Małgorzata: Nowenna nie do odparcia

Witajcie chciałabym przedstawić swoje świadectwo wysłuchanej intencji w nowennie pompejańskiej . Robię to przede wszystkim aby wywiązać się z obietnicy danej Matce Bożej , ale również po to aby ktoś je mógł przeczytać i pokrzepić się w chwilach zwątpienia, których również mnie nie brakowało, a ratunkiem wtedy okazywało się wejście...
Read More

Katarzyna: Lekarze byli bardzo zdziwieni.

To moje drugie świadectwo NP. Nowennę ukończyłam 16 października tego roku w intencji zdrowia mojego męża. Mój mąż choruje na nieswoiste zapalenie jelit jest to choroba Lesniewskiego-Crohna.
Read More

Uleczenie z choroby nowotworowej

Mam na imię Bożena, mieszkam w Bydgoszczy. Pracuję w szpitalu i tam, raz w tygodniu, w kaplicy szpitalnej prowadzę wraz z mężem Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Poznajemy wiele osób chorych i wspólnie z nimi modlimy się.Przeczytaj Uleczenie z choroby nowotworowej
Read More

Anonim: Zdrowie dla mojego taty

Witam . Mam 18 lat i pierwszy raz piszę takie świadectwo. Jestem w trakcie kończenia drugiej nowenny pompejańskiej . Pierwszą odmówiłam już ponad rok temu w intencji zdrowia dla mojego taty. O nowennie dowiedziałam się od mamy, która bardzo kocha Maryję i różaniec . Wcześniej miałam problem z odmawianiem dwóch dzięsiątek, a co dopiero piętnastu..
Read More

Justyna: spokój ducha

Dziękuje Ci Matko za wszystko co do tej pory dla mnie zrobiłaś.
Read More

Agnieszka: Znalezienie pracy

Witam Wszystkich serdecznie, długo zwlekałam żeby podzielić się z wami łaską otrzymaną od Maryi. Straciłam pracę w 2012 roku i zaczęłam odmawiać Nowennę. Trwało to ponad dwa lata, zawsze w sercu wierzyłam, że Maryja mi pomoże. Dodam że jestem matką prawie dorosłych dzieci, więc obawiałam się ze wzglę du na wiek, lecz nigdy nie traciłam wiary. Pod koniec 2014 roku otrzymałam telefon od pracodawcy, żeby przyjść na rozmowę i dostałam wymarzoną prace. Nie zniechęcajcie się do modlitwy, Maryja nikogo nie pozostawia bez pomocy. UFAJCIE JEJ. Serdzenie Wszystkich pozdrawiam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NikiAniaW Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
AniaW
Gość
AniaW

Dziękuje za świadectwo, daje mi to nadzieje na lepszą przyszłość. Z doświadczenia wiem, że czasem o jakąś łaskę trzeba się modlić kilka lat. Twój wpis jest na to najlepszym potwierdzeniem.

Niki
Gość
Niki

Tak, najlepiej do 67 roku życia.