druku, a nie chcieliśmy podnosić ceny gazety, zwracamy się do naszych Czytelników na tej stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

[sdonations]7[/sdonations]

Inne możliwości wpłaty – zob. niżej

Ile potrzeba do celu?

Przy cenie 3,90 zł za czasopismo stać nas na 32 strony. Koszt dodatkowych 8 stron to suma całkowita ok. 1425 zł. To sporo, ale…

…ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko ok. 20 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie na dodatkowe strony!

Zobacz, jak wyglądają strony ze świadectwami (wstępny skład).
Voila_Capture 2015-04-24_02-03-03_PM Voila_Capture 2015-04-24_02-03-18_PM Voila_Capture 2015-04-24_02-04-47_PM Voila_Capture 2015-04-24_02-04-57_PM

Co Darczyńca dostanie w zamian?

darczyncyWszyscy darczyńcy zostaną uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami.

To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji. Zobacz na obrazku po prawej, jak wyglądało to w poprzednim numerze.

Wszystkich Czytelników prosimy też o modlitwę w intencji naszych Darczyńców!

Dołącz do nas już teraz!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego. Każda ofiara przybliża nas do celu. Cieszy nas nawet najdrobniejsza ofiara!

Pamiętaj, 100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Wszystkie prace wokół gazety – skład, pakowanie, wysyłanie – odbywają się na zasadzie wolontariatu.

Dodatkowe informacje:

Dołącz do nas! O postępach akcji informujemy na stronie.

W poprzedniej edycji udało nam się zdobyć małą nadwyżkę, dzięki czemu wydrukowaliśmy więcej gazet, które trafiły do dwóch więzień (męskiego, żeńskiego), na Białoruś i Ukrainę, do domów poprawczych oraz hospicjów i domu opieki społecznej – zgodnie z głosowaniem tutaj.

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

Jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę, możesz to uczynić na trzy sposoby:

1. Szybka wpłata przez konto Paypal albo za pomocą karty płatniczej lub kredytowej

[sdonations]7[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

2. Wpłata on-line z dowolnego banku  poprzez Transferuj.pl.

3. Samodzielna wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „8 stron dla KRŚ„.
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”, Zbąszyńska 19/4, Poznań

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o